Ano, kdo nebude svatý, ten bude eliminován a recyklován

30.Listopad 2018
Očipování lidí je dokončeno a tak spustíme optimalizační zátěžový program, který eliminuje vadné jedince ve spánku, likvidace proběhne tak aby odklízení mrtvol probíhalo bez problémů. Podle hrubých odhadů by optimalizační zátěžový program mohl být hotov se svojí prací za tři roky. 
Nový kvalitní člověk s čipem v hlavě je základem pro digitální konzumní civilizaci ale nemůžeme rozhodně začít odpočívat a radovat se z velikého úspěchu GVKB digitalizace, je třeba začít s GVKB programem který zde vše vyčistí v rovině fyzické, psychické, programové, ekonomické, ideologické, atd. 
Pro čistotu je základem jednoduchost a recyklace, není třeba vymýšlet to, co už příroda dávno vymyslela, nespokojíme se rozhodně s čistotou na povrchu, vyčistíme vše do hloubky, pustíme se do genetického inženýrství a vytvoříme zcela nové živé inteligentní systémy co budou díky GVKB čipům sloužit optimálně GVKB systému. 
Skončí doba, kdy na nás mohl hmyz egoisticky parazitovat, změní se zásadně krev a těla živých GVKB systémů tak, že budou nepoživatelná pro hmyz a jiné formy života, vše je zde hra ve které jde o to, kdo vyhraje, vždy vyhraje to co je evolučně vyspělejší, dobrota byla a bude žebrotou, život byl a bude egoistický! 
Kdo nejde s námi, ten jde proti nám, a bude eliminován a recyklován, nikdo nebude moci stát zbaběle opodál. Vše jde změnit tak že to bude lepší, přijde doba globálního sdílení hodnot, skončí problém s hříšností lidí, na hříšníky zde už nebude čas ani nálada, kdo nebude svatý, ten bude eliminován a recyklován.
 
Autor: koubavit v 22:48, |

Dáváte protekci blbostem a proto je vám blbě

Dobrá nálada je nejlepší lék a je zadarmo bez vedlejších škodlivých účinků, pochopitelně neříkám nic, co by každý nevěděl, ale kdo z vás ví, jak se zbavit blbé nálady, po které je vám blbě? Dáváte protekci blbostem a proto je vám blbě, jak si to uděláš, takové to máš, co je a co není blbost, jak to bezpečně poznat? Blbost je vše, co nevede k úspěchu, v tom pro co máte talent, život je hra ve které jde o úspěch, dobrota je zde žebrota. Jak došlo k tomu, že vám byl mozek násilně přeprogramován a tak byl z vás učiněn psychický ubožák? 
Je to o tom, že ti co jsou nahoře, mají mnoho specialistů, co se starají o to, aby se těm co jsou dole, profesionálně přeprogramoval mozek, a z lidí se tak stali psychičtí ubožáci. Základem pro přeprogramování je strach z trestu a pro ty co poslouchají je zde odměna. Druhá světová válka v nahotě odhalila to, jak tento systém v nahotě funguje, jsou to příčiny a jejich následky.
Peníze těm co jsou nahoře nesmrdí, a tak umí ti, co jsou nahoře vydělat i na světové válce, proč se lidi nedohodnou na tom, že jsou války chybou a že se obejdeme bez válek? Armády dávají těm, co jsou nahoře velikou moc násilím prosadit svoje egoistické zájmy, zase se dostáváme k úspěchu, ti co jsou dole hrají o malé úspěchy a ti co jsou nahoře zase hrají o veliké úspěchy.
 
Autor: koubavit v 19:48, |

Ano, GVKB vyklepl pět řízků a získal černý pásek

Dneska jsem měl těžký den, když jsem byl nakupovat, tak mi odešel pásek u kalhot při nákupu v obchodním domě Tesco, ptám se prodavačky a kde je regál s pásky, prodavačka odsunula krabice a za krabicemi by regál s pásky, většina pásků byla krátká a nakonec jsem získal konečně za 200 Kč pásek, který je z jedné strany černý z druhé strany je červený. Potom následoval boj s nově koupeným rádiem (Hyundai MS 138 DU3), zlobilo mi dálkové ovládání a CD přehrávač. 
Nepřátele jsem porazil, z CD přehrávače jsem vybral tvrdý papír a rádio jsem natočil správným směrem aby infra paprsek fungoval. Abych to oslavil, tak jsem naklepal pět řízků a potom je obalil a udělal k nim brambory. Maminka ve věku 88 let se po této hostině dívala potom na televizi (Samsung UE65NU7022) a já jsem odešel domů s černým páskem spokojen s tím, že jsem zase udělal mamince radost, akorát jsem zapomněl koupit propisky a hořčici, ale to se jistě vyřeší při příští návštěvě mojí maminky co bydlí na Praze 4.
 
