pár pravdivých citátů   22.Duben 2006


I velká láska je jen malou náhradou za první lásku
Přátelství se může skončit láskou, ale láska se nikdy nemůže skončit přátelstvím.
Pro lásku není důležité, aby se k sobě lidé hodili, ale aby spolu byly šťastni
Radosti lásky jsou vždy úměrné strachu, že ji ztratímeMalá láska, když není opětována, se změní v přátelství, velká v nenávist
Ani Bůh nedokáže spojit lásku s rozumem.
Láska nemá jen pálit, ale i hřát
Mít někoho rád mnohdy znamená více než ho milovat
To, co vychází ze srdce, nebývá nikdy směšné.
Lásku si člověk ze srdce nevytrhne, to není bolavý zub.Nezáviď nikomu,protože nevíš,zda neskrývá něco,co bys s ním za žádnou cenu neměnil. Nikdy neopouštěj někoho, koho miluješ, pro někoho, kdo se ti líbí, protože ten, kdo se ti líbí tě opustí pro toho, koho miluje...! Miluj toho, koho máš ráda a neboj se zrady, drž se svého srdce a ne cizí rady. V mládí ztrácíme rozum kvůli lásce, později ztrácíme lásku kvůli rozumu. Přátelství spočívá ve výběru člověka, kterého jsme si zvolili pro jeho povahu a dali mu jednou provždy přednost. Přátelé jsou to nejbáječnější na světě. Teda, jestli je máš. Smích není špatným začátkem přátelství a je jeho nejlepším koncem Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to. Neplač protože to skončilo, buď rád, že se to stalo. napsal/a: cernaprincezna 21:30 | Link komentáře (0)lenka   08.Duben 2006


leni udělala jsi mi jizvu do srdce která se ted pomalu začíná jojit a zahojí se...je mi líto....mám na tebe moc krásných vzpomínek a moc ti za ně dkuju nikdy nebudu litovat toho že jsem byla po tvím boku a pomohla jsi mi....ale Leni já už nejsem ta šedá myšla jako břív už jsem velká mám svůj život svojí uroven....to že mě lidi zača li brát a maj mě rádi je pro mě důležitý....nejsem namyšlená jen nemůžu být pořád stebou mám niky...ty jsi velká ty se o sebe postaráš ale ona zatím ne...a proto jsem tu já abych se o n ní starala.....naše přátelství se týkalo toho vidět se jen veš škole...ted mám ve třídě mrtě kámošů...a ty to asi numůžeš spolknout....že nejsem tolik s tebou..přes to všechno ti děkuju a za všechno napsal/a: cernaprincezna 22:49 | Link komentáře (0)
Jestli někoho opravdu miluju tak je to todle holčina...změnila mi svět a otevřeka mi oči...moc tě miluju a moc pro mě znamenáš!!! Jestli jí někdo v životě ublížíte tak vás zabiju!Tadle holčina je moc krásná a má krásné srdíčko...je to mrtě moc výjmečný človíček...Nyki neměn se zůstan taková jáká jsi ... protže takovou tě máme všichni rádi ..jsem ráda že jsem tě něco naučila...ty jsi mě naučila to mít svojí hrdost a svojí uroven...a at se v životě dostanu jak koliv vysoko tak tebe chci mít vždycky po svím boku!!!...Přísahám ti že i když vyrostem tak ty pořád budeš moje dcera a já tvoje mamča a až budu mít děti tak tě budou brát určitě za něco jako starší ségru a nebo tetu...to bych si moc přála...miluju tě a přísahám že tě nikdy neopustím!!!! napsal/a: cernaprincezna 22:31 | Link komentáře (0)
*20*Děvče se zeptalo chlapce, jestli si myslí, že je pěkná a on odpověděl ne.
Zeptalo se ho, jestli by s ni chtěl být navždy a on odpověděl ne.
Potom se ho zeptala, jestli by plakal, kdyby odešla a on odpověděl ne.
Řekla dost. Odešla pryč, slzy padaly dolů po její tváři a chlapec ji chytil za ruku a řekl...
"Nejsi pěkná, jsi nádherná, nechci být s tebou navždy, já potřebuju být s tebou navždy a neplakal bych, kdyby jsi odešla, zemřel bych.*20* napsal/a: cernaprincezna 22:21 | Link komentáře (1)