janelka´s blog

Don´t worry, be happy...

07.Květen 2008

MILUJU TĚ!!!!

MARTÍNKU jsem s TEBOU neskutečně šťastná ... s TEBOU si příjdu krásná, i když zrovna nemám den, ty zlepšíš mi náladu, ty snad nejsi jen můj sen. Miluju Tě a divím se tomu, že trvalo to tak dlouhou dobu! :-*

Autor: janelka.prdelka v 23:50 | Komentáře (3)

03.Červenec 2007

Kde potkáte (singl) muže

zdroj: http://www.super.cz/

Budete se divit, ale nezadaných mužů, kteří se v létě rozhodli skoncovat se samotou, je zrovna tolik jako žen se stejným předsevzetím. Kde jich potkáte nejvíc?

Tam, kde je dobrodružství
Extrémní akce a krajní situace lidi sbližují, to ví každý tvůrce hollywoodského spektáklu. Pokud se bojíte vyzkoušet si adrenalinový sport na vlastní kůži, nevadí. Stačí jen vyrazit na akce jeho příznivců a seznámit se.

Vyzkoušejte:
>> Horolezectví. Buď si omrkněte pohodové lezce na místních horolezeckých stěnách (www.lezec.cz) či v boulder barech (www.bouldering.cz), nebo se přihlaste přímo do nějakého oddílu. Kompletní seznam najdete na www.horosvaz.cz.

>> Seskoky padákem. Když se přihlásíte třeba na tandemový seskok, nejenže si vás k tělu připoutá sexy instruktor, ale navíc se seznámíte s ostatními skokany. Vyzkoušejte: www.skyservice.cz, www.tandemoveseskoky.cz.

>> Potápění. Milé chlápky potkáte i pod vodní hladinou. Informace o kurzech, lokalitách a potápěčských akcích visí na www.stranypotapecske.cz.

>> Psí spřežení. Pro skvělého velitele psí smečky si zajděte na jeden ze závodů ohlášených na stránkách www.mushing.cz.
ō Sportovní seznamku. Nemusíte hned sahat po adrenalinu. Na adrese www.outdooring.cz najdete odkazy na všemožné sportovní aktivity, akce, a dokonce i outdoorovou seznamku.

Na letních festivalech
Pohodová atmosféra fesťáků zbavuje ostýchavosti i nejzarytější samotáře. Proto jsou tyto akce ideálním místem pro seznámení. Vyberte si na www.festivaly.kvalitne.cz. Tip: karlovarský filmový festival na přelomu června a července (www.kviff.com), červencový Fresh Film Fest (www.freshfilmfest.net) a Mezinárodní horolezecký filmový festival v Teplicích nad Metují v srpnu (www.teplicenadmetuji.cz).

Na krátkých kurzech
Ať už se chcete zdokonalit v čemkoli, kurz vám přinese nové známosti! Zvolte takový, který toužíte absolvovat tak jako tak, a hlavně se na něj přihlaste sama! Pokud budete o přestávkách drbat s kamarádkou, neseznámíte se. Jazykový kurz si vylosujte na www.jazykovky.cz, prahnete-li po sportovních dovednostech, zabruste na www.sportovnikurzy.cz. Můžete zkusit raft, brusle nebo třeba kiting. Školu sportů a pobytů v přírodě pořádá také cestovní kancelář Adventura (www.adventura.cz/skola). Naučí vás lézt po stěnách a skalách, chodit po ledovcích nebo brázdit vody na kanoích a raftech. Přihlásit se můžete také na kurz v rámci letní školy v Lipnici (www.psl.cz). Na fajn muže natrefíte i na kurzech první pomoci Českého červeného kříže (www.cck.cz).

„Pomoc! Já nechci na dovolenou sama!”
Přestaňte ječet a proměňte svou samotu ve výhodu!

1. Vyjeďte s pohodovou cestovkou, která se specializuje na zážitky v přírodě a vítá i vlky samotáře. Vyzkoušejte cestovní kanceláře Rajbas (www.rajbas.cz), Klíč (www.ckklic.cz) nebo Adventura (www.adventura.cz). Ony už vás samy spárují.