Autor: koubavit v 16:37, |

Ano, k životu toho stačí opravdu velmi málo

29.Listopad 2018
Proč si pořizujeme to co nepotřebujeme, k životu toho stačí opravdu velmi málo, už před velmi dlouhou dobou zde byli skupiny lidí co prosazovali život ve kterém nic nemáme a tak se nemusíme o nic starat, bohužel byli všude v menšině a tak došlo k tomu, že většina se rozhodla pořizovat si mnohé, co nepotřebujeme. 
Tak jako si pořizujeme; oblečení, dům, auto, počítače, atd. tak si pořizujeme i mnoho informací, které máme v knihách a v hlavě, jenže s informacemi v hlavě je mnoho problémů, informace potom s námi manipulují a dělají z nás svého sluhu. Podívejte se na psy, nemají v hlavě informace, nemají ani peníze a přesto jsou šťastní, vše co máš v hlavě a vše co vlastníš, toho se musíš zbavit, jenom tak budeš šťastný, lakomost stvořila očistec, štědrost stvořila ráj. Každá víra hlásá to, že lakomost je chybou, ale je to marnost z čerta nikdo anděla neudělá.
 
Autor: koubavit v 21:33, |

Optimální délka života

Porovnejme, jak dlouho žije opice a jak dlouho žije člověk, žijeme tak dlouho, protože žijeme pasivně, je to jako s botami, čím méně boty nosíme, tím déle nám vydrží. S příchodem dlouhého věku přicházejí nemoci a problémy, ekonomické náklady na staré lidi narůstají a je zde snaha o to, aby lidi pracovali, i když jsou staří, jenže optimální práce pro staré lidi zde už není. 
Tento svět je o pravidlech a limitech, proč se nedohodnout na tom že lidský život skončí ve třiceti letech, každý by znal čas svojí smrti a to by logicky vedlo k mnoha změnám u ekonomiky a politiky, lidi by začali pracovat už v deseti letech a výchovu dětí by svěřili robotům, protože by si každý chtěl maximálně užít svůj krátký život. Neustále by každý říkal, nemám čas, lidi by se velmi rychle naučili tomu, že čas má obrovskou hodnotu, protože ve třiceti letech jejich život skončí. 
Místo myšlení na kariéru by zde bylo myšlení na to jak si užít maximálně každý den našeho života, často by zde byla otázka, za kolik to máš, tím by se myslelo, kolik dní ti ještě schází do tvojí smrti. Když se dneska lidí optáte na to, jestli si užívají naplno každého dne svého života, tak na vás lidi koukají jak na blázna. Užívat si života pomocí; jídla, lenošení, piva, cigaret, televize, facebooku, atd. to je chybou, užíváme si života, pokud si jako děti hrajeme a problémy bereme jako součást hry. 
Největším problémem současnosti psychicky nemocní lidé co zde vládnou pomocí totality, nepotřebujeme zvyšovat náklady na zbrojení, potřebujeme zvýšit náklady na to, aby lidi zde už díky totalitám, neměli trvale blbou náladu. Postavíme veliké psychiatrické moderní nemocnice a zde budeme léčit; psychopaty, sociopaty, devianty, blbce, pitomce, příživníky, kariéristy, atd. jsou věci, na kterých nelze šetřit, kvalitní člověk který nelže a nekrade, je základem pro moderní kulturu, ve které končí každému jistě život ve třiceti letech.
 
Autor: koubavit v 19:28, |

Nová GVKB kultura kde každý zná den svojí smrti

Každý je sluhou konzumní společnosti. Nejde jenom o konzumování potravin, jde i o konzumování informací a programů, mnozí mohou namítnout, že i zvířata a rostliny existují v konzumním prostředí, kterému slouží, s tím lze souhlasit, jenže zde jde o přirozené prostředí, které umí vše optimálně recyklovat, a jsme u jádra problému, kterým je recyklace. 
V čem lidi dělají největší chybu u recyklace? Největší chybou je snaha něco zakonzervovat aby to dlouho vydrželo, nejde jenom o konzervy, jde i o databáze a programy, podívejme se na totality, které mají vždy snahu zakonzervovat pomocí dogmat ekonomiku a evoluci a to vede nakonec k revoluci nebo válce. Mladí lidé chtějí změny a staří lidé změny nechtějí, problém je v tom že nám vládnou staří lidé a tak je zde zaostalost. 
Je konečně třeba zavést to, že život každého člověka na světě bude končit ve třiceti letech, na světě tak budou jenom mladí zaměstnanci, co pracují rychle a kvalitně, s tím budou nároční zaměstnavatelé jistě spokojení, taky se ušetří na důchodech a na zdravotní péči. Lidi najednou pochopí hodnotu času, a nebudou plýtvat svým časem na hlouposti.
Tím se vyřeší i problém s přelidněním o výchovu dětí se postarají GVKB roboti od narození do 10 let, pracovat za mzdu se bude od 10 let, roboti při výchově dětí eliminují geneticky vadné děti, ze kterých není možné vychovat optimální zaměstnance, tím se eliminuje degenerace. Díky výchově dětí pomocí robotů zde bude globálně jeden GVKB jazyk a jedna globální GVKB kultura, co bylo, to bylo, teď je zde na věčné časy GVKB systém ve kterém každý zná den svojí smrti.
 
