Žena se ptá: "Proč mě žádný muž nechce?" a já vám odpovídám

Ahoj slečny, ahoj dámy,

pokud čtete tento článek, tak to nebude náhoda. Jste totiž samy a toužíte po partnerovi.

Co tedy děláte úplně špatně tady na seznamce?

1) "Po nikom netoužím, nikoho nehledám" na stejném profilu je pak uvedeno "partnera, nemám" a následně i "toužím po gentlemanovi, milujícím, uklidňujícím".

Milé dámy, když se chováte jako schizofrenička, tak odradíte hned prvního partnera, který se na Váš profil podívá a zděsí se.

2) "Jsem taková normální holka"
...a kdo není, že?
Informativní hodnota asi tak jako "ahoj, já jsem kluk, mám city a mám dokonce i penis a varlata, představte si to!"
Proč raději nenapíšete to, co tu hledáte, koho hledáte, proč jste se zaregistrovaly na seznamku a při jaké příležitosti byste se třeba chtěli seznámit?

3) "To se ti řekne, když mi nikdo nepíše"
A který pitomec vymyslel pravidlo, že muži mají balit ženy? Máme snad nějakou rovnoprávnost, tak proč nenapíšete nějakému klukovi?

4) "No jo, ale co mu mám napsat?"
Přečtěte si jeho profil, mrkněte se, co se Vám na něm líbí, podívejte se na informace, které vyplnil do profilu a zeptejte se ho na to. Když kluk chodí rád do kina, zeptejte se ho, jaký má rád filmy? Nebojte, my to pochopíme správně a obvykle začínáme vnímat, že se o nás slečna zajímá. ;-)

5) < FOTOGRAFIE > -> špulená kačena *duckface* a myslím si, že jsem strašně cool.
Holky, kdykoliv uvidím nějakou z vás, jak se kroutíte u zrcadla, ústa máte našpulená, že vypadáte "velmi inteligentně" (rozumějte, jako s IQ 60), udělá to na nás muže takový silný dojem, že ani ti muži, kteří skočí na všechno, co neuteče na strom, zkrátka dojem neuděláte a pokud zapůsobíte, tak poptávka odpovídá nabídce...Rozumíme si?
Pokud chcete kvalitní fotografii, tak všichni rádi fotí, ale pokud nechcete odradit profilovkou, nechte se vyfotit u nějakého koníčku, který vykonáváte, nebo u nějaké společenské hry, kterou s někým hrajete, tak to udělá lepší dojem. Pokud chcete partnera, se kterým budete objíždět párty, tak klidně párty fotku. Hlavně nějakou fotku, která vás vystihuje a po které nebudu mít dojem, že se dívám jen na prázdnou nádobu, která nemá zájmy, nemá důvod žít a vlastně nemá chuť. Já mám co říkat, nemám na fotce ani pořádně vidět obličej. pokud máte zájem, napište mi se zájmem o fotku. Jsou tací jedinci, kteří nechtějí svoje fotografie vystavovat veřejně indexovatelné googlem, cení si svého soukromí, respektujte proto jejich soukromí rovněž.

6) No jo, jenže vy všichni chcete sex!
...a vy snad chcete impotenta? Na kamarádství a city můžete mít slečny gay kamaráda, o tom máte jistotu, že s vámi nikdy nebude laškovat v posteli a můžete spolu chodit nakupovat, probírat kabelky, módu, klidně s ním můžete probírat svého partnera, ale nemůžete po muži, který po miliony let je zvyklý lovit a překonávat výzvy, aby po vás nechtěl sex. Nebraňte mužské přirozenosti. Pokud chcete může citově zaměřeného, tak i muži po šedesátce, co se jim občas už nepostaví, vám taky budou rádi projevovat citovou lásku, a bez viagry asi i jen tu.

7) Co máš furt s tím sexem?
Ano, partnerský život není jen sex, pokud máte slečny chuť na hodně sexu, najděte si kamaráda, který chce hodně sexu. Pokud jste étericky založené a pouze city, tak asi budete potřebovat kluka, který se s vámi bude jen mazlit, říkat Vám, jak jste krásná, ale když dojde na věc...Vy jste asi ještě nezažily pořádnej orgasmus s klukem, co? :-/

8) Hodně moc tě milulínkuju! *muck*
A ven! Mě hergot není 15, abych zahazoval svůj čas s kočenou, která píše jako puberťáčka. A stejně, ikdyž si najdete stejně starýho kluka, stejně bude chtít jen zasunout, jen aby mohl zamachrovat mezi vrstevníkama "že on je přece borec, on už to měl! :D "
A vy pak skončíte citově vyprahnutá, odkopnutá a nešťastná...tedy pokud nejste mrcha, která si ho obmotá kolem prstu, to je ten horší případ.

9) Když já mám štěstí jen na hajzly...
A která kráva ti je vybírá, že na ně máš štěstí? Pokud tě přitahují hajzlíci, kteří by tě nejraději zbouchli a utekli s pavoučím syndromem, a jinej kluk tě nepřitahuje, tak až budeš brečet nějakýmu "jen kamarádi" klukovi na ramenu, že tě zas Honza nechal a našel si jinou, mladší s lepší postavou a většíma kozama, tak by ses možná měla zamyslet nad tím, že ten Honza, kterýmu se "jen kamarádi" vybrečíš na rameni, tak by možná mohl bejt ten pravej, ačkoliv tě to s ním po čase bude nudit a necháš ho pro změnu ty, aby ses nechala zbouchnout nějakým hajzlíkem. ;-) Tím se dostáváme k "nemáš dořešenou sebe sama".

