Kdo nám zde vládne a dělá z nás loutky s nulovou hodnotou?

To co je zadarmo, to zde nefunguje, kdo profesionálně nepracuje, ať zde taky nejí, konzumní civilizace se neustále dostávají do krize, protože je zde centrální přerozdělování, abychom mohli někomu dát, musíme jinému zase něco vzít, o tom je politické vládnutí lidem, elita se stará nejvíce o přerozdělování hodnot tak, aby měla pro sebe výhody a jistoty. 
Kdo to zaplatí, že někdo studuje dlouho vysokou školu, a po vystudování dělá zde něco, kde znalosti z vysoké školy nevyužije, samozřejmě že to zaplatí dělníci svojí malou mzdou, okrádat dělníky je snadné a jednoduché, a tak se to všude násilně praktikuje. Ekonomika je věda o tom jak amatérsky nechybovat, lidi dělají chyby a snaží se ty chyby zatajit, aby nebyli potrestání, nikdo z lidí není dokonalý ani svatý, každý je zde jenom evolučním experimentem, s nulovou hodnotou. 
My jsme to ve vládě odhlasovali, a ty se tím budeš slepě řídit, pokud nebudeš držet hubu a krok, tak s tebou zatočíme, máme na to připravené moderní sítě, do kterých tě chytíme a potom tě zpracujeme systémově tak, že z tebe učiníme ubožáka, s nulovou hodnotou. Kdo nám zde vládne a dělá z nás loutky s nulovou hodnotou? 
Z utrácení za luxus poznáváme ty, co nám zde pyšně sobecky vládnou, ten kdo zde má soukromé letadlo, jako prezident nebo milionář, ten patří k ekonomické globální mafii, která zde všemu globálně vládne, a má svoje zisky uložené v daňových rájích, aby nikdo nevěděl, kolik si zde nakradla, díky; korupci, podrazům, tunelování, válkám, atd. peníze elitě nesmrdí, o tom to zde neustále všude je. Zloděj zde honí zloděje a lhář honí lháře, láska a pravda je zde už jenom za výhody a jistoty.