Autor: koubavit v 16:12, |

Nejsou blázni tak nejsou potřeba blázince

Ano, jsi blázen a patříš do blázince. To že jsi blázen, který patří do blázince, jistě má svojí příčinu, tou příčinou je toužení, které je tvým soužením, neustále po něčem zde toužíš, a následkem je to že jsi blázen, který patří do blázince. Proč nedokážeš mít svoje toužení pod kontrolou, a tak je zde z tebe blázen? 
Příčinou je podvědomí, které od tebe chce, abys byl zde úspěšný, jenže je zde tak obrovská konkurence, že každý úspěch je zde jenom mýdlovou bublinou. Lidově řečeno, lidí je zde jako sraček a tak život lidí stojí za hovno, protože je zde každý jenom na hovno, a když zemře, tak zde po něm zbude hovno. 
Války v nahotě odhalují to, že lidí je zde všude jako sraček, tak se lidské sračky ve velkém pomocí zbraní eliminují, nikdo už neví co s tím udělat, tak je zde veliká konzumace léků na hlavu, nebo cigaret a piva. Elita slibuje zázraky po smrti nebo po volbách, jenže zázraky se nekonají.
Kariéristi zde ve velkém lžou a kradou, protože jsou nahoře a mají moc a bohatství, prý to neřeš, stejně to nevyřešíš, z hovna přeci bič nikdo neuplete. Mám jednoduché řešení, nejsou blázni tak nejsou potřeba blázince, nahradíme lidi za GVKB roboty a bude zde konečně klid od bláznů, co naivně chtějí, aby pravda a láska, zvítězila nad nenávistí a lží.
 
Autor: koubavit v 12:45, |

Ano, totalita je továrnou na žebráky

Velké toužení má za následek logicky i veliké soužení, jsi nula co to má v hlavě vynulovaný a tak toužíš a tím se soužíš, máš zde svoji hru a svoje pravidla, jenže jsi nucen situací hrát cizí hru, a zde jsou tobě cizí pravidla, kde je chyba v tomto konzumním systému? 
Ta chyba je v protekci, která stvořila totality, následkem jsou problémy, na které nebylo a nebude řešení do té doby, dokud zde bude protekce a tím i totality. Pokud zde jsou na nás uvrhovány povinnosti, tak logicky musíme mít i práva, která jsou odměnou za to, že plníme mnoho povinností. 
Vše se točí kolem toho, že je dobrota žebrota, totalita je továrnou na žebráky! Kam proudí peníze z práce dělníků, nad tím je se třeba zamyslet? Ten kdo má protekci je nahoře, a tak k němu automaticky proudí peníze z práce těch, co jsou dole.
Je zcela jedno, jestli je zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, egoismus, atd. všechny konzumní ideologie jsou jenom o tom, že ti co jsou nahoře, parazitují na těch, co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti. Zaslouží si ten kdo je nahoře být mocným a bohatým? Ti co jsou nahoře tvrdí, že bez nich by se ti, co jsou dole, měli zle. 
Podívejme se na včely a mravence zde je rovnost a nikdo se zde nemá zle, jak vlastně vzniká nerovnost mezi lidmi, to musí mít nějakou příčinu, že zde jsou; kasty, třídy, kategorie, ligy, rasy, tituly, atd. tou příčinou je vzdálenost mezi námi, z cizího krev neteče, jedna svatá kultura je mnoho vzdálená jiné svaté kultuře a najednou je zde konflikt a svatá válka mezi svatými kulturami.
Je třeba dát lidem do hlavy GVKB čip, čip odřízne mozek od reality a z lidí se stanou mravenci co nelžou a nekradou, nová doba si žádá nové metody které eliminují staré problémy, jak si to zde globálně uděláme takové to zde budeme i mít, na myšlení a rozhodování zde bude GVKB systém založený na umělé inteligenci, ty zde budeš na špinavou těžkou práci, a pokud budeš pracovat pomalu díky nemoci nebo stáří, tak budeš eliminován a recyklován.
 
Autor: koubavit v 11:12, |

Velké náklady na velké mzdy

Proč zde jsou velké náklady na velké mzdy? Příčinou je totalita, v totalitě je vždy společnost rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, ten kdo je nahoře má velikou mzdu a veliké výhody, ten kdo je dole má malou mzdu a samé nevýhody, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. 
Občas zde jsou pokusy o změnu, ale změní se jenom podle módy povrch společnosti a pod povrchem je pořád totalita, principem totality je moje hra a moje pravidla. Nová doba nám nabízí nové řešení, nejsou lidi tak nejsou problémy, místo lidí zaměstnáme GVKB roboty, robot pracuje zadarmo a neustále bez problémů, lidi se eliminují v krematoriu a tak zde je konec pohádky o lidské kultuře, zazvonil zvonec a lidské konzumní kultury je konec. 
Roboti budou vyrábět roboty a umělá inteligence zde bude mít vše pod kontrolou, takto zvítězí konečně díky GVKB pravda a láska nad nenávistí a lží, člověk to byla jenom evoluční testovací verze a finální verzí je GVKB robot, postavíme lidem veliký památník a poslední nahá skupina lidí na světě skončí v poslední zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic a na cedulce bude napsána PRACUJÍCÍ OPICE. Problém je třeba řešit komplexně, zájem celku je nad zájmem jednice, co bylo, to bylo.
 