2. Staňte se dobrovolnicí v mezinárodním workcampu. Můžete si hrát s dětmi ulice v Buenos Aires, ošetřovat nemocné v Indii nebo třeba sázet stromky v Anglii. Načerpáte zkušenosti, potkáte příjemné lidi stejného ražení, jako jste vy, a přitom zaplatíte jenom za cestu tam. Vyberte si zemi a aktivitu a vyrazte přes www.inexsda.cz/cze/workcampy.

3. Rozhlaste mezi známými, že se chcete někam vypravit a hledáte parťáka. Budete překvapená, kolik dalších duší touží někam jet v páru, ale chybí jim druhá polovina!

Autor: janelka.prdelka v 16:13 | Komentáře (0)

01.Červenec 2007

Hrůzná pravda o MUŽÍCH

zdroj: http://jagneska.blog.cz

1. Hodní muži jsou oškliví.

2. Hezcí muži nejsou hodní.

3. Hezcí hodní muži jsou homosexuální.

4. Hezcí hodní muži, kteří jsou heterosexuální, jsou ženatí.

5. Muži, kteří nejsou moc hezcí, ale jsou hodní, nemají peníze.

6. Muži, kteří nejsou moc hezcí, ale jsou hodní a mají peníze, si myslí, že jim jdeme po penězích.

7. Hezcí muži bez peněz jdou po našich penězích.

8. Hezcí muži, kteří nejsou moc hodní a jsou heterosexuální, si nemyslí, že jsme
dost hezké.

9. Muži, kteří si myslí, že jsme hezké a jsou heterosexuální a jsou trochu hodní a mají peníze, jsou zbabělci.

10. Muži, kteří jsou trochu hezcí a trochu hodní a mají nějaké peníze a díky bohu
jsou heterosexuální, jsou plaší a NIKDY NEUDĚLAJÍ PRVNÍ TAH!

11. Muži, kteří nikdy neudělají první tah, okamžitě ztrácejí zájem, když přebíráme iniciativu my.

Autor: janelka.prdelka v 13:25 | Komentáře (0)

22.Červen 2007

Ideální barva: Černá nebo bílá?

zdroj: http://krasa-styl.blog.cz

Taky občas řešíte, jaký barevný svetřík si ráno na sebe vezmete. Kombinujete a kombinujete a stejně máte pocit, že vám nic stoprocentně nesedí? Jestli máte dilema, co si zase do práce oblečete, tak vám ho pomůžeme vyřešit.

--------------------------------------------------------------------------------

Říká se, že barvy dokáží podráždit smysly a vjemy. Osmadvacetiletá ekoložka Romana vyprávěla: "Celé to jednání se neslo v dramatickém duchu, všichni po sobě křičeli a v zasedačce byla hustá atmosféra. U oběda jsme se pak s kolegou shodli, že polovina lidí měla na sobě něco červeného a ostatní tak dráždili." K čemu ty barvy jsou?
Černá - patří k nejoblíbenějším barvám. Samozřejmě, že všechny v ní vypadáme štíhlejší. A tak zakrýváme hlavně spodní partie těla. Zadeček se musí zdát menší a stehna štíhlejší. Černá je elegantní a tajuplná. Proto si ženy oblékají černé večerní róby a stávají se neodolatelnými pro muže.
Bílá - protipól černé. V poslední době se stala velmi oblíbenou barvou. Tak jako černá, je velmi dobře kombinovatelná (vždyť se podívejte třeba na proužkovaná trička, námořnický styl a kombinaci s bílou neodoláte). Když si vezmete na sebe bílý svetřík nebo jakýkoliv bílý svršek, který skombinujete s džíny, budete vypadat něžně a nevinně.
Červená - ano, ta umí pořádně podráždit smysly, zejména ty mužské. Opravdu je to barva, která přitahuje a rozrušuje. Červená je spojována s velkou energií, láskou a vášní. Neváhejte a překvapte vašeho drahého v červeném sexy prádle!
Růžová - ne každá žena se chce ale proměnit ve sladkou kočičku. Některé ženy se mají tendenci »přerůžovět« a vypadají pak jako cukrlátka. I růžová má několik odstínů a pokud zvolíte ten správný, tak můžete vypadat čistě a nevinně a ne jako přesladká panenka barbie.
Modrá - patří k nejoblíbenějším barvám. Přináší velice oblažující a uklidňující pocit, příjemná pro oči. Přirozeně občerstvuje náladu a je to dobrá volba pro denní oděv. Džíny snad nosí pravidelně každá z nás. A jakou mají barvu? No přece většinou modrou!
Žlutá - taktéž výrazná barva, stejně jako červená. Na rozdíl od ní však tolik nedráždí. Je to barva především léta. Kdo žlutou nosí, je veselý a zábavný člověk. Je radostná a optimistická. Ideální je kombinovat žlutou s černou nebo žlutou s modrou.
Zelená - je to barva, která si získává stále více na oblibě. Frčí zelená trička, mikiny, sukně. Nemusíte nosit zrovna tu křiklavou, ale vybírat můžete z několika přírodních odstínů.

