Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování 

GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert 

Ano, eliminujeme příživníky

Svět bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, spolupracující s autonomními inteligentními GVKB roboty na dobíjecí baterie. Nebude zde už politika a náboženství, bude zde jenom GVKB globální vojenský tvrdý režim, ve kterém nesplněný rozkaz, bude znamenat eliminování toho, kdo rozkaz rychle a správně nesplnil. 
Život byl a bude jenom hrou o hodnoty, ten kdo v této hře neuspěje, bude eliminován, všimněme si toho, že zaostalost je nejvíce tam, kde není optimální kontrola nad lidmi, a lidi si tak tam dělají, co je napadne. 
Takto globálně pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží, jak si to uděláme takové to i budeme mít. Skončí zde plýtvání hodnotami díky chybám, GVKB systém nebude chybovat a vše bude správně spočítáno a ve virtuální realitě otestováno, základem nové GVKB doby bude heslo RYCHLE A LEVNĚ, vše co bude pomalé a drahé to se eliminuje. Místo výpovědí pro nekvalitní zaměstnance, zde bude eliminování nekvalitních zaměstnanců. 
Lidí je zde všude jako much ale to skončí, nebude to trvat dlouho, a lidí zde bude globálně velmi málo, a lidi najdete jenom na okraji civilizace, jak pasou dobytek, a sbírají to co je k jídlu, roboti budou pracovat lépe a levněji než lidi, a tak lidi opustí GVKB konzumní civilizaci, a navrátí se k tradičnímu životu ve smečkách, kde jsou kouzelníci a náčelníci. 
Vše je zde dočasně, jednou jsi nahoře a potom jsi dole, období, ve kterém byl člověk existenčně nahoře to už končí, a přichází období, ve kterém bude člověk dole a bude zase součástí ekosystému.