Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování 

GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert 

Globalizace už klepe na zamčené dveře

Je globalizace správná nebo chybná? Globalizace není o tom, jestli je správná nebo chybná, ona je o tom že je evolučně nutná, bez ohledu na to, jaké to bude mít pro nás ekonomické a politické následky. Pokud dům hoří, je nutné zavolat hasiče, a je chybou řešit příčinu požáru, příčinu požáru budeme řešit, až se dům uhasí. Za vším byla a ještě dlouho bude ekonomika, jsme egoisti a tak myslíme ekonomicky, protože dobrota je žebrota. Globalizace znamená likvidaci zaostalosti v rovině fyzické i rovině psychické, globalizace bude výhodná pro ty, co jsou dneska dole a bude nevýhodná pro ty, co jsou dneska nahoře, zmizí tak bída i bohatství, protože zde bude tvrdá globální konkurence. 
Pro bohaté státy to znamená to, že už nebudou bohaté a pro chudé státy to znamená, že už nebudou chudé, prý cizinci nepracují tak dobře jako místní obyvatelé a je třeba cizince vrátit nazpět do míst, odkud k nám přišli, to už tady přeci mnohokráte v minulosti ale bylo, a stejně se nic nevyřešilo! Podívejme se na to z nadhledu, naprogramujete program v globálním světě a ten program je globálně používán a tím vám program přinese veliký zisk, pokud ale ten samý program bude používán jenom v naší malé republice, tak vám zisk nepokryje ani náklady na tvorbu toho programu. 
Pokud budu prodávat program globálně, stačí mi jenom malá cena programu, a jsem spokojený se ziskem, mnozí namítnou a co zedník, jak má on prodat svoji práci globálně? Zedníka bude dělat robot a on nemusí svoji práci prodávat globálně, globalizace umožní výrobu robotů, co budou pracovat místo; dělníků, ochranky, skladníků, řidičů, řemeslníků, atd. lidi budou pracovat jenom psychicky, v příjemném pracovním prostředí, kde je klimatizace a pokojové květiny. Logicky je zde dotaz a co lidi s malou inteligencí a velikou silou, budou v budoucnosti asi dělat? Zavede se u lidí GVKB globální každoroční kontrola kvality a nekvalitní jedinci se budou recyklovat na substrát, nejsou ubožáci tak nejsou s ubožáky ani problémy.

Moje konto: 0189485143/0800 e-mail
& Blogger Templates