Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování 

GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert 

Je zde už dneska vše jenom na baterky


Vše, co je zde zadarmo, to zde nemá logicky pro mě, žádnou existenční hodnotu! Učit se tomu, jak správně pracovat, o tom je tvoje lepší budoucnost, to co zde správně nepracuje, to zde logicky parazituje na tom, co zde správně pracuje!


Mocná a bohatá elita je jako sůl a koření v jídle, bez soli a koření nám jídlo nechutná, a pokud je v jídle mnoho soli a koření, tak to jídlo nám taky nechutná, a mnohdy je vyhodíme a raději hladovíme. Jak dochází k tomu, že je v jídle mnoho soli a koření? Logicky chybu udělal ten, kdo jídlo uvařil, tedy kuchař, kdo je zde tím kuchařem, který dal do jídla mnoho soli a koření?


Tím kuchařem jsou naše chybné závislosti, situace určuje co je a co není správná závislost, nemůže zde být nějaký svatý seznam, správných a chybných závislostí, protože každý člověk je originál, který existuje v originální situaci, nemůže nám; politika, náboženství, morálka, rodina, zaměstnavatel, škola, reklama, atd. určovat sobecky, co je pro nás správnou a chybnou závislostí! Uspěje zde jenom to, co je zde svobodné, to co zde není svobodné, to zde existenčně neuspěje, je to zde začarovaný otrocký kruh chybných závislostí!


Nejběžnější chybnou závislostí je zde pyšnost a lenost, pokud někdo podlehne pyšnosti a lenosti tak se promění v pavouka, který se snaží cizí lidi chytat do svých sítí, aby mohl na nich sobecky parazitovat jako; král, šlechtic, prezident, ředitel, celebrita, atd. zjistil jsem zajímavou informaci, že lidi lze snadno ekonomicky rozdělit podle toho, jak cestují na veliké vzdálenosti, někdo jde jako ubožák pěšky, a někdo jede drahým autem, protože je bohatý.


Podívejme se na dopravu globálně, a porovnejme národy podle spotřeby; benzínu, nafty, elektřiny, atd. na osobu, čím menší je v národě spotřeba; benzínu, nafty, elektřiny, atd. na osobu, tím chudší je tento národ, to je logické, pokud začne národ ekonomicky být úspěšný, projeví se to okamžitě na spotřebě; benzínu, nafty, elektřiny, atd. na osobu!


Pohyb je zde možný díky zdrojům energie, v minulosti zde nebyl; benzín, nafta, elektřina, atd. mnoho se proto využívala ochočená zvířata, šlo hlavně o; koně, voly, velbloudy, osly, slony, atd. musím se zmínit i o období parních strojů, třeba lokomotivy na železnici velmi dlouho jako pohon používali dřevo a uhlí, v dnešní době se uhlí a dřevo používá už jenom pro tepelné elektrárny, a na vytápění domů v období zimy. Nejmodernějším zdrojem pohonu je dneska elektřina, jak kdosi prohlásil, že je zde už dneska vše jenom na baterky.

Administrátor GVKB
& Blogger Templates