Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování 

GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert 

Ano, moc smrdí od hlavy psychopata

Podívejme se na psychickou diskriminaci, založenou na psychické manipulaci pomocí; trestu, odměny, slibů, drog, sexu, peněz, vydírání, podrazů, atd. ano, ti co jsou nahoře, manipulují s těmi, co jsou dole. Jelikož miluji šachovou hru od dětství, tak vnímám mocné a bohaté lidi jako inteligentní šachové programy, tyto programy postupují chladně a jistě k vítězství, nelze je porazit, vždy prohrajete, nemáte žádnou šanci na vítězství, jste po celý život v pozici ekonomického otroka, který je bezmocný a chudý, následkem je logicky deprese a konzumace drogy, nebo v krizi i sebevražda. 
 
V přírodě existuje u smečky často alfa jedinec, který vede autoritativně smečku, většinou je to samec, ale může to být výjimečně i samice. Adolf Hitler byl psychopat a alfa samec, následkem byli obrovské ekonomické škody a zemřelo zbytečně mnoho milionů lidí? Kdo je to vlastně; psychopat, sociopat, deviant, blbec, pitomec, idiot, blázen, zmrd, atd. je to nenormální člověk, v nenormální společnosti jsou nenormální lidiOtázkou je, máme změnit společnost nebo jedince? Musíme změnit společnost i jedince, ale jak? 
 
Veliké změny konzumního systému, které jdou do hloubky, jsou mnoho tisíciletí neřešitelným problémem, je snadné změnit jenom povrch konzumního systému podle módy, která je; ekonomická, politická, náboženská, vědecká, filosofická, atd. co chce většina, to se brzo jistě stane módou, která změní dočasně povrch konzumního systému. Inteligence je šachový program, který chce vyhrát nad problémy, a následkem je extremismus, když nelze uspět normálním způsobem, nastupuje snaha o to uspět nenormálním způsobem, třeba pomocí umění, nebo pomocí násilí, a tak se z nás stávají nenormální lidi a nenormální společnosti. 
 
V každé narozené lidské hlavě je semeno psychopata Adolfa Hitlera, a jde o to, aby tento psychický plevel nemohl zakořenit a vyrůst, jak to ale uděláme? Mám radikální řešení, naskenujeme lidi pomocí GVKB dotazníků, lidská těla plná parazitů eliminujeme, naskenované informace z člověka se optimalizují a dají se do šachového inteligentního počítače, budeme tak řídit stroje a roboty po 24 hodin každý den a 365 dní v roce po milion let, když se počítač rozbije, nebo zestárne, tak dostaneme okamžitě nový počítač, bude to rychlá psychická jízda, ve které už nebude čas na amatérské chyby! Z ubohých volů, se tak stanou mocní a bohatí bohové, co bylo, to bylo, vše je zde dočasně.

Moje konto: 000000-0189485143/0800 e-mail
& Blogger Templates