Publikováno: 20.Červen 2007
v 12:19Autor: hodna_Nikolka

komentáře (0)
SZŠ na výletě v Polsku!

Mno tak sem zase píšu!DNeska je prostě den jako každej jinej mno teda až na to že sedim doma u počítače místo toho abych seděla ve škole v lavici!A proč tomu tak je??  Mno to víte když pustíte SZŠ na nějaký výlet tak to ne vždy dopadá fajnko víte??Zdrávka si tentokrát  vyjela na výlet do Polska do koncentračního tábora Oswiecim.Mno a aby ste jako věděli tak v Oswiecimy se nám rozbil autobus zhruba 3 hodiny jsme čekali na další!Mezitím stačilo kámošku porazit auto! Naštěstí se jí nic nestalo a ještě z toho měla prdel jaký to byl úžasný adrenalin!!Fakt DEMENT mno!A pak jsem se jeli podívat do městečka jménem Krakow!Krakow je nádherný místo všude plno věžiček a holubů!hned sme si tam s Ajzynkou dali pizzu! to víte nenažranci! Ale jako byla moc dobrá! pak sme šli do nákupního centra jméne GALERIA KRAKOWSKA!! A tam jsme šmejdili po obchodech! :-)S Ajzynou sem lítala po obchodě a hledali nějaký triko za tu hodinu a půl si vyzkoušela tolik trik a nakonec si žádný ani nekoupila! Skončili jsme u toho že sme si káždá koupili čelenku a gumičky do vlasů a italskou zmrzlinu, která byla tak velká že sme se museli podělit se zbytkem třídy!Mno a pak jsem se jeli ubytovat! mno cesta k motelu trvala chvilku byla pohodka!Řidič nám pustl muziku tak sme tam jako trsali a tak! Mazec!když sme dorazili k motelu bylo tam pár mladých můžů už v trochu veselejší náladičce takže z toho paní profesorka Skoupilová neměla moc velkou radostAle tak v poho jako! Pak sem šla ven když už sme dostali náš pokoj holky tam kouřili tak sem šla za nima pokecat!§Mno a jak sem šla tak na mě bafnul jeden z těch polskejch vožralů a já spadla ze schodů a něco si udělala z nohou!Ten Polák mi chtěl pomoct a já ho místo toho galantě sfackovala a křičela at mě nechá bejt!Holky z toho byli upo vytlemený jako a mě ta noha bolela jako čert!!Takže se ledovalo a ledovalo ! Ledovalo se na mým pokoji a na pokoji kámošky , kterou srazilo to auto!Takže fakt povedenej výlet!

1)rozbitej bus

2) kámošku srazilo auto

3) spadla sem ze schodů!

Tak jestli si ještě někdo po tomto přečtení budete myslet že když jede plnej autobus zdravotníků na výlet ,že se nemůže nic stát tak se hluboce mýlíte!

Mno jako pak sem šla v pondělí k doktorovi a místo toho aby mi řekl že mám jen vymknutý kotník tak mi řekl něco upo jinýho! když sem mu přinesla snímek z RTG tak na to asi 15 minut čučel pak si to ještě dal k lampičce a jako říkal že to není možný a jestli sem někdy něco s tou nohou měla§ a já jako že neměla a on jako že to opravdu není možný!Tak se ho jako ptám co se děje a on že mám špatně srostlou kost že je to něco růstovýho bo co! jako vůbec sem nechápala o čem mluví ne!  a onjako že jestli mi ten otok co mám na kotníku nesplaskne tak mi tu nohu bude ve čtvtrek lámat aby mi to srostlo dobře!Mno takže jako super ne??

Jako otok mi splaskl takže zítra nikam nemusííím! :-)

 

                                                                 LOWUJU VÁS VŠECHNY!  

Komentáře

« Domů | Přidej komentář

O autorovi

Autor blogu
Autor: hodna_Nikolka
Region: Kolín
O mně: Ahojky....Tak něco o mě jo??Tak sem upo normální holka co se chce bavit a baví se ráda!Mám plno kamarádů o který nechci za žádnou cenu přijít!mám vás mocky všechny ráda!Jestli chcete tak napísejte ju??budu jen ráda když poznám nějaké nové tváře! papík! :-
Můj profil

Poslední návštěvy

Neodpanena_Nella (1x)
pulsnek (1x)
DJ_Murphy (1x)

Credits

Template e grafica by
IN ARIA... & kiocciola

Risorse grafiche by
Lunarea's Graphics

Distribuito su
IN ARIA..., kiocciola, NST & GRAFICA DI STILE