Krize je trestem za nesplnění náročné zkoušky

Život to je vysoká škola, ve které musíme neustále skládat náročné zkoušky, a pokud u zkoušek neuspějeme, tak jsme v krizi, zkoušky skládají nejenom jedinci, ale i; rodina, organizace, náboženství, politika, umění, podnik, národ, kultura, civilizace, atd. Zkouškám není vystaven jenom člověk, ale zkouškám je vystaveno vše, co je zde živé, nebo inteligentní. Proč se zhroutil socialismus, který na začátku vypadal tak nadějně, socialismus neobstál ve zkoušce kvality, a tak se dostal do krize.


Podobné je to i s politiky a politickými stranami, neustále dochází k tomu, že politici nebo politické strany, ve zkoušce kvality selžou, a tak brzo zaniknou. Někdy se může podařit, uspět ve zkoušce pomocí podvodu, ale z úspěchu se většinou dlouho neradujeme, protože brzo nás bude čekat další zkouška, a v té už neuspějeme.


Co je to systémově uzavřená civilizace, je to civilizace která se uzavřela před náročnými zkouškami, a následkem je krize u každé systémově uzavřené civilizace, z díla je poznán tvůrce, pyšná slova jsou jenom pokryteckou maskou, pod kterou je schován ubohý vandal.


Vandalové jsou lidi, co neobstáli v náročných zkouškách, a tak se chtějí pomstít svému okolí, fyzicky nebo psychicky, druhé nelze vychovávat pomocí násilí, ale pomocí optimálních zkoušek, které umožní výměnu neschopných vedoucích pracovníků, za schopné vedoucí pracovníky. Je třeba skončit s uzavřenou civilizací, je třeba si říci otevřeně, kdo je zde parazitem, a kdo je zde hodnotným člověkem.

O autorovi

  • Jméno gurubhagavan
  • Bydliště Praha 10
Můj profil

Poslední návštěvy

Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. GVKB
& Blogger Templates