Anaheim proráží

Hokejový tým Anaheim Ducks udělal velmi důležitý krok k výtězství ve Stanley Cupu. Ve večerním zápase porazili "kačeři" Vancouver Canucks 5:1 a ujali se tak vedení v sérii 1:0. Další utkání se odehraje 27.4.

Útočník Andy MCDonald přispěl k výhře třemi goly. I když lépe začal Vancouver a už v osmé minutě skóroval John Cowan. Ale o dvě a půl minuty později vyrovnal pravě MCDonald.1:1

V 15. minutě zvýšil na 2:1 pro Anaheim Teemu Selenne. Čtyři minuty na to skóroval znovu MCDonald. Ve 49.minutě prakticky rozhodl zápas Getzlaf a na konečný stav 5:1 upravil svým třetím goĺem MCDonald.