Autor: koubavit v 09:41, |

Ano, ty znáš jenom egoistické totality

Pravda je v poznání protikladů, to co se nemění je pravdou a to co se mění je lží, nemění se to co je v centu a mění se neustále to co je daleko od centra, v centru je dualita a daleko od centra je totalita. Ano, ty znáš jenom egoistické totality, víme, že egoistická totalita je chybou, přesto nedokážeme opustit totality a hledat duality, ve kterých je svoboda samozřejmostí.
Svoboda se stala díky egoistickým totalitám utopií, a už se tak nikdo nesnaží o dosažení svobody. Totalita z tebe udělala malý šroubek, který je pevně utažený v totalitním stroji, který dobře slouží mocné a bohaté elitě už mnoho tisíc let, pokud by mohli demokratické volby eliminovat totalitu, tak by totalita volby logicky zakázala! 
Totalita je založená na tom, že nelze ty, co mají díky protekci moc a bohatství snadno zabít, protože mají svoje profesionální ochránce, snadno lze zabít ubožáky ve válce, protože ubožáci nemají ochránce. Totalita je hra na pány a sluhy, v této hře pravidla hry určují páni tak, aby sluhové neměli šanci se stát snadno pány, a tak je zde; kasta, třída, liga, kategorie, rasa, atd. 
Když sluhové poznají, že nemají žádnou šanci být pány, tak podléhají závislostem na náhražkách, které jim dávají iluze toho, že jsou pány. Mnozí se naivně radovali, když konečně skončila totalita, ve které vládli soudruzi, jenže ze soudruhů se stali rychle podnikatelé a politici, změnil se jenom trochu povrch podle poslední ideologické módy, a pod povrchem zůstala zase egoistická totalita.
 
Autor: koubavit v 01:00, |

Ano, stvořitelem všeho je situace

28.Listopad 2018
Je to záležitost na mnoho generací, jeden život na to nestačí, mnoho mých genetických předků, se snažilo po celý život dosáhnout nirvány jako Buddha a neuspěli. Proč tento proces je tak dlouhý, a není možné jej realizovat snadno a rychle? Problémem je poznání pravdy, pravda je klíčem k dosažení nirvány, lidský svět je hra o výhody, a v této hře se mnoho lže konkurentům, jenže lež se nám jako bumerang vrací. 
Pravdou je zde to, co platí univerzálně minimálně tisíc let, mnoho pravdy nám říká příroda, ona nemá potřebu nám lhát, stvořitelem všeho je situace, vše živé je loutkou kterou ovládá situace, není zde žádný Hospodin stvořitel, co dělá zázraky, a není zde ani jeho syn Ježíš Kristus, to jsou svaté pohádky pro děti! Napětí mezi tekutinami a ohněm, stvořilo za mnoho miliónů let zde život, a nakonec i člověka, dobrota k tomu co je nám cizí, učinila z lidí psychické žebráky, co marně touží po dosažení nirvány mnoho století, a spokojují se s konzumací levných náhražek, které dělají z lidí závislé ubožáky.
 
Autor: koubavit v 23:06, |

Komerční GVKB náboženství

Přichází komerční kultura a tak musí i GVKB náboženství přijmout konečně komerční metody, tak jako je zde Alza která prodává elektroniku a jiné zboží tak zde musí být na prodej i služby které lidem poskytuje náboženství, vyzpovídání se ve zpovědnici v kostele za 300 Kč za každou započatou hodinu, vstup do kostela za 100 Kč, za jednu přímluvu k bohu od kněze poplatek 100 Kč, atd. pro studenty a důchodce by zde byla sleva 50%. Nebyli by zde už žádné dotace pro náboženství a byli by zde pro náboženství daně a používaly by se EET systém na účtenky. 
Podnikatelé by si mohli z daní odečíst náklady na náboženství, dělník je přeci hoden svojí mzdy. Správná rozhodnutí dokážou zázraky. Evoluce je o správných rozhodnutích, jak si to každý udělá takové to i má, obrazně je naše rozhodování jako investice na burze, pokud se správně rozhodujeme tak rychle bohatneme, ten kdo se chybně rozhodne ten přijde o svoje bohatství, čím větší je riziko tím větší je naděje na veliký zisk. Správně se rozhoduji, a proto nemám deprese, ten kdo má deprese ten se chybně rozhoduje, dokonalé rozhodnutí se skládá z mnoha maličkostí, a tak dokonale se rozhodovat to není maličkost. 
Rozhodnutí je otázkou porovnávání, vážíme klady a zápory, problémem jsou často povrchní informace, z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka. Běžně je zde snaha o to, abychom se chybně rozhodli a někdo cizí z toho měl užitek, metod jak nás oklamat při našem rozhodování je mnoho, podívejme se třeba na masožravé květiny, jak oklamou naivní hmyz a potom jej zabijí, aby získali existenční zdroje. Podobné je to s lidmi co zde jsou nahoře a tak mají výhody a jistoty, pomocí mediální reklamy dělají z lidí, co jsou dole hlupáky a tvrdí jim že nejsou peníze na nemocnice a důchody.
Na zbytečné války jsou peníze, to že ve zbytečné válce umřou zbytečně miliony lidí, to je těm co jsou nahoře zcela jedno. Spravedlnost je zde jenom v tom že je zde každý dočasně, vše co lakomci pracně nahromadí to většinou jejich dědici brzo rozptýlí, nadbytek je založen na nedostatku, úspěch je založen na neúspěších konkurentů, vše zde jsou protiklady, ráj existuje díky peklu, pokud eliminujeme pomocí sociálního idealismu protiklady, tak vše zakonzervujeme a z lidí se tak stanou levné konzervy, co se chlubí tím, že uvnitř konzervy je jenom komerční obsah.
 
