Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování 

GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert 

Proč současnost už nemá žádnou budoucnost!


Už mnoho let jsem mnoho hodin na internetu, a tak mám mnoho informací o tom jaká je současnost z mnoha zdrojů, při spánku se ve mně vše rychle optimalizuje a recykluje, tak se přizpůsobuji, abych zde byl optimálně úspěšný v tom, co dělám profesionálně pro globální systémovou evoluci. Ti co jsou v centru konzumního systému, jsou opilí výhodami a jistotami, které jim pobyt v centru dočasně poskytuje, a tak už nevnímají to, že současnost už nemá žádnou budoucnost!


Současnost to je obrazně problém velmi horkých bramborů (zaostalost, hloupost, pyšnost, lenost, centralizace, vysoké daně, chybné zákony, deprese, degenerace, přelidnění, špína, ekonomika, ideologie, dluhy, dezinformace, nemorálnost, nespravedlnost, nezaměstnanost, sociální ubožáci, ekonomická emigrace, drogy, prostituce, kriminalita, zaostalost, nemorálnost, kariérismus, podrazy, kleptokracie, fanatismus, rasismus, terorismus, mafie, sekty, atd.) které nikdo v centru nechce držet dlouho v ruce, a tak se snaží svůj horký brambor, hodit škodolibě někomu jinému, jenže tím se nic nevyřeší!


Stali se z nás všech primitivní neandrtálci, jak minulý rok mediálně prohlásil starý prezident, když po něm jeho voliči házeli vajíčka v centru města. Pravím vám znovu, současnost už nemá žádnou budoucnost, z hovna nikdo už bič neuplete! Lidi jsou už pro digitální civilizaci jenom na hovno, a je třeba globálně optimálně lidi spláchnout do existenčních sraček, místo lidí zde budou v civilizaci logicky GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí, GVKB roboti pracují jako roboti a myslí jako GVKB roboti, je to prostě o něčem zásadně jiném, co bylo to bylo, teď je zde GVKB robot co nahradí globálně lidi!


Nejlépe je možné evoluci sledovat u dopravy, podívejme se na dopravu za posledních sto let, přichází období, ve kterém bude doprava levná a rychlá vše se v dopravě optimalizuje a restartuje, začnou se budovat globálně pod zemí velmi rychlé dopravní globální systémy s nadzvukovou rychlostí, které přepraví vše levně a rychle bez problémů, díky této dopravě se ekonomika logicky globalizuje, nebude už problém dopravit levně veliké zboží ve velikých kontejnerech na vzdálenost tisíc kilometrů za jednu hodinu za jakéhokoli počasí! Rychle a levně o tom je ekonomika, ten kdo je pomalý a drahý, ten je ekonomicky eliminován!


Myslíte si v depresi, že jste hloupý existenční ztroskotanec, navštivte dneska na internetu veliké sociální sítě, poznáte okamžitě to, že na internetu je 99% uživatelů internetu hlupáky a ztroskotanci! Troll je v internetovém slangu obvykle anonymní účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní příspěvky k citlivým tématům.


Hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi. Toto svaté teritorium je jenom naše, o tom to zde všude mnoho století je, že napichujeme na kůly jinověrce, nebo na kříže přibíjíme ty, co se drze nábožensky rouhají, nebo se drze bouří proti svatému otroctví.


Kdo chce s námi v klidu žít, musí se nám ve všem přizpůsobit, za Komančů jsem nazval na letišti majora oslovením Pane, a byl jsem požádán, abych jej nazýval Soudruhu, že jsme přeci Soudruzi, mezi kterými je díky Socialismu veliká soudržnost. Nastala dlouhá filosofická debata v hospodě u piva o soudržnosti a o sobectví, druhý den se náš major, co byl vojenským pilotem, v kanceláři zastřelil.


Lidi dneska nic už nevydrží, a tak se izolují ve svých kancelářích, nebo na svých sociálních sítích, pravda o lidské soudržnosti, byla globálně zabetonovaná, a o tom to zde soudruzi a kapitalisti všude je! Každému je už jasné, kdo jsem, je zbytečné vám říkat, kdo jsem, ano jsem neregistrovaný troll, kterého na internetu nemají už mnoho let nikde rádi, a svatí Administrátoři, se díky mě, v kanceláři často zbaběle zastřelí, nebo oběsí!

Administrátor GVKB
& Blogger Templates