Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování 

GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert 

Není zde kapitalismus, je zde dogmatismus

Ano, končí doba sezení vysokoškoláků v kanceláři. Digitalizace má za následek ekonomickou válku, a voják musí jít do boje, končí doba časové mzdy a přichází doba úkolové mzdy za splnění náročného úkolu, místo vysokoškoláků budou v kancelářích počítače a roboti, fyzické a psychické nároky na vysokoškoláky rychle globálně porostou. 
Přichází doba sdílení hodnot, a ta eliminuje staré líné vysokoškoláky, co se rychle nepřizpůsobí a budou se snažit parazitovat na zaměstnavateli. Heslem nové digitální doby je; rychle, levně, kvalitně, ekonomicky přežijí jenom ti, co budou nejlepší. Není zde kapitalismus, je zde dogmatismus, z dálky peklo vypadá jako ráj, z čerta ale nikdo anděla neudělá. 
Dogmatismus nepřipouští kritiku těch, co jsou nahoře a tím je umožněno těm, co jsou nahoře lhát a krást následkem je blbá nálada u těch co jsou dole, rovnost a svoboda je zde jenom utopie. Mír je iluze, ve skutečnosti je zde neustále válka, mezi těmi co jsou nahoře, a těmi co jsou dole, sledujeme utrácení peněz a času za zbytečnosti a luxus, to nás zavede spolehlivě k těm, co zde globálně ekonomicky vládnou, jde o milion milionářů, co mají k dispozici sekretářky a služební řidiče. 
Všechny revoluce a války měnili jenom povrch konzumní společnosti, ale pod povrchem byl vždy dogmatismus, který dělal z těch dole hlupáky a chudáky. Humanismus je jenom o tom jak mít dostatek vojáků a otroků, pro ty co jsou nahoře jsou ty co jsou dole jenom hloupé ovce a oni jsou pastýři o tom je dogmatismus, pokud by mohli volby eliminovat dogmatismus, tak by se volby zakázali.

Administrátor GVKB
& Blogger Templates