Jak si vyčistit hlavu od problémů

Čistota je základní prioritou, kolem které se zde mnohé točí, v přírodě se čistota udržuje přirozeným způsobem, v lidské konzumní civilizaci ale musejí lidi investovat čas a hodnoty do toho aby si zajistili čistotu a tak jim špína nezpůsobovala zbytečné problémy. Není zde ale jenom špína fyzická, kterou naše smysly vnímají, je zde i špína psychická a informační, tato špína se taky musí uklidit, jinak nám způsobí problémy.


Problémem špíny je to, že se musí uklízet neustále, a je to práce, která nám nepřináší radost a zisk, nejhorší je špína v hlavě, pokud má někdo mnoho špíny v hlavě, tak následkem je většinou konzumace drog, nebo víra v blbosti a pohádky. Jak si vyčistit hlavu od problémů, základem je zde upřímná pravidelná sebekritika, podívej se na sebe, a začni se měnit k lepšímu, buď pánem ve svojí hlavě, a vyžeň z hlavy myšlenky na blbosti a pitomosti.

O autorovi

  • Jméno gurubhagavan
  • Bydliště Praha 10
Můj profil

Poslední návštěvy

Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. GVKB
& Blogger Templates