Ano, umělá inteligence bude mít vždy svatou pravdu

31.Leden 2019
Když pozoruji mravence, tak jsem fascinován dokonalostí jejich systému, a je jenom logické to, že i naše lidská civilizace, jistě směřuje k tomu, že se zde bude vše optimalizovat, a tak budeme v daleké budoucnosti fungovat podobně jako mravenci. Vše začne umělou inteligencí, která začne vše ovládat a optimalizovat, pomocí nenápadné salámové techniky se budeme měnit na mravence, co znají jenom práci a spánek, každý bude jenom číslem s nulovou hodnotou, bude zde jenom rozkaz a my jenom řekneme ano, nesplnění rozkazu bude pro nás většinou znamenat smrt. 
Na myšlení a řízení zde bude umělá inteligence a my zde budeme jenom na špinavou práci, práce bude pro nás smyslem naší existence. Na čistou práci zde budou roboti, nejčastější lidskou prací bude práce poslíčka nebo práce uklízečky. Logicky nám bude stačit se naučit za rok jenom číst a psát, více už nebudeme v životě k ničemu potřebovat. Neustále budeme umělou inteligencí bodováni a ten kdo bude mít špatné bodování, ten se automaticky eliminuje jako vadný jedinec, umělá inteligence bude mít vždy svatou pravdu.
 
Autor: koubavit v 12:27, |

Ano, pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné časy

Virtuální GVKB očistec. Hříšnost se stala rakovinou, která napadla konzumní civilizaci a nikdo neví, co s tím budeme dělat? Mám jednoduché řešení, lidi se globálně za deset let převedou do GVKB virtuální reality, hříšník se posadí k počítači a vstoupí díky internetu do GVKB virtuální reality, ta si naskenuje to, jak hříšník myslí a co miluje, když bude naskenování dokončeno, tak dostane hříšník poukaz do obvodního krematoria, a zde se jeho hříšné tělo eliminuje. 
S lidským tělem jsou jenom samé problémy, musíte se o tělo pořád starat a tělo je často nemocné a musí mnoho spát, jakmile budete existovat ve virtuální GVKB realitě, tak nebudete už mít tělo, a tím budete konečně duševně svobodní, a budeme si moci dělat co budete chtít, ve virtuální GVKB realitě nebude možné být egoistickým hříšníkem, protože zde nebude pokušení, všechny lidské hříchy vycházejí ze špíny v nás a okolo nás, ve virtuální GVKB realitě nebude nikde egoistická špína, všude bude altruistická čistota a tak se hříšník zde očistí a stane se svatým.
 
Autor: koubavit v 06:39, |

Kdy bude muset každý hříšník jít do očistce?

30.Leden 2019
Normální je se na všem dohodnout. Pokud se nedokážeme na všem dohodnout tak to není normální, co s tím uděláme? Rozhodně nemůžeme tento problém hodit do koše, nebo jej řešit povrchně a nakonec jej stejně nevyřešit. Pokud se nedokážeme dohodnout, jistě to má i nějakou příčinu, a tou příčinou je naše hříšnost, pokud bychom nebyli hříšníky, tak bychom se bez problémů na všem snadno dohodli. 
Hříšnost je spojená se špinavostí naší duše, a proto cesta do ráje vede logicky přes očistec, když stojí hříšník před branou očistce, tak se otočí a zbaběle uteče, následkem je to, že zde nejsou lidé očištění od svojí hříšnosti. Budeme muset restartovat naše pravidla, tak že bude muset každý hříšník jít do očistce, aby se zde očistil od špinavých hříchů, bude zde svatá policie, co bude chytat globálně hříšníky, a převážet je do očistce, když to nejde s hříšníky po dobrém, budeme to muset řešit po zlém, jak si to uděláme takové to zde budeme mít.
 
Autor: koubavit v 21:49, |

Ano, hovno je zde na hovno

Symbolem dokonalosti je bůh, bůh je pevným bodem, kolem kterého se vše točí, pokud je zde symbol dokonalosti tak zde i logicky musí být i symbol nedokonalosti, co je opakem boha? Symbolem nedokonalosti je hovno, hovno je zde na hovno a tento konzumní svět je založen na tom, že vše je zde na něco. S hovny jsou zde od nepaměti veliké problémy, civilizace musí pro hovna stavět kanalizaci a kanalizační čistírny, kanalizace se často ucpe a je problém jí vyčistit. 
Problém s hovny mají jenom zvířata, jakmile zde budou inteligentní autonomní roboti, tak zmizí konečně problém s hovny, a tak zde už nebude problém s nedokonalostí. Už nebudeme říkat, že je zde prezident na hovno, protože pro lidi dělá hovno, místo prezidenta zde budou počítače s GVKB umělou inteligencí, a tyto počítače budou dokonale sloužit civilizaci, ve které už nebudou lidi, co jsou jenom na hovno. Podívej se do zrcadla a řekni si, jsem zde jenom na hovno, a tak můj život zde stojí za hovno.
 
Autor: koubavit v 15:47, |

Konzumnímu světu vládnou lháři a zloději

29.Leden 2019
Nadbytek je založen na nedostatku, rovnost je zde jenom ve smrti, demokracie zde nikdy a nikde nebyla všude na světě je jenom kleptokracie. Podívejte se na armádu, jak funguje a pochopíte to, jak funguje vláda nad lidmi, obyčejný voják je dole a generál je nahoře, je to celé obrazně pyramida, kde nahoře je pro generály ráj a dole je pro vojáky pekelný očistec. Je zcela jedno, jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, nacismus, atd. vždy jde jenom o egoistický centralismus. 
Jak může mít někdo k dispozici veliké soukromé letadlo, kde na to vzal peníze? Ti co jsou nahoře, berou peníze těm, co jsou dole, svět se k lepšímu nezmění díky politice nebo náboženství, svět se změní jenom díky tomu, že zde místo lidí budou GVKB roboti, lidi se globálně eliminují a recyklují a dojde logicky i na ty co dneska vládnou světu jako; mafiáni, milionáři, prezidenti, ředitelé, celebrity, atd.
 
