Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování 

GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert 

Jsi bohatý tak budeš i štědrý


Nechytejte do ekonomické sítě, malé ryby! GVKB doporučuje v EU, odpustit placení daní existenčním ubožákům. Pokud se z někoho stane v EU existenční ubožák, měl by automaticky mít odpuštěné daně, a dostávat od EU správnou podporu, aby neskončil jako ubohý bezdomovec. Pokud jsou někde v EU bezdomovci, tak to jistě znamená, že je EU společnost mravně těžce nemocná, a brzo na tuto nemoc i zemře! Já to nazývám teorií malých ryb, rybáři neloví malé ryby, a loví veliké ryby, protože si počkají moudře na to, až malé ryby vyrostou. Jakmile začnou rybáři lovit malé ryby, tak brzo už nemají co lovit, a můžou se jít rovnou utopit!


Proč by ubožák, když nakupuje zboží, nebo konzumuje služby, nemohl být při tom osvobozen od daně, a stejně tak by byl osvobozen od daně ze mzdy! V dnešní digitální době, lze vše snadno učinit, tak že tento systém nebude možné oklamat, jsi bohatý, tak plať v EU vysoké daně, máš na to dost peněz! Abych to nějak přiblížil současné realitě, ten kdo by zde měl existenční příjem menší než 20 000 Kč čistého, ten by neplatil zde daně, a dostával by od EU ekonomickou podporu, co by mu dorovnala příjem na 20 000Kč, takže ten, kdo by zde vydělal, třeba 40 000 Kč čistého, ten by na daních ze zboží, služeb, výplaty, atd. zaplatil státu každý měsíc 20 000 Kč. Ten kdo by měl plat 100 000 Kč, ten by na daních zaplatil státu 80 000 Kč každý měsíc.


Systém by byl v EU udělán tak, že být bohatým, by se nikomu nevyplatilo, protože by jenom cpal svůj zisk EU, nebylo by možné nějak podvádět pomocí mafie nebo daňových rájů, bylo by sledováno utrácení, všech lidí v EU, a z utrácení by se snadno poznalo, kdo podvádí nějak EU. Byla by zavedená pracovní povinnost v EU, a ten kdo by optimálně nepracoval, ten by byl vyhozen z EU jako parazit, chceš být v EU, tak pro EU budeš pracovat, EU nebude sociálním ústavem, pro lenochy a parazity. Bohatý člověk by zaplatil za litr benzínu 200 Kč, a chudý člověk by zaplatil za litr benzínu 20 Kč, tomu snad každý pyšný idiot už konečně porozumí, jsi bohatý tak budeš i k EU štědrý.

Administrátor GVKB
& Blogger Templates