Ano, velké požírá malé

Veliký národ, přepadne malý národ, a udělá z tohoto národa svojí kolonii, ve které je bída a zaostalost, veliká ryba zabije malou rybu, veliký podnik eliminuje malý podnik, o tom to zde je! Z malého vzniká veliké, ve snaze mít z velikosti výhody a jistoty, kdysi vedli všechny cesty do mocného Říma, dneska vedou všechny cesty do mocného Washington, D. C. v USA. To co je veliké to může zvládnout i veliké problémy o tom to je, ovšem s velikostí přicházejí i veliké nároky na zdroje. Každý růst narazí na strop, kterým jsou existenční zdroje, je to jako s auty, čím větší je auto, tím větší je zde spotřeba pohonných hmot, a tím větší je i cena toho auta. 
Podívejme se na veliké množství zaměstnanců, co jsou v organizaci nebo podniku zbyteční, třeba v EU je polovina zaměstnanců v zaměstnání zcela zbytečná, jak k tomuto jevu dochází, to musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je špína v řídicím systému, v přírodě, je v řídicím systému čistota, a tak se zde nesetkáte s tím, že by zde byli živé systémy, co si hrají na to, že jsou potřebné a užitečné. Vše jistě směřuje k tomu, že místo lidí budou pracovat stroje a počítače, tvrzení já jsem nenahraditelný vysokoškolák bude eliminováno, každý bude snadno nahraditelný robotem, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, člověk je už evolučně zastaralou formou zaměstnance!

O autorovi

  • Jméno gurubhagavan
  • Bydliště Praha 10
Můj profil

Poslední návštěvy

Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. GVKB
& Blogger Templates