Archiv
27.Prosinec 2007
Tak dneska (teďka už včera) jsme objeli drtivou většinu rodiny, ještě, že bydlí tak nějak při cestě...první jsme byli u tzv. ,,pohádkové" babičky, ta nám mimo jiné vykládala, jak někdo u výtahu ukradl žárovku a ona se bála, že ten uvolněný lustr zabije nějakou neopatrnou babinku...ale tak byla sranda potom jsme jeli k babičce a dědečkovi na oběd, kde mě čekala sestřenka s bratránkem a jelikož vždycky chodíme do čajovny a letos přesně 26. to jsou dva roky, co jsme tam byli poprvé, tak po obědě jsme se sebrali a šli jsme tam...dali jsme si vodárku, jmenovalo se to něco jako "pohádková princezna"...bylo to sice fajn, ale jak bratránek tahal moc a dělal kraviny, tak mu potom nebylo zrovna nejlíp a to je to celkem korba! My dvě jsme vyvázly bez zranění musely jsme pak bratrancovi nalívat jakékoliv pití, protože to prostě nedokázal, byl mimo a to si pakoš ještě na chvilku lehl  nevadí, po chvilce to bylo o něco lepší...no, ale museli jsme jet dál, zní to rychle, ale odjížděli jsme odsud po půl páté! dojeli jsme k tetě a jakmile jsem se vyzula, už na mě koukala malinká Zuzanka, což je takové roztomilé děťátko od...... to je složité...tak mi tam něco žvatlala, běhala tam a pak si mě zavolal strejda... ty vado, to byl děs, strčil mi do ruky štamprlu s nějakým chlastem a že mám ochutnat, že tam má ještě další...sem řekla, že nechcu, páč mi nebylo moc dobře ze všeho, co jsem snědla a vypila, tak jsem to dala komusi do paprče a šla jsem do obýváku...tam na mě čekala sklenička bílého vína... to jsem ale musela vypít...no a jak jsem to dopila (bylo asi 19:45), tak jsme jeli domů...no a pak jsem se flákala...no a teďka půjdu asi spát, ale nechce se mi, ale tak přeju všem dobrou noc!
vložil: bonnie.morgan ¤ Komentářů (0)
24.Prosinec 2007
Tak teda Vánoce už jsou za náma...utekl mi tenhle den šíleně rychle a mám pocit, jako by to byl jen normální den...Už jsem plná, snědla jsem spoustu cukroví, celou čokoládu, ještě salát...no já se z toho po   teďka ještě o svátcích vyřeším babičky, tam se zase nacpu a po o silvestru to zapiju a pak budu až do začátku školy zvracet... no - doufám, že se mi to nestane...snad jste dostali to, co jste chtěli (i když mě jeden dáreček chyběl) a když ne, tak běžte na brigádu a vydělejte si já vím, špatný vtípek...tak zatím ciao bella!
vložil: bonnie.morgan ¤ Komentářů (0)
ty vado, tož dneska to vypukne, budu zdobit dvou metrový stromeček, čučet na pohádky a žrát cukroví...A večer štědrovečerní papu a dárečky já se těšíííím! Tak všem, co to tady navšívili přeju krásné a bohaté Vánoce, nehleďte na váhu a pořádně se najeste, není to každý den, ani týden!  A samo, že i štastný Nový rok! Ten si taky pořádně užijte... nehleďte na cenu flašky, která vám chutná, někdo vám ji na narozeniny určitě vrátí!  Tak šťastné a veselé!!!
vložil: bonnie.morgan ¤ Komentářů (0)
22.Prosinec 2007
Potřebovala bych od někoho takovou menší radu...Koupila jsem jednomu krásnému a hodnému anděli dárečky, které mu budu muset bohužel poslat poštou...Jenže nevím jak přijde mi blbé mu ty dárečky dát do krabice od bot, nebo třeba od nějaké elektroniky mám tu trapnou krabici polepit a popsat, nebo nějakou koupit? Já fakt nevím, po půdě sem lozila a nemohla jsem nic vhodného najít... samé hnusné, to bych se musela propadnou s takováma krabicema...možná sem pitomá, ale chtěla bych něco originálního a hezkého, aby ho to potěšilo...záleží mi na tom i na něm....prosím poraďte..Děkujuuu mooooc
vložil: bonnie.morgan ¤ Komentářů (3)
Tož teď nemám už moc co na práci, tak sem si řekla, že tady něco napíšu...hmm.... blíží se Vánoce, vůbec mi nepřipadne, že by nějaké měly být, protože venku není žádný sníh. Když jsem kupovala dárečky pro své blízké a pro sebe, tak jsem si uvědomila, že pod stromečkem budu mít dárky, které si sama koupím, zabalím a potom vybalím a budu dělat překvapenou. Tak jsem si koupila asi tři dárky a našim jsem řekla, ať mi koupí pár dárečků, o kterých nebudu vědět. Ptali se mě, jestli chci něco konkrétního, ale i kdybych věděla, co by mi mohli koupit, zase bych nebyla překvapená, prostě by to nebylo ono. Takže na ty letošní Vánoce se celkem těším, protože z části nevím, co dostanu.
vložil: bonnie.morgan ¤ Komentářů (0)