10) "Mám tetování přes půlku těla, 3 piercingy v jazyku, 1 na bradě, další v pupíku":
...kamarádkám fetkám se to asi líbí no...Je ověřeno psychology, že holka, která na sebe nechává naflákat tetování a piercingy (naušnice se nepočítají, to je společenský standard), má potíže se sebeúctou, nízké sebevědomí a nemá pořešenou sebe sama. Holka, co má sebevědomí tetování a piercing nepotřebuje, aby se někomu mohla líbit. Ale tak, pokud chceš sbalit toho hajzlíka, co tě chce jen protáhnout v posteli, tak proč ne, že? ;-)
Zde jeden příklad, kde vás může tetování stát kariéru, pozici v práci, můžete dostat kvůli tetování vyhazov:
http://ekonomika.idnes.cz/pokladni-s-hakovym-krizem-na-ruce-kaufland-fj1-/ekonomika.aspx?c=A170427_092939_ekonomika_rny
Takže milé dámy a pánové, pokud si myslíte, že je tetování super mega extra turbo sexy, jo, pro někoho může být, ale rozhodně ne pro vašeho zaměstnavatele. Osobně mi jeden známý, co se živí jako personalista řekl, že když nabírá lidi a někdo mu pošle fotku, kde má jakékoliv tetování na sobě viditelné na fotce, okamžitě letí do koše, právě kvůli negativní pověsti lidí, kteří měli tetování v letech před 90. lety. Žijete mezi lidmi, pokud máte touhu vyčuhovat tetováním, protože to nijak jinak nedokážete, je mi vás upřímně líto. Podívejte se, čím vyčnívají úspěšní lidé, kteří něčeho skutečně dosáhli a kteří nespadli nikdy do drog nebo alkoholu. Jsou to schopnosti, znalosti, tvrdá práce, při které něco vybudovali, ne jejich tetování, ne to, jak vypadají, protože kdo vypadal pěkně, už po 10 letech pěkně nevypadá, aby se udržel na špici. Takže dodám k tomu "dlouhodobě". Nenajdete nikoho.


11) Jsem moc tlustá, proto mě nikdo nechce.
Holky, mě nějaký to kilo navíc nevadí, pokud nevypadáte jako vyvrženej vorvaň na pláži. A pokud tak vypadáte, je to proto, že máte příjem kalorií denně vyšší, než výdej. Když s váhou nic neuděláte, tak se Váš stav nezlepší. Jo a čokoládou, zatímco utíráte ty slzy, když to čtete, tomu taky moc nepomůžete. Potřebujete se denně dostat aspoň na 30 minut vyšší tepové frekvence. Takže běhat, běhat, možná adrenalin trošku neuškodí, zkrátka s tím něco dělejte. Dělejte sport, kterej Vás baví. Nenašli jste zajímavej sport pro vás? Jsou tisíce různejch sportů, nevěřím, že by Vás něco nebavilo. Od laser game až po běhání na páse, nebo jízdu na kole. Děti a legíny vždycky prozradí pravdu. ;-)


11) Jsem hnusná.
Fajn, tak jsi no...A jak myslíš, že budou vypadat ty semetriky, co jim je teď 18 za 30 let? Myslíš si, že budou stále sexy? Jestli to doháníš bakalářským nebo magisterským titulem anebo alespoň přirozenou inteligencí, tvořivostí, nějakým koníčkem a seberealizací, dáváš tím najevo inteligenci a pro mě je inteligence občas víc sexy, než chodící bezcharakterní pamela s inteligencí třetí třídy. 
A když už jsme u toho, tak i ošklivá holka může vypadat sexy, nafotit sexy fotku a chodit udržovaná, jako sexy holka. Pokud je ten obličej fakt katastrofa, tak to zkuste nahnat u kadeřníka. Mějte krásný vlasy, i malováním se dá něco dohnat. Holka, která o sebe dokáže dobře pečovat, dává najevo, že není trdlo ze zapadákova, ale holka co má sebevědomí a něco v hlavě. Ale zase ať nevypadáte jak chodící ředitel vápenky s tak rudou rtěnkou, že při pohledu na tebe mě napadnou asociace s lehkou děvou.
Každá holka na sobě má něco krásnýho a když tak třeba nevypadá, tak tichá voda, břehy mele. Holky, začněte dělat nějakej sport a klidně vytáhněte nějakýho kluka  ven. Vám tikaj biologický hodiny, ne nám. Ikdyž holka nemusí bejt kdoví jak super v obličeji, stále může mít pěknou postavu a k tomu inteligenci a zábavnost.


Další díl si nechám na příště. Jestli tento blog nezruší po prvním díle, tak si symbolicky ťuknu virtuální skleničku. ;-)

Tady nemáš šanci, zkus to na
http://blog.cz/

Přidej komentář

O autorovi

  • Jméno crawen2
  • Bydliště Brno-město
  • Klidně mi napište. Bude mě zajímat co vás baví, co vám chutná, jak se rády bavíte a kdy bychom se mohli někde srazit? Ideálně Brno. :-) http://web.libimseti.cz/crawen2/
Můj profil

Archiv

Poslední návštěvy