Ano, vyděláte málo peněz a nic neušetříte

Pokud běžíte v kruhu je to marnost. Mnozí žijí v iluzi, že běží od startu do cíle, přitom pravděpodobnost dosažení cíle je u nich nulová, ovšem to si nedokážou už připustit a lžou sami sobě o svých prioritách. Většinou je problém v tom, že na povrchu to vypadá, že běžíme k cíli, pod povrchem ale zjistíme, že běžíme v kruhu a tím naše aktivita je jenom marnost. 
Pracujete pomalu a tak dostanete výpověď, proč ale pracovat rychle když stejně běžíte v kruhu, vyděláte málo peněz a nic neušetříte, jenom se bojíte toho, že budete nezaměstnaní nebo nemocní. Podívejte se na delfíny, zde není problém s tím, že by byl život delfína v kruhu, a tím měli delfíni blbou náladu. 
Vše se u nás stalo problémem v okamžiku, kdy jsme začali být pokrytci co si jedno myslí a jiné říkají, pravda a láska je zde už jenom za peníze o tom tento kariéristický svět je a smyslem života je vyhrát kariéristické závody. 
Vše je zde o chybách, které se bohužel kopírují, a stávají se z chyb svatá dogmata, která uctíváme a jsme na nich závislí. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, hinduismus, atd. je zde jenom egoismus, vše se točí bohužel mnoho tisíciletí okolo naší pyšnosti a lakomosti, v začarovaném kruhu.

O autorovi

  • Jméno gurubhagavan
  • Bydliště Praha 10
Můj profil

Poslední návštěvy

Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. GVKB
& Blogger Templates