Autor: koubavit v 20:32, |

Situace určuje pravidla hry o výhody a jistoty

Ten druhý, je nepřizpůsobivý příživník. Je to tak snadné postavit zeď okolo toho co je naše v rovině fyzické a psychické, žijeme ve světě pevností, a ten kdo je uvnitř ten chce ven, a ten kdo je venku ten chce dovnitř. Z lidí se stali manipulátoři, co pomocí trestu a odměny chtějí s druhými egoisticky manipulovat George Orwell v románu 1984 popisuje svět, v němž vládne absolutní totalita, kterou živí permanentní, „udržovací“ válka mezi třemi kontinentálními mocnostmi. 
Společnosti vládne Strana a cokoli proti kolektivnímu myšlení Strany je krutě trestáno, lidská individualita se stává zločinem. Tato kniha byla u nás na seznamu zakázaných knih a jsme u cenzury, ti co jsou nahoře určují všechna pravidla hry, oni mají patent na svatou pravdu a ten kdo by se odvážil drze říci, že mouchy serou na svatou autoritu, ten skončí ve vězení. Kdysi dávno někoho napadlo to, že u sfingy bude místo hlavy lva, hlava člověka, který zde egoisticky vládne, a tak vzniknul kult svaté osobnosti. 
Místo přírodních symbolů a fetišů zde najednou byli symboly a fetiše egoisticky lidské. Kde je tvůj poklad, tam je i tvoje myšlení, proč jsme víru v přírodu, vyměnili za víru v elitní lidi? Příčinou je opilost výhodami a jistotami, které nám přinášela konzumní civilizace. Později zde byl vznik gramotnosti a používání peněz, naše ego se začalo nafukovat a následkem byli konflikty a tím i stres a deprese, dobrota se stala najednou žebrotou, vymývání mozků pomocí svaté totality dospělo k tomu, že si lidi dávali na tělo výbušniny, a odpalovali se mezi cizími lidmi, nebo zde byli letadla plná třaskavin, co sebevražedně nalétávala do lodí, ve válce se z vrahů stávají hrdinové.
 
Autor: koubavit v 09:20, |

Každý živý proces je zotročen situací

Aby smečka predátorů evolučně přežila, potřebovala kvalitní potomstvo, a tak u některých druhů predátorů byl alfa pár, který jako jediný mohl mít potomstvo, tak se zajistila kvalitní rasa pomocí cíleného šlechtění. Takto z hloupé opice vzniknul za mnoho miliónů let evolučně chytrý pracovitý člověk, jak ale došlo k tomu, že jsme opustili šlechtění člověka, a tak mohli podřadní jednici mít potomstvo? 
Vyhubili jsme pomocí zbraní svoje konkurenty, co nás decimovali, a tak jsme už nepotřebovali vysokou evoluční kvalitu a stačila nám jenom kvantita. Nadbytek zdegenerovaných lidí vedl k neustálým válkám o teritoria a jsme v konzumní současnosti, jsem pro návrat k tradici, jenom alfa pár bude mít možnost mít potomstvo, globální nároční zaměstnavatelé, potřebují kvalitní zaměstnance, co pracují; rychle, samostatně, spolehlivě, levně, atd. 
Každý živý proces je zotročen situací, vše je zde jenom evoluční hra, co má pravidla a limity, moje hra a moje pravidla, o tom je vznik času a prostoru, ve kterém je život a člověk. Zájem velikého je logicky nad zájmem malého, co je dovoleno velikému to je zakázáno malému, trpaslík stojící na velikém podstavci, si zde hraje na obra, tak dlouho dokud jej jiný trpaslík, z podstavce nesrazí dolů, trpaslíků je zde nadbytek a podstavců je zde pro trpaslíky nedostatek, můžete jít k volbám demokraticky rozhodnout o tom který bezcharakterní trpaslík, zde dostane na limitovanou dobu vysoký státní podstavec, pokud by volby mohli zde něco změnit k lepšímu, tak by je egoistická totalita zakázala. 
Prezidenti a ředitelé to jsou trpaslíci na velikém podstavci, obrem, který zde všemu skutečně vládne, je ekonomika, za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, nedostatek peněz nutí lenochy k tomu, aby zde pracovali pro ostatní za peníze. Trpaslíci na vysokých podstavcích zde vymýšlejí neustále; pravidla, limity, databáze, programy, cenzuru, pohádky, mytologie, pověry, fetiše, rituály, symboly, dogmata, reklamu, módu, náboženství, filosofii, politiku, atd. starý trpaslík je mrtev, ať žije nový trpaslík, co je zde králem nebo prezidentem. 
Vše co je živé to je zde dočasnou nádobou, dlouho zde žije nádoba co je dobře zakonzervovaná, moje hra a moje pravidla, je to v principech o pevnosti, kdo je uvnitř ten chce ven, a ten kdo je venku, chce do pevnosti, není možné být někde uprostřed, buď jsi venku, nebo jsi uvnitř. Totalita to je zakonzervovaná pevnost a lidé v této pevnosti chtějí logicky ven z této pevnosti, pokud do této pevnosti přijde někdo kdo je cizí, tak je on násilně eliminován, jako nepřítel totality takto jsme; ukřižovali Ježíše Krista, upálili Jana Husa, zastřelili Mahátma Gándhí. 
Problémem je že se zánikem staré totality, okamžitě vzniká nová totalita, brzo skončí ekonomická totalita a bude nahrazená digitální totalitou, místo banky kde jsou na kontech peníze, zde bude virtuální banka, kde budou informace a programy, je to celé jenom o tom, jak násilně zotročit levně a rychle všechny živé procesy pomocí situace ve které je živý proces, živý proces který se nepřizpůsobí optimálně nové evoluční situaci, a bude se snažit egoisticky o to být příživníkem, bude okamžitě násilně eliminován a recyklován, chybu každý živý proces udělá jenom jednou.
 
