Doba papírová končí a přichází doba virtuální

Tento svět stojí za hovno, protože lidi zde jsou jenom na hovno, a tak je jejich práce na veliké hovno, je třeba lidi nahradit konečně za GVKB roboty s GVKB umělou inteligencí, roboti pracují jako roboti, to je logické a každému jasné. Nejsou lidi, tak nejsou s lidmi ani problémy, člověka nestvořil nějaký svatý všemocný nesmrtelný idiot, který je nad námi v ráji obklopen anděly, člověka stvořila evolučně lidská řeč, díky lidské řeči jsme se proměnili na lidi, co už nemyslí jako zvířata na žrádlo a sex, a myslí jako lidi na práci a na zábavu po práci. 


Vše zde probíhá ve vlnách, vrcholy evolučních vln to jsou období, kdy zde jsou veliké změny, které mění nás a to co je kolo nás. První velikou změnou bylo využívání kovů tato doba kovová, trvala poměrně dlouho, po době kovové přišla doba papírová, doba papírová končí a přichází doba virtuální, mobilní veliký telefon, ve kterém je facebook to je pořádek virtuální doby, ve které máme virtuální intimní vztahy s lidmi, které osobně neznáme. Končí doba plýtvání penězi a časem, lidi už nejsou hloupé ovce, které snadno mohou ovládat mocní a bohatí pastýři, a jejich poslušní honicí psy.

O autorovi

  • Jméno gurubhagavan
  • Bydliště Praha 10
Můj profil

Poslední návštěvy

Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. GVKB
& Blogger Templates