Autor: janelka.prdelka v 13:09 | Komentáře (0)

18.Červen 2007

Města proslulá sexem

zdroj: http://spicy.libimseti.cz

Sexuální turistika je dnes už normálně užívaným termínem. Například Češky údajně jezdí do země faraonů nejen za pyramidami, ale i za místními muži a trochou té "lásky". Pánové z celého světa si pro radovánky tohoto druhu obvykle vybírají zcela jiná místa.

Nejproslulejším městem sexu je nepochybně Bangkok v Thajsku. Za striptýz se zde platí od 600 do 1000 korun a nejvyhledávanější čtvrtí je zde Patpong. Diskotéky King's Lounge a Peppermint Lounge jsou známé široko daleko. Bývají proto i značně přeplněné. Tančí se zde striptýz, vstup je volný, ale při odchodu požadují minimálně 30 dolarů za "zábavné". A není vhodné se jakkoli placení zdráhat. V thajských erotických klubech nenajdete jen Thajky, ale také přítulné Číňanky, Japonky, Indky nebo Vietnamky. Sex je zde ovšem opravdovým hazardem, velké procento místních kněžek lásky je HIV pozitivních. Pozor je třeba si dávat i na krádeže a v neposlední řadě také na nádherné sexy ženy, které jsou ve skutečnosti muži.

Rio de Janeiro v Brazílii je dalším rájem neřesti. Čtyřicet minut na pokoji vyjde na 1300 až 1700 korun, ale za tuto necelou třičtvrtě hodinku stačí slečna zájemce vykoupat, namasírovat celé tělo a samozřejmě se s ním i pomilovat. Dívky zde mluví obvykle pouze portugalsky, takže zde pro většinu návštěvníků z ciziny platí určitá jazyková bariéra. Komunikace tedy probíhá stylem "rukama nohama". Brazilky jsou však velice náruživé a když vidí muže bílé pleti, nejednou se upoutají na vidinu zpáteční letenky a lepšího živobytí ve Spojených státech nebo v Evropě.

Nizozemská metropole Amsterdam je přímo kosmopolitním místem prostitutek. Ze všech jmenovaných měst je sice nejblíž, ale za služby se zde připlácí. Striptýz za 1500 (ale i 3000 korun) je už poměrně vysoká částka a za sexuální styk požadují dokonce kolem 4500 korun. Za prací sem jezdí lehké ženy z Ruska, Ukrajiny, Bulharska, Rumunska, ale také Češky a Slovenky. Prostituce je zde legální, a proto také tyto ženy chodí na pravidelné zdravotní prohlídky. Ty nejatraktivnější a nejvýkonnější si přijdou i na neuvěřitelných 50 000 korun za noc v luxusním baru.

Na karibském ostrově Kuba a známé Havaně ženy podobně jako v Brazílii sní o Američanech nebo Evropanech. Život s Kubáncem není žádný med, obvykle především po svatbě, kdy se stanou jejich "majetkem". Prostituce je zde takovým veřejným tajemstvím. Na hotelový pokoj není vhodné si dívku odvést, pro tyto účely slouží soukromé priváty. Místní ženy jsou natolik společenské, že často stačí jen mužská náklonnost a nějaký malý dárek. Poněkud smutná je ale skutečnost, že někteří rodiče zde od pohledu bohatým turistům prodávají na sex své často nezletilé dcery.