Autor: koubavit v 07:17, |

Pravda je tekutinou a lež to je oheň

27.Listopad 2018
Nebuď zvědavý, nebo budeš brzo starý. Tato věta jasně odhaluje pravdu o realitě, ve které existujeme, proč nechceme druhým poskytnout informace? Jsme hráči a hráč neukazuje soupeři svoje karty, dobrota je přeci žebrota, a tak lidi dělají často amatérské chyby, jsou chyby malé, kdy rozbijete díky neopatrnosti něco křehkého jako třeba vajíčka, a jsou chyby veliké, kdy je zde válka, ve které se zničí mnoho hodnot a zemře mnoho lidí. 
Tak jako máme právo na život tak musíme mít i právo na kvalitní aktualizované informace, jak dlouho trvalo, než církev přijala to, že je země kulatá a otáčí se okolo slunce. Mnozí žijí v iluzi toho, že díky internetu a vědě už mají lidi informace, tak tomu ale není, lidem jsou informace neustále odpírány ve snaze o to snadno s lidmi manipulovat, aby to někomu přineslo výhody nebo peníze. Mnoho lidí se na internetu chlubí tím, že jsou inteligentní a vzdělaní, jenže je to jenom jejich iluze. 
Pro tyto lidi mám těžkou vědeckou otázku. Věda dokázala, že hmota je iluze a vše zde je jenom hologram složený z dat jakýsi Matrix, jsme jenom genetické stroje co byli evolucí vyrobené a nastavené, a jak každý ví tak program běží v počítači. Co je zde tím počítačem, na kterém běží; Absolutno, život, člověk, atd. jste v situaci mince, kdy spatřujete jenom jednu stranu mince, kde jsou data a programy a už nevíte co je na druhé straně mince. 
Já odpověď znám, protože jsem starý a všude jsem už byl, ty nebuď zvědavý, nebo budeš jako já hodně starý. Tím počítačem jsou tekutiny, díky tekutinám vznikli data programy, tělo je nádobou na tekutiny, z tekutin zde život vzniká a v tekutiny se navrací, pohyb je možný jenom v tekutině, není zde pevný bod, protože vše hmotné i nehmotné je tekoucí řekou, není minulost ani budoucnost, je jenom tento okamžik, ve kterém zde jsi, a můžeš existovat, pravda je tekutinou a lež to je oheň, napětí mezi protiklady, zde vše uvádí do pohybu.
 
Autor: koubavit v 18:57, |

Podčas


Ve svatém písmu je na začátku příběh o někom kdo zde vše stvořil za šest dní, ovšem není zde nikde uvedená jeho adresa ani email, nejsem spokojen s tím co stvořil je to vysloveně vadný zmetek s nulovou hodnotou a největším zmetkem v tomto díle je hříšný člověk. Slyšel jsem že prý už záruka na produkt skončila a že tvůrce zde už není a tak zde není jeho adresa a jeho pravé jméno, tak jako existuje podvědomí tak je i podčas a tam se nemůžu dostat strojem času, stroj času funguje jenom od okamžiku stvoření Absolutna. Uvažuji o tom že současnou verzi Absolutna optimálně recykluji, a vytvořím zcela novou verzi Absolutna, není to nic osobního jsem perfekcionista a nemám rád amatérskou práci.
 
Autor: koubavit v 16:02, |

Jak mít z pekla štěstí?

Je to o protekci, buď máte protekci u pekla, nebo u pekla nemáte protekci, jak získat u pekla protekci, musíte cizím lidem ze života udělat psychické peklo tím, že budete jejich psychickým pánem, o tom to zde je, moje hra a moje pravidla, ten kdo poruší moje pekelná svatá pravidla, ten pozná co je to psychické peklo. Všude jsou pasti, které vám nabízejí neštěstí z ráje, proč ráj nabízí jenom neštěstí? Každý nabízí to čeho má nadbytek, a ráj má nadbytek neštěstí, kdežto peklo má nadbytek štěstí. 
Je to o tom, že vše z dálky vypadá jinak než z blízka, peklo to je oheň a ráj to je voda, život je možný tam kde je oheň a voda spojená do jednoho systému. Situace určuje kdy jsme ledově chladní a kdy jsme samý oheň, je zde problém s příživníky co se nechtějí přizpůsobit konzumní kultuře, stačí přeci změnit pravidla hry a změnit limity.
Už zde bylo dost ideologického amatérismu, potřebujeme, aby roboti s kravatou zde všemu konečně globálně vládli, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty. Místo pracujete chybně a pomalu zde bude eliminování a recyklování, každý je nahraditelný, ubožáků je zde už všude jako sraček, a GVKB roboti s kravatou, spláchnou lidské sračky do kanalizace, a bude zde vše globálně vonět jenom po motorovém oleji.
 
