Včera 22. 2. 2007 jsem měl svátek a nikdo si na to nevzpoměl. Nikdo z rodiny, nikdo z kamarádů. A to mě kuwa sere. Našli se jen 4 kteří mi popřáli:
Vejunka, Zuzka, Pavka (Plumbum), Vašek(fredy.cruger).
A tímto jim děkuji, že aspoň oni si vzpomněli. Díky moc. napsal/a: kavis 20:09 Link komentáře (0)zase do práce!

29.Leden 2007

Bohužel po týdení pauze, jdu dneska zase do práce? Ach jo zase dělat oplatky, sušenky a další takové blbosti. Co se dá dělat pracovat se musí. A největší dojeb je ten, že mám odpolední, a že dneska nemůžu jít na volejbal to mě fakt štve. Co sedá dělat vydělávat se musí!!! napsal/a: kavis 11:47 Link komentáře (0)to bylo ráno!!

25.Leden 2007

Tak takovéhle ráno jsem ještě nazažil. Včera jsem se rozhodl že se budu dívat na tenis mezi Nicole Vaidišovou a Serenou Williams. Jednalo se o utkání semifinále Australian Open. Zápas měla začít ve 3:30 ráno. Tak jsem si dal budík na tento čas, a to i přesto, že jsem šel spát kolem 11. Na moje poměry jsem vstanul docela rychle. Musel jsem jeste čekat do čtyř než se rozjede přenos. A pak to začlo. Na tenis se dalo v prvním setu dívat. Ten trval asi hodinku a Nicole ho skoro vyhrála. Druhý set byl jasnou záležitostí pro američanku. Zápas nakonec vyhrála 7:6, 6:4. Tenis skončil asi v 6 hodin, a já jsem si šel znova schrupnout. To už byli všichni v bytě vzhůru nebo v práci. A zase jsem vstanul v 9. Takže ráno jak má být. napsal/a: kavis 09:37 Link komentáře (0)