Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování 

GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert 

Ano, politika a náboženství je pokrytecké divadlo

Výjimky jenom pro ty, co jsou nahoře? Co je dovoleno bohu, to je zakázáno volu, bohové mohou lhát a krást, a volům je zakázáno lhát a krást, tento svět byl a bude ještě dlouho rozdělen na; kasty, třídy, kategorie, ligy, funkce, atd. 
Jde o pokrytectví, které umožňuje těm, co jsou nahoře, mít zde výhody a jistoty, které si nezaslouží a následkem je to, že se z lidí stávají loutky, které ovládají jenom peníze, pravda a láska je zde už jenom za peníze. 
Víme velmi dobře, jaké následky zde má pro lidi totalita, pokud stará totalita konečně zanikne, tak ale vznikne nová totalita, z bláta do louže, o tom je realita. Tam kde existují daně, tam je i totalita.
Pokud by volby mohli totalitu eliminovat, tak by vláda volby zakázala. Všimli jste si jak po pádu socialismu, na okrajích měst vyrůstají veliké drahé rodinné domy, a na opravy starých činžovních domů nejsou peníze. 
Vše je o prioritách, najednou se z komunistů stali kapitalisté, nebo senátoři, nejspíše je politika a náboženství jenom pokrytecké divadlo, ve kterém jde prioritně jenom o to, jak lhát a krást profesionálně a nebýt za lhaní a krádeže potrestán.

Moje konto: 000000-0189485143/0800 e-mail
& Blogger Templates