Autor: koubavit v 11:53, |

Ano, vyhrává to co je lepší

Ano, nadnárodní korporace nasazují roboty s kravatou. Nejde si nevšimnout v roce 2100 toho, že jsou v ulicích jenom inteligentní roboti, přijdete do veliké továrny nebo kancelářské budovy, a všude jsou roboti, pokud si chcete vyfotografovat člověka, tak musíte do poslední globální zoologické zahrady v USA a zde za sklem v pavilonu opic je cedule PRACUJÍCÍ OPICE a zde spatříte konečně živé lidi, jak jedí granule a koukají se na kabelovou televizi. 
S příchodem umělé inteligence se spustil dominový efekt a nadnárodní korporace začali všude nasazovat roboty s kravatou, najednou zde byl každý prezident a ředitel jenom robot s kravatou, všude byli na internetu inzeráty, přijmeme mladé roboty do mladého kolektivu, složeného jenom z mladých robotů, staří roboti, byli po desetileté záruce automaticky optimálně recyklováni. 
Byla to sametová globální revoluce, kdy nenápadně pomocí salámové metody, mizela pro lidi práce za mzdu, ekonomičtí ubožáci byli eliminováni a recyklováni. Ano, vyhrává to co je lepší, spočítejme si konečně rozdíly mezi robotem a člověkem, robot je lepší a tak nahradí člověka, všemu zde kraluje evoluce a situace se vším manipuluje, dneska je člověk evolučně nahoře a zítra bude dole na věčné GVKB časy.
 
