Ano, vládnou nám neandrtálci

Politika u nás zamrzla v době ledové, na jedné straně zde existuje internet a letecká doprava, na druhé straně zde je politika, která nechápe to, že žijeme v digitální době, kde už není možné z druhých dělat hlupáky pomocí pohádek a dezinformací. Sto let starý výrok o tom, že mouchy serou na starého Císaře pána, přesně vystihuje to, že politika zamrzla v době ledové.


V moderní době lze o moc bojovat jenom argumenty, které jsou podložené vědecky a statisticky, každý díky škole už ví, že bůh je pohádkový symbol, pro malé naivní děti, a že si nikdo z dospělých lidí si nemůže v politice hrát na neomylného boha!


Politici jsou obrazně jako advokáti, protože zastupují sobecké zájmy pracujícího lidu, advokát se má starat o to, aby ten kdo jej dobře platí byl s jeho prací spokojen, a musí si uvědomit, že zde jsou stanovena pravidla, která se musí respektovat. Lidi nechtějí chodit k volbám, protože poznali, že kariéristickým bezcharakterním politikům nelze už věřit.


Politikům jim jde sobecky jenom o výhody a jistoty, volič je pro ně jenom konzumní dobytek s nulovou hodnotou. Nejde zapomenout na druhou světovou válku, kterou způsobili sobečtí politici, a díky politikům ve válce zemřelo zbytečně mnoho miliónů lidí, moc je pro politiky drogou, pořád je zde nejsilnější samec vůdcem smečky.

O autorovi

  • Jméno gurubhagavan
  • Bydliště Praha 10
Můj profil

Poslední návštěvy

Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. GVKB
& Blogger Templates