Těžko říct :))

16.Září 2010

Tenhle "blog" zakládám asi nejspíš jen tak ani vlastně nevím proč, možná jen, abych se "vypovídala :)) Je určenej jedný osobě,která o tom neví a ani vědět nikdy nebude chci se tady asi nejspíš jen vypsat, nikdy sem žádný "blogísky" nepsala, takže to neberte nějako vážně ...

Je mi jasný, že kdyby se ta osoba pro kterou tohle chci psát dozvěděla, že o ní píšu na libimseti.cz, tak pronese něco typu ,, Na líbku jo?! Vždyť tam už nikdo nechodí." a možná byse tomu pousmála a mávla nad tim rukou, doufám, že se to vlastně ani nikdy nedozví ...Je to až smutný, že to píšu na líbko, ale jinde založit "blogíseček" fakt neumim.

Když to tak shrnu tak jak to teď je, tak je to všechno pěkně na hovno, počasí je na hovno liďi jsou z toho akorát nemocný a jak je na hovno počasí a nebo jak jste nemocný tak jste doma nudíte se a padá na vás, nebo spíš jen asi na mě depka z toho jak všechno je a to počasí tomu moc nepřidává... Přáli by jste si umět vrátit čas ?:)) Já stojim za tím názorem, že kdyby čas vrátit šel, tak by jsme se nejspíš nikdy z chyb nepoučili, proto mi přijde na nic říkat " Já bych tak vrátil/a čas". K čemu to kdyby šel vracet jsme pořád tam kde jsme a nikam by se nikdo nikdy nehnul ! Je ráno a já tu sedim, takže napíšu něco zajímavějšího odpoledne ?!!

 

 

napsal/a: ijnmko 01:01 Link


Komentáře

« Domů | Přidej komentář