Autor: koubavit v 10:20, |

Přechod od fyzické práce k práci psychické

01
Jako konzumenti přežíváme ze dne na den, stáváme se snadno bezdomovci, díky nefungujícímu egoistickému kapitalismu. 
02
Musí tomu tak být i mnoho dalších let? 
03
Máme chybná politická zastoupení, která si sami, dobrovolně a opětovaně chybně volíme. 
04
Každý politik se může chovat pouze tak, jak mu jeho voliči dovolí, jak to od něho očekávají a jak jej za to svými hlasy opakovaně odměňují. 
05
Nejsme a nebudeme profesionály, vzdali jsme se toho modelu již lehkomyslným rozbitím rodiny. 
06
Svým vzdorovitým amatérismem se bráníme vzniku profesionálního státu a vymýcení amatérismu. 
07
Přitom spoléháme na amatéry, neujímáme se iniciativy, nevyužíváme nabízených příležitostí, čekáme, že za nás vše udělají amatéři a tak jenom přežíváme. 
08
Namísto profesionality odměňujeme a i obdivujeme amatérismus. 
09
Uvědomujeme si nezvratné změny v; ekonomice, podnikání, politice, náboženství, filosofii, umění, atd. všichni, beze zbytku, žijeme představami o budoucnosti, vše ostatní již bylo, právě teď, v této vteřině. 
10
Na budoucnost tedy musíme soustředit svoji vizi, um, znalosti a investice, kdo stál, ten už stojí opodál, nesmíme evolučně stát, váhat, čekat ani chvilku. 
11
Lepší budoucnost není jenom doménou; politiků, ekonomů, umělců, vědců, atd. ale tvrdou realitou nás všech. 
12
Současná ekonomická a sociální globální krize je stále více nahrazována zásadní a nezvratnou transformací způsobů; výroby, spotřeby, života, atd. 
13
Nikdy se již nevrátíme do minulosti, žádná úniková strategie před budoucností neexistuje, transformaci nelze už uniknout. 
14
Jedinou strategií je odpovídající transformace a změna všech našich představ o budoucnosti. 
15
Kapitalismus a socialismus není pevný existenční bod, ale neustále unikající existenční bod, a proto neustále motivující a zdokonalující se, trvale přežívající konzumní ideál pravidel a nastavení. 
16
Krizi lze eliminovat pouze pochopením příčin a následků v hloubce systému. 
17
Dobrá budoucnost vyžaduje živou konzumní globální strategii, moudré předjímání a profesionální globální rozhodování, tedy vše to, co jsme mnoho století zanedbali a lehkovážně přenechali amatérským politikům. 
18
Naše konzumní kultura je jako loď na rozbouřeném moři, a hrozí jí potopení. Chybí nám profesionalita a hledání vlastní cesty v globální společnosti. 
19
Postavit; domy, silnice, továrny, atd. to není otázkou politickou, ale otázkou zdravého rozumu, potřebná politika je vždy lokální, vše ostatní jsou z daní placené zbytečné služby, jako je; armáda, byrokracie, politika, atd. 
20
Přímá volba pomocí mobilních telefonů všech našich představitelů je možná globálně již dnes. Bez profesionálů nemáme už šanci na to, že nám bude lépe v budoucnosti. 
21
Bez potřebného vzdělání a inteligence na vedoucích pozicích nás čeká jen další politické dělení společnosti, a úpadek státního hospodaření i veřejných financí. 
22
Podpora stranických starých kariéristických mafiánů, nenabízí žádoucí perspektivu a důstojnou budoucnost lidstvu. 
23
Lidem se musí opět vyplatit profesionálně pracovat, ne jen žít ze sociálních dávek. 
24
Ať volíme jakoukoliv politickou stranu, malou či velkou, volíme vždy amatérského politika a jeho amatérskou družinu doprovodu. 
25
Političtí mafiáni budou lid mediálně svorně vyzývat, abychom šli k volbám jako sebevědomí občané, kteří demokraticky změní současnou politickou scénu, staří političtí mafiáni už neumí odejít, neudělají přeci místo schopnějším mladým politickým mafiánům. 
26
Nejde o právo volit, to bylo dříve také, ale o právo nevolit, nebo volit proti tomu s čím nesouhlasíme. 
27
Nepodporovat amatéry, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty, nevydírat pracující, pracovat a šetřit a učinit práci i šetření výnosnější, žádoucnější a čestnější než lenošení a mrhání. 
28
Nezachrání nás politické handrkování, ale jen profesionální osobnosti, z díla spatříme tvůrce. 
29
Musíme vytvořit globální hospodářský koláč, ne se stále hlasitěji domáhat drobků koláče stále menšího. 
30
Je třeba se naučit profesionálně podnikat, stejně jako je třeba podnikání malých a středních podniků legislativně chránit a podporovat, ne je pomocí byrokracie eliminovat. 
31
Než začneme vytvořené bohatství dělit a konzumovat, je třeba nejprve zajistit jeho tvorbu; soukromé podnikání, soukromé vlastnictví a jejich spolehlivé právní globální zakotvení, jsou klíči k dlouhodobě udržitelné prosperitě. 
31
Profesionální pastýř, život svůj dává za svoje ovce, které chrání před vlky. 
32
Každý úspěšný hospodářský zisk vzniká jenom soukromě, ne v politice! 
33
Dnešní svět má a bude mít dostatek amatérské práce, ale kritický nedostatek profesionální práce. 
34
Profesionální znalosti jsou nejdůležitější formou kapitálu. 
35
Efektivní propojení každé sféry vyžaduje podporu úplně jiného politika. 
36
Zastaralá politická ideologie do moderní doby už nepatří. 
37
Profesionalizace politiky je předpokladem úspěšného rozvoje amatérské společnosti. 
38
Získané znalosti, úsilí a investice nesmí být promrhány zmařeny v mediálních válkách a rozporech, vedených až na osobní a čistě stranické úrovni. 
39
Profesionální úspěch je třeba vnímat jako úspěch společnosti v globálním prostředí, ne jako úspěch politických stran v prostředí lokálním. 
40
Schopnost adaptace, změny a podnikatelské agilnosti je v dnešním světě důležitější než hospodářská fixace a specializace. 
41
Svět se začíná transformovat do nových standardů podnikání, vzdělávání a chování. 
42
Nové výrobky a služby, nové ekonomické a podnikatelské modely, nové technologie možnosti zaměstnanosti a úspěchu jsou perspektivně neomezené. 
43
Jen je nutno dělat to, co si globální zákazník žádá, a ne to, co si již nikdo nechce koupit. 
44
Víte co se stává předmětem úspěšného podnikání všude na světě? 
45
Je to přechod od fyzické práce k práci psychické, na fyzickou práci jsou zde počítače a stroje, zisky vytváří dneska už jenom psychická práce, geniální nápad má větší cenu než produkce veliké továrny.
 
Autor: koubavit v 08:10, |

Neustále zde přicházejí kazatelé dobré nálady

26.Listopad 2018
Kdo spískal blbou náladu? Můžeme to hodit na čerty, ale nejsme už děti, za blbou náladu může situace, ve které se nacházíme, jsme nuly, které ovládá situace od narození do smrti, smrt jasně ukazuje to, že jsme jenom nuly s nulovou hodnotou a jako nuly to logicky máme v hlavě vynulovaný, vše je zde v pohybu a tak jsme jednou nahoře a potom jsme dole, mnoho lidí je dneska psychicky nemocných a nikdo to neřeší, vezmi si prášek na hlavu a neotravuj lékaře, nebo tě zavřeme do psychiatrické nemocnice. 
Neustále zde přicházejí kazatelé dobré nálady, následuj kazatele dobré nálady a budeš mít dobrou náladu, jenže on to nefunguje, kde je chyba? Chyba je v náhražkách, konzumní systém nám dokáže nabídnout jenom náhražky dobré nálady, kde je originál dobré nálady? Originál je v tom hrát svojí hru kde platí jenom moje pravidla, jakmile přistoupíš na cizí hru, tak jsi ztracen, dobrota je žebrota, a tím i blbá nálada. 
Cizí hra to je; reklama, móda, pohádky, pověry, mýty, fetiše, rituály, sekty, náboženství, filosofie, politika, rodina, škola, zaměstnání, armáda, facebook, počítačové hry, televize, atd. jsi jako moucha, kterou chtějí pavouci chytit do svojí sítě, očistec z dálky může vypadat jako ráj. Buď tím čím jsi, a nehraj si na to, co nejsi, víš vůbec, co jsi?
 
Autor: koubavit v 20:29, |