Ano, mouchy serou na celebrity

Lidí je všude jako much a celebrity jsou pavouci, co do sítí z dezinformací chytají mouchy, logicky mouchy serou na celebrity, nemůžete od mouchy chtít, aby nesrala na celebrity. Náš konzumní svět byl vždy rozdělen na; kasty, třídy, ligy, kategorie, rasy, pohlaví, tituly, atd. rovnost je zde jenom ve smrti, otrok nechce emancipaci, on chce být otrokářem, o tom to zde je!


Každý chce ty druhé trestat ekonomicky a psychicky za jejich lidské chyby, proto je zde logicky snaha, se dobře před druhými utajit. Zadarmo je zde jenom nenávist a lež, pokud chceš lásku a pravdu, tak musíš mít na to peníze.


Veliký nárůst ekonomického a psychického vandalismu, je následkem toho, že celebrity proměnili lidi v ubohé mouchy, s nulovou hodnotou, proces proměny lidí na mouchy, je založen na vymývání mozků, pomocí mediálních dezinformací, klasikou zde jsou svaté ideologie, které přesvědčí věřící lidi, aby si vzali na tělo výbušniny, a šli se odpálit mezi cizí lidi.


Plynové komory, jasně ukázali to, že se z lidí stali jenom mouchy, s nulovou ekonomickou hodnotou, a tak se tyto židovské mouchy, zabíjeli po milionech jedovatým plynem na hubení hmyzu. Co je dovoleno mocným a bohatým pavoukům, to je zakázáno bezmocným a chudým mouchám, svět byl vždy rozdělen na pavouky a mouchy.


Pokud se nám mouchy přemnožili, tak potřebujeme postavit v EU veliké plynové komory, ve kterých budeme mouchy levně a rychle eliminovat, mouchy nemají zde žádná lidská práva, o tom to zde je. Mouchy se musí optimálně rychle přizpůsobit pavoukům, jinak je pavouci naženou do plynových komor, s nepřizpůsobivými mouchami, nelze mít žádný soucit.

O autorovi

  • Jméno gurubhagavan
  • Bydliště Praha 10
Můj profil

Poslední návštěvy

Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. GVKB
& Blogger Templates