Autor: janelka.prdelka v 15:26 | Komentáře (0)

02.Květen 2007

Jak si získat chlapa?

zdroj: http://www.qark.net/

Už delší dobu si všímám jedné chyby, kterou ženy při komunikaci a ve vztahu s mužem dělají. Nezajímají se totiž dostatečně o jeho záliby. Muž je člověk ješitný a na své koníčky si potrpí. Jsou pro něj důležité, protože jim věnuje svůj čas a baví ho. Je jedno, jestli sbírá známky, fotí, hraje kulečník, či dokáže jako jediný plivnout na osmičku. Pokud o svých zálibách muž vypráví a žena odvede řeč jinam, muže to zamrzí. Bere to, jako že žena o něj nemá dostatečný zájem.

Je až s podivem, kolik žen tuhle chybu dělá i na prvním rande. Milé dámy, chcete-li si muže získat, dejte si na to pozor.

Pravidlo první: nehaňte jeho zájmy
Nejde jen o to, abyste uměly naslouchat, jde i o to, abyste uměly muže naučit o svém koníčku před vámi mluvit. Někteří muži svoje záliby tají, protože mají pocit, že by ženy nezajímaly. Vede je k tomu jejich vlastní zkušenost. Jakmile se totiž zmíní o něčem, co ženy nebaví (fotbal, počítače, auta, … a dalších milion věcí), dočkají se často nějaké zhnusené reakce. Takže muži nakonec docházejí k závěru, že si o svých zájmech můžou skvěle popovídat pouze s kamarády, kdežto s dívkou musí vykládat jen o blbostech (muž totiž ženu na oplátku přestane poslouchat taky). Výsledkem je představa, že ženy jsou hloupé a mluví jen o kravinách a on, chlap, je musí poslouchat, aby s nimi něco bylo. Chce-li rozhovor na úrovni, vytáhne kamaráda na pivo a popovídá si s ním, protože on má společný zájem a poslouchá ho. Nedivte se takovému názoru. Vy, ženy, si za to opravdu v takovém případě můžete samy.

Když se začnete chovat jinak, muže si vyslechnete bez odsuzování a vět typu: „A co tě na tom může jako bavit, taková kravina…“, „To mě by vůbec nebavilo.“, „Ach jo, co pořád všichni na těch počítačích vidíte…“, pokud ho dokážete poslouchat a naznačíte zájem o jeho koníčky, získáte si jej.

Pravidlo druhé: zajímejte se o to, co zajímá jeho
Nechte se vtáhnout do jeho koníčků. Není problém si přece cokoliv o jeho oblíbené činnosti nastudovat třeba na internetu. Stačí jen chtít. A pokud máte o nějakého kluka zájem, či máte rády svého partnera, je chtění opravdu na místě. Uvidíte, že ho potěší, když budete i třeba jen okrajově vědět, o čem mluví. Pokud něčemu neporozumíte, rád a velmi ochotně vám to jistě vysvětlí. Nebojte se proto zeptat. Když muž hovoří o tom, co ho zajímá, nadchne se a srší z něj radost a sebevědomí. Takovýmto způsobem dokážete lehce rozpovídat i zarytého nemluvu.

Pravidlo třetí: dejte mu na jeho koníček prostor
Muži berou svoje hobby jako možnost odreagování, u kterého si můžou popřemýšlet a pobavit se. Uvolní je to, načerpají energii a přijdou na jiné myšlenky. Rozhodně byste jim měly dát prostor na jejich koníčky a nenárokovat si všechen jejich volný čas. Existuje plno mužských koníčku, které mohou muži vykonávat sami a nebo s pár kamarády. Nemusíte být proto vždy a všude s nimi, jako koule na noze.

