Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování 

GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert 

Bohové se rodí a umírají a problémy s lidmi zde zůstávají


Politická globální policie už brzo začne dávat lidem do mozku GVKB čipy aby měla vše pod kontrolou, prevence je základ jak eliminovat chyby které by mohli způsobit problémy, bude to, jako v televizi kdy je neslušné slovo automatem s umělou inteligencí eliminováno. Název Romové je nelogický a chybný, je třeba se vrátit ke správnému označení z dávné minulosti, a to zní Jinověrci, označení Jinověrci znamená etnikum, s jinou vírou, než je zde nejvíce rozšířená víra.


Vlad III. Dracula (1431–1476) řečený též Napichovač, rád Jinověrce napichoval na kůly Valašsko (rumunsky Țara Românească nebo Valahia) je historická země na jihu Rumunska, rozkládající se mezi karpatským obloukem a Dunajem. Do roku 1861 se jednalo o samostatné knížectví, které se 24. ledna 1859 sjednotilo s Moldavským knížectvím do Rumunska (velmocemi uznané až roku 1878).


Hlavní město Valašska se měnilo, zpočátku jím bylo Curtea de Argeș, později Târgoviște až nakonec Bukurešť. Název Valašska je odvozený od Valachů, jednoho z kmenů tvořících rumunský národ.


Proč zde nikde na světě není pochopení pro lidi s jinou vírou a tak zde jsou mezi vírami běžné konflikty a války? Jde zde o moc, a když jde o moc nad lidmi tak následkem musí být konflikt a válka, moc je nedělitelná, trůn je zde vždy pro vládce jenom jeden!

Administrátor GVKB
& Blogger Templates