E!Emanovy bláboly

30.Duben 2009

Punk a tolerance?

Přitom je to paradox…Znám desítky punx, kteří si už někdy položiliotázku: „Proč nás lidi nemají rádi a proč nás více netolerují?“

Víte proč? Protože média lidem předhazují pouze pozéry nebo lidi,kteří jen dělají bordel a neumí nic jiného. Protože lidem stačí jednouvidět člověka s čírem, který se potácí ožralý, otravuje lidi a už siudělají celkový obraz o všech punx. Protože není nikdo, kdo by jimvysvětlil jak to všechno začalo, kdo jsou punx a že nejsou všichni takzlí a děsiví jak se na první pohled zdá.

Autor eeman v 20:54 komentářů (0)

KDO BY NEZNAL Ska-P.

Zasraný prachy, zasraný prachy; konzumní společnost ze mě udělala svého sluhu.

Zasraný prachy, zasraný prachy; teče mi do bot, to je život spotřebitele.

(Ska-P, Consumo Gusto)

Autor eeman v 20:53 komentářů (0)

Táhni do hajlu nácku!

Autor eeman v 20:52 komentářů (0)

Vy zajebaní sráči!!!

Vy zajebaní sráči!!!

Vy zajebaní sráči!!!

Prozačátek uvedu citát ze začátku článku:" Punk.cz má pod palcem Špínaz Plzně, pár lidí mu s tim asi pomáhá – dalo by se možná spíš říct, žemu dělaji poskoky pod vidinou toho, že se taky stanou nějakou punkovou(!)„celebritou“(!)."

Autor eeman v 20:52 komentářů (0)

Provokuji, tedy jsem...

Provokace. Asi nic jiného nevystihuje život a práci VivienneWestwoodové lépe. Provokuje nejen v oblékání, ale i v politice. A užčtyři desítky let.

Autor eeman v 20:49 komentářů (0)

CO TO JE ZA PUNKÁČE?

Už nějakej ten pátek jezdím do školy znašeho maloměsta do velkého krajského města. A den co den ty lidipotkávám. Ať už je to hned na nádraží, když jdu z vlaku, nebo o kus dálza podchodem u Tesca. A co ode mě chtějí???? Pokaždé to samý: „Nemášdrobák??“ Nebo tuhle mi ten jeden z nich povídá: „Nemáš drobák prokluka postiženého punkem??“ Což mě docela rozesmálo a v duchu jsem siřekl: „Dobrej punk, co já jsem to, kurva, za punkáče, když tadynesockuju?“

 

Autor eeman v 20:48 komentářů (0)

Visací zámek šířil ideje roku punku v Olomouci – prezident je buzna!

Punkoví inženýři snad vůbec neodpočívají. Sotva doslavili čtvrtstoletíexistence, již hlásají po všech Lhotách a dalších větších či menšíchobcích jedinou pravdu o letošním roce, během kterého dojde k potrestáníviníků hospodářské krize. A dle jistých náznaků i na novou deskuVisacího zámku.
Autor eeman v 20:46 komentářů (0)

Punx Not Dead

Autor eeman v 20:37 komentářů (0)