Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování 

GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert 

Ano, stát je nezisková organizace

Stát nepodniká ani neobchoduje, on existuje jenom z příspěvků od těch, co pracují, proto taky stát neplatí daně a clo, mnoho těch co pracují, se snaží vyhnout tomu, aby stát ekonomicky podporovali, a někteří se snaží zase na státu parazitovat. Dalším problémem je to, že stát nefunguje optimálně a plýtvá mnoho penězi a časem lidí. 
Z díla poznáme tvůrce, a dílem státu je blbá nálada, protože stát nefunguje profesionálně a optimálně, je nutné od základů stát restartovat, místo lidí zde budou roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, pro lidi už nebude žádné zaměstnání za mzdu, a tak se lidi v EU dají do masových konzerv společně s drůbežím separátem. 
Takto v EU zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, člověk to byla evoluční testovací verze a GVKB robot to je evoluční finální verze která nelže a nekrade, co bylo to bylo, dneska zde místo lidí jsou roboti na baterky. Bůh dal, Bůh vzal, o tom to je, vše je zde dočasně, jenom evoluční změny, zde jsou trvale. Nejsou lidi, nejsou problémy, o tom je GVKB politika a ekonomika.

Moje konto: 000000-0189485143/0800 e-mail
& Blogger Templates