Práce za peníze škodí psychickému zdraví

Je třeba lidem práci za peníze globálně zakázat, abychom ochránili jejich psychické zdraví, pracovat bude povoleno jenom bez nároku na peníze. Chceš dělat prezidenta nebo ředitele, tak za to nedostaneš peníze, ani výhody a jistoty, či něco jiného co má hodnotu. Zavede se přídělový čipový systém na zboží a služby, nebude se ti chtít ráno vstávat do práce, tak do práce nevstaneš, protože stejně za práci prezidenta nebo ředitele, nic nemáš. 
Už se nikdo nebude chlubit tím, že má nějakou výhodnou práci, nudíš se doma, tak běž pracovat zadarmo, jakmile tě to nebude v práci už bavit, tak odejdeš domů, a nebudeš ani čekat na konec směny, stejné to bude i se školstvím, zde nebude žádné známkování, a žádné vyhazování studentů co se špatně učí. Zdraví je pro člověka to nejdůležitější, život je tak krátký a bylo by škoda o něj přijít tím, že zde budeme dělat prezidenta, nebo ředitele. 

O autorovi

  • Jméno gurubhagavan
  • Bydliště Praha 10
Můj profil

Poslední návštěvy

Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. GVKB
& Blogger Templates