Zapomeňte také na věty: „Tak ty místo abys byl se mnou, budeš dělat --xxx--?“, „To se na to nemůžeš vykašlat a být aspoň jednou se mnou?“ Jediné čeho tím dosáhnete je, že se chlap stáhne do sebe a začne svůj zájem rozvíjet tajně. Ona ta rovnice totiž není dána tak, že by nějaká jeho záliba byla hodnotnější než vy. Jsou to dvě naprosto různorodé a nepoměřitelné věci.

Pravidlo čtvrté: chvalte ho za jeho úspěchy
I muž potřebuje ocenění. Když se přijde s něčím pochlubit, prohlížejte, chvalte a zajímejte se. On nad svým úspěchem strávil určitě hodně času, je na výsledek hrdý a očekává, že vy budete mít radost s ním.

Potřeba muže cítit, že pro vás jeho práce něco znamená, že je v něčem dobrý a že si ho vážíte, je zhruba stejná jako potřeba vaše, když po příchodu od kadeřníka, chcete slyšet, že vám to sluší a svému příteli se líbíte.

Stačí se zamyslet nad těmito čtyřmi jednoduchými pravidly a zkusit se jimi řídit. A najednou zjistíte, že jste u mužů mnohem oblíbenější. Věřte, že s tímto si prostě lehce získáte každého chlapa.

Autor: janelka.prdelka v 16:35 | Komentáře (0)

Jak sbalit kluka? - NÁVOD PRO ŽENY

zdroj: http://www.qark.net/

Rozhodl jsem se na žádosti mnoha dívek sepsat tipy jak sbalit kluka. Ono v článku vlastně nepůjde ani tak o balení, ale o to, jak ukázat svůj zájem či zájem vyvolat. Na úvod je důležité říci, že holky, ač si to často vůbec neuvědomují, to mají v balení trošku jednodušší, protože nemusí kluka oslovovat. Stačí, když pochopí pár základních pravidel a kluk se začne snažit sám. Každopádně tipy v tomhle článku nikomu automaticky nezaručí stoprocentní kladný výsledek, ale rozhodně značně zvednou šance na úspěch.

Problém většiny holek spočívá v tom, jak reagují v situaci, kdy se jim někdo líbí nebo když jsou baleny. Nejčastěji se chovají přesně obráceně, než by měly a než kluci čekají. Když se kluk na ně podívá, uhnou pohledem a dívají se schválně jinam. Kluk sedí vpravo, ony jdou doleva a ještě si sednou zády k němu. Kluk se posadí vedle nich a ony celou dobu koukají na druhou stranu. Kluk se usměje a holka nasadí tvář naprosto bez výrazu a zájmu. Tohle všechno muže často odradí a dojdou k logickému závěru, že holka asi nemá zájem, když odmítá jakýkoliv neverbální kontakt.

Schválně se děvčata zamyslete, jestli se takhle náhodou taky nechováte právě v situacích, kdy vás někdo zaujal a pokud ano, je čas na změnu. Kluk je sice lovec, ale taky je někdy potřeba ho trošku popostrčit a k lovu jej povzbudit. Uvědomte si, že úsměv, pozitivní oční kontakt a další věci, vás nic nestojí. Nejste vyzývavá a vlezlá a kluk to ocení, zkusí sebrat svoji odvahu a půjde vás oslovit.

Plno holek si o sobě myslí, že nejsou pěkné. Některým se zdá, že mají malá prsa, jiným zase, že jsou moc velká. Další mají komplexy z toho, že jsou příliš drobné, či naopak vysoké. Tahle má velký zadek, jiná pár kilo na víc. Nic z toho však není překážka balení. Definice krásy přece neexistuje, každému se líbí něco jiného. Jeden kluk má rád malá prsa, jiný holku, kterou je za co chytit. Ideální holka je pro každého chlapa jiná.

Dámy, prozradím vám tajemství. I přesto, že muži prvotně děvčata vybírají očima, můžete je dostat něčím zcela jiným. To jak holka vypadá, je v mužském balení jen první část, potom nastupují části další, které rozhodují, jestli ta holka opravdu za něco stojí. A slíbené tajemství je, že zmiňovanou první část můžete vhodně přeskočit pohledem z očí do očí. V té chvíli vám kluk přestane hodnotit postavu, ale přejde do fáze druhé a začne o vás přemýšlet na jiné úrovni, kde váš vzhled už nebude primárně důležitý.

