Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování 

GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert 

Jenom vyšlechtěné krysy zde vyhrávají

Ano, lidská kultura je založená na krysích závodech, tak jako šlechtíme rostliny a zvířata, tak šlechtíme i kancelářské krysy pro krysí závody, ve kterých jde o to získat místo prezidenta nebo ředitele. Šlechtění je záležitost na mnoho generací a vyšlechtit z hloupé krysy prezidenta, to trvá mnoho milionů let. 
Slovo šlechtic znamená vyšlechtěná kancelářská krysa, určená k tomu aby vedla ostatní krysy, podívejme se do sportu, zde se jasně ukazuje, že pokud na ten sport nejsi geneticky vyšlechtěný, tak zde nemáš žádnou šanci uspět, stejné je to i u podnikání a politiky, jablko nepadne daleko od stromu, náš osud je dán tím jaké máme rodiče, a v jaké společnosti žijeme. 
USA a Kanada je dneska výkladní skříní ve které spatříme vyšlechtěné krysy, pro vrcholové krysí závody, a prezident nebo ředitel, je zde dokonale vyšlechtěnou krysou. Zvedá se ti žaludek z toho že jsi ve sračkách, příčinou je to, že i tvoji rodiče byli ve sračkách, a o tom to je, máš smůlu, a naděje na to, že zde budeš prezidentem nebo ředitelem jsou nulové. Přiznej si to, že jsi krysa která je ve sračkách, protože na ní úspěšné kancelářské krysy, z vysoka serou.

Administrátor GVKB
& Blogger Templates