06.Duben 2008

kdyz se dari tak se kurva dari !!

no jo tk to byva ale vyhrat 16:0 je dobry na fotbal arene

ID zápasu (3210994)

Domácí: 4-4-2 - Mládek (C) - Zbrožek, Malík, Lisý, Kvapil - Baloun, Suchopárek, Vodňanský, Szomolányi - Holý, Dejdar
Hosté: 4-4-2 - Průša (C) - Vondráček, Buřival, Firla - Andrýs, Soukup - Freiberger, Ladra

1. minuta - Ambrož Baloun si po dlouhém autovém vhazování zpracoval v pokutovém území míč a prostřelil brankáře - 1:0.
7. minuta - Jarmil Vodňanský se po závaru před brankářem dostal k odraženému míči a střelou z deseti metrů rozvlnil síť - 2:0.
8. minuta - René Suchopárekse po přesné přihrávce dostal k míči, ve vápně se vyhnul jednomu zesoupeřů a krásnou střelou do horního růžku branky skóroval - 3:0.
11. minuta - Jakub Szomolányi se po nedorozumění v obraně soupeře dostal ke střele a chladnokrevně zakončil - 4:0.
! 14. minuta - Přemysl Ladra se po jednom z centrů dostal k míči, zakončoval ale doprostřed branky, kde čekal připravený gólman.
27. minuta - Zbyněk Dejdar pěknou individuální akci zakončuje střelou z malého vápna a míč končí až v síti - 5:0.
36. minuta - Jarmil Vodňanský se skvěle vysunul v pokutovém území a z úhlu prostřeluje brankáře - 6:0.
42. minuta - Ambrož Baloun se nejlépe zorientoval po závaru v pokutovém území soupeře a se štěstím hlavou zakončil - 7:0.
V prvním poločase měli domácí 94% času míč na svých kopačkách. Stav zápasu - 7:0.

53. minuta - Zbyněk Dejdar dostal přesnou přihrávku do vápna, zbavil se dotírajících obránců a z deseti metrů vystřelil pod břevno - 8:0.
! 62. minuta - Vladan Holý se po individuální akci dostal ke střele z hranice vápna, jeho střelu ale obrana zblokovala.
64. minuta - Jakub Szomolányi po standardní situaci zcela nekrytý hlavou usměrňuje míč do branky - 9:0.
68. minuta - Zbyněk Dejdarse po rohovém kopu zmocnil odraženého míče a tvrdou křižnou střelou zdvaceti metrů uklízí míč tam, kam z jeho pohledu patří - do sítě - 10:0.
80. minuta - Vladan Holý dává po rohovém kopu tvrdou ránou z dálky gól - 11:0.
81. minuta - Vladan Holýsi narazil s jedním ze spoluhráčů, připravil si míč a z dvaceti metrůvypálil. Jeho ránu tečoval jeden z bránících hráčů a brankář se zamíčem jen ohlédl - 12:0.
84. minuta - Jakub Szomolányi si z osmnácti metrů obloučkem vychutnal vyběhnuvšího gólmana a dává krásný gól - 13:0.
88. minuta - Jakub Szomolányi se po vyražené střele dostal k míči a bez problémů trefuje odkrytou branku - 14:0.
89. minuta - Jakub Szomolányi se po závaru v pokutovém území soupeře dostal k míči a do prázdné branky nohou skóroval - 15:0.
93. minuta - Jarmil Vodňanskýsi narazil s jedním ze spoluhráčů, připravil si míč a z dvaceti metrůvypálil. Jeho ránu tečoval jeden z bránících hráčů a brankář se zamíčem jen ohlédl - 16:0.
Ve druhém poločase měli domácí 96% času míč na svých kopačkách. Zápas skončil výsledkem - 16:0.

pRaXe

Dneska dobra praxe bylo nas 6 ato neni vsechno kolem 10sme sly novakovy umyt auto .....
......A pak brzo domu vo 11
Autor dj.3do v 19:40 komentářů (0)

19.Listopad 2006

kurva

No tak prohravam dalsi zapas na fotbal arena 5:0 ale co zase na sgwg je novej vek tak toje gooooood
a navic zas stavat 5:45 too semi nechce ale co prace je prdel ktomu budu doma do dvou a po druhe celej tyden misto po treti tak to je vic