Představte si například, že jste někde v klubu, kde je plno dalších žen a najednou tam vstoupí muž vašich představ. Rozhlédne se kolem a vybírá. Protože nezná povahové vlastnosti dívek v sále, vybírá podle vzhledu a hodnotí. Myslíte, že jste bez šance, protože jim nemůžete konkurovat? Kdepak, stačí upoutat pozornost svým pohledem. V momentě, kdy se vaše oči setkají, usmějte se. V té chvíli jste zaujala jeho pozornost a stala jste se zčistajasna tou zajímavou holkou v místnosti. Chlapovi poběží v hlavě: „Ona se na mě dívala a usmála se, líbil jsem se jí?“, a dostáváte bonusové body. I kdyby byly kolem hezčí holky, bude myslet na vás. A pravděpodobně se vám pokusí sbalit, protože bude mít pocit, že mezi vámi něco zajiskřilo.

Tohle platí kdekoliv. Být zajímavá neznamená být nejštíhlejší, nejprsatější a nejblonďatější. Být zajímavá znamená vzbudit zájem a navázání pozitivního očního kontaktu je jeden ze způsobů, jak toho dosáhnout.

K balení kluků je nejvhodnější podívat se na věc klučičíma očima. Uvědomte si, že existuje plno nesmělých mužů, kteří nemají dostatek odvahy udělat první krok, zvláště pokud budou mít obavu, že by se jejich snaha mohla minout účinkem. A ti, když vás vidí, hledají nejčastěji nějakou indícii, která jim naznačí, že máte zájem. A za zájem skutečně nelze považovat to, že se z ničeho nic proměníte v kamennou sochu, která navíc hledí někam úplně jinam, než na něj. Pokud se na vás kluk podívá, dává tím najevo svůj zájem, navažte s ním proto oční kontakt a klidně se i usmějte. Pro něj to bude znamení, že vám není lhostejný a začne přemýšlet co má dělat. Pravděpodobně se ještě jednou ujistí, že se nepřehlédl a potom mu to v hlavě začne vřít, začne si dodávat odvahu a nakonec prostě vykročí. A pokud by se přesto k ničemu neodhodlal, projděte třeba kolem něj. Uvidíte, jak to s ním zacvičí. Jakmile se přiblížíte na dosah, mnohdy to donutí kluka jednat, protože to pro něj bude potřebný impuls k akci. Bude to totiž pro něj míň stresující, než kdyby musel jít až za vámi a tam vás oslovovat.

Často se stane, že holka má zájem o kluka a potom čeká, že ji sbalí. To je v pořádku. Někdy se i setkají pohledem, ale kluk se k ničemu moc nemá, i když je na něm vidět, že by chtěl. Představte si to třeba tak, že jste někde na diskotéce a on sedí u baru. Vyměníte si pár pohledů a úsměvů, ale kluk je nesmělý a nezvedne se a nepřijde za vámi ke stolu. Třeba urputně přemýšlí, jak vás oslovit. Nejčastější chybou, kterou děláte je, že to tomu klukovi ztížíte ve snaze mu pomoci. Například si jdete objednat něco na bar, ale jdete na druhý konec baru, místo abyste šly k němu a objednaly si vedle něj a daly mu tím šanci vás oslovit. Kluk je v tom případě úplně mimo a často to vzdá, protože vaši reakci špatně pochopí. On by totiž něco takového nikdy neudělal.

Při balení nemusíte nikoho oslovovat, ale stačí dát chuť klukovi, aby oslovil vás. Dostaňte se pod jakoukoliv (i obyčejnou) záminkou do jeho blízkosti a potom vás osloví. Náhodné setkání můžete kupříkladu zrealizovat třeba u toalet, kde kolem sebe projdete. Když se budete míjet a podíváte se mu lehce svádivě do očí, tak věřte, že i nesmělý kluk se do balení zapojí.

Pokud nechcete balit někde na veřejnosti, ale máte kluka vyhlídnutého jinde, první věc je dát o sobě vědět. Kluci si vás totiž nemusí všimnout, i když vás potkávají každý den. Musíte se proto zviditelnit. Asi nejjednodušší upoutání pozornosti je pozdrav. Chodíte kolem sebe delší dobu, tak proč se nezačít zdravit? Kluk začne přemýšlet, odkud vás zná a příště pozdraví i on vás. V kombinaci s pohledem do očí v něm vzbudíte zájem. Pozdrav je naprosto nevinná věc. Nikdo vám za něj hlavu neutrhne, ale umí udělat divy, protože donutí kluka o vás přemýšlet. A to je to, o co vám přeci jde.

shrnutí:
To, že má o vás kluk zájem, poznáte lehce podle toho, že si vás prohlíží. Pokud je situace jiná a on si vás zatím nevšiml, dejte o sobě vědět. V každém případě potom navažte oční kontakt, usmějte se a zkuste se přiblížit na dosah. Nemusíte dělat nic víc. Jen dát příležitost k seznámení a o zbytek se už postará on. Kluci si o vás nikdy nebudou myslet, že jste vlezlé, nebo lehce dostupné děvky, protože se na ně díváte, usmějete se nebo pozdravíte. Muži jsou lovci, rádi loví, ale vy je tímto chováním nikterak o lov nepřipravujete. Naopak, často díky tomu seberou odvahu a potom ze sebe vydají maximum.

Jen ještě taková poznámka. Ono to samozřejmě vždycky vyjít nemusí. I kluk může s někým chodit, nemusíte být jeho typ, nebo nemá na balení náladu. Přesto se vyplatí to zkusit. Je lepší když víte, že to nevyšlo, než když se budete trápit, protože jste to nezkusily. Navíc pohled do očí, úsměv či pozdrav z vás nedělá žádnou koketu. Prostě jste jen milá, takže se vám za to nikdo nebude smát. Nehrozí vám přímé odmítnutí a nemáte co ztratit.Autor: janelka.prdelka v 10:47 | Komentáře (4)

08.Listopad 2006

Zaručené způsoby, jak ho nesbalíš :/

S klukama je někdy těžká práce, tak proč dělat věci ještě složitější? Stačí se jenom vyvarovat pár chybiček. Tohle radši nezkoušej...

1. Vtírat se jeho kámošům.
Až ho představíš svým kamarádkám, budeš chtít, aby se jim líbil. Ale až tě on seznámí se svými kámoši, bude chtít, aby zaujali oni tebe, ne ty je!

2. Hrát nezájem.
Kluci potřebují tvoje signály, aby věděli, že máš zájem. Dokud si nebudou jistí, že řekneš ,ano‘, budou otálet.

3. Předstírat, že máš ráda to samé jako on.
Některé záležitosti jsou prostě určené jen pro kluky, tak mu je s klidným svědomím přenech. Představ si, že by kvůli tobě předstíral, že baští Dawsonův svět :-)!

4. Vyžadovat hodinové telefonáty.
Holky používají telefon k pokecu, kluci k plánování akce. Takže – buď stručná a je tvůj.

5. Chtít romantická gesta na veřejnosti.
Romantika se má prožívat pořádně, aby nevyzněla lacině. Radši si ji nechte na soukromí. Těžko můžeš chtít po svém miláčkovi, aby v kině ronil slzy u Města andělů. Působil by spíš trapně než romanticky.

6. Běhat za ním jako ocásek.
Jasně, že tě chce mít nablízku, ale nemusí to být ve dne v noci! Naplánuj si taky vlastní program a nech ho dýchat.

7. Pokoušet jeho žárlivost.
Myslíš, že když budeš flirtovat s jinýma, doženeš ho k akci? Omyl! Jen mu to ublíží a možná ti přestane věřit.

8. Být přehnaně sexy.
Mega výstřihy, ultra-mini sukýnky a tuna make-upu v něm vyvolá pocit, že chceš jen sex.

9. Chtít ho předělat.
Polož si jedinou otázku: když ho chceš předělávat, proč s ním jsi?

Autor: janelka.prdelka v 10:02 | Komentáře (0)