Autor: koubavit v 21:29, |

Ano, láska se může snadno proměnit v nenávist

Mocní manipulují s bezmocnými. Když manipulace nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, není to jenom otázka lidské společnosti, stejně to funguje i ve vesmíru a přírodě. Kolem principu manipulace se točí; ekonomika, věda, technika, politika, náboženství, filosofie, umění, móda, psychika, programování, atd. 
Manipulace to je snaha něco změnit, je zde s něčím nespokojenost a tak s pomocí manipulace se to mění tak, aby zde byla spokojenost, mnohdy tento proces manipulace může trvat i mnoho miliónů let, čím větší změny tím déle to trvá. Je snadné manipulovat s tím co je malé, nebo s tím co je na povrchu, a je těžké manipulovat s tím, co je veliké, nebo je to pod povrchem. 
Mnozí si myslí, že peníze zde se vším manipulují, a tak hromadí peníze, aby tím získali možnost s mnohým snadno egoisticky manipulovat. Z dálky to skutečně tak vypadá, že za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, pokud ale se dostaneme blízko k problematice manipulace, tak zjistíme to, že největším manipulátorem je zde láska.
Když něco milujeme tak tomu i peníze a čas obětujeme, láska to je protekce, kterou jsme dali tomu, co milujeme, láska se může snadno proměnit v nenávist, když zjistíme, že jsme dali protekci něčemu, co si protekci nezaslouží. Myslíme a konáme podle situace, se změnou situace, se mění i naše priority, v době míru si pomáháme, a ve válce se zabíjíme.
 
Autor: koubavit v 19:55, |

Proč zaměstnávat lidi, když roboti pracují lépe a levněji

Stalo by se něco pokud by člověk evolučně nevznikl? Nic by se nestalo, naopak by to bylo přínosem pro ekosystém, člověk je evoluční omyl, je zde dokonce podezření že za naším vznikem jsou cizinci z vesmíru a proto je nám tento ekosystém cizí. Naštěstí vše je zde dočasně a tak zde už brzo budou inteligentní roboti a tím zde člověk evolučně skončí jako něco co zde už není potřeba. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a poslední skupina lidí na světě skončí v poslední zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic. 
Proč zaměstnávat lidi, když roboti pracují lépe a levněji. Velikým přelomem zde bude vojenský robot a později policejní robot, jakýkoli odpor lidí proti robotům bude marný, roboti mají mnoho výhod které mít člověk nemůže a tím nemůžeme robotům konkurovat. Pevným bodem kolem kterého se zde vše točí je dokonalost, co je to známkování ve škole je to snaha o dokonalost, co to jsou vzory které následujeme, je to zase jenom dokonalost, bůh je jenom symbol dokonalosti a i Ježíš Kristus a Buddha je zase jenom symbolem dokonalosti. 
Luxusní zboží a luxusní služby to je symbol dokonalosti, naše problémy a deprese jsou následkem toho že nejsme dokonalí a existujeme v nedokonalém světě. Všimněme si toho že komerční umění odmítá si připustit to že člověk zde evolučně skončí a neustále je lidem vymýván mediální propagandou mozek, že roboti budou pořád jako otroci sloužit člověku. Umělá inteligence pracuje na principu šachového programu, a tak logicky vyšachuje člověka z civilizace na věčné časy, takto zde zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží.
 
Autor: koubavit v 18:20, |

Porušení svatých pravidel je jistou cestou do očistce

Zázraky jsou hůl, o kterou se opírají ubožáci. Naše kultura je založená na víře v zázraky, sliby se slibují a jenom blázni se radují, pokud chceme změnit něco k lepšímu, musíme mnoho pracovat tělesně a psychicky, bez profesionální práce ničeho hodnotného nedosáhneme. Dokud zde budou ti, co budou táhnout ekonomiku a ti co budou na ekonomice parazitovat, do té doby zde nebude božská spravedlnost, veškeré zlo vychází z hříšné duše, je třeba dát hříšníkům do hlavy svatý GVKB čip a tak se promění hříšný čert na svatého anděla, jiná možnost zde už není. 
Svatý čip promění očistec v ráj, nová doba si žádná nové metody boje s hříšníky, místo pokřtění v kostele zde bude GVKB čip do hlavy, pro nikoho nebudou výjimky ani imunita, ve společnosti musí být logicky vše společné a nesmí zde být nic soukromé, vše co je zde soukromé to je hříšné, všechny chyby, které nám způsobují problémy, zde jsou díky tomu, že ve společnosti existuje soukromí majetek, a tím je zde hříšné pokrytectví. 
Prevence je základem pro to abychom nemohli chybovat, budeme obrazně jako počítačové tiskárny, které nemají v sobě žádné informace o tom co je správné, a jenom dělají to, co mají a nejsou s nimi problémy. Blahoslavený chudý duchem je ten, kdo díky svatému čipu nemá v sobě žádné informace o tom co je správné, porušení svatých pravidel je jistou cestou do očistce, a proto zde nebudou pro lidi už žádná svatá pravidla, a bude zde jenom GVKB příkaz, který se jistě splní.
 
Autor: koubavit v 10:09, |

Ano, digitalizace je rakovinou, která napadala civilizaci

28.Leden 2019
Dejte si pozor na digitální zloděje času. Vše začalo s vynálezem elektřiny, a potom přišly další vynálezy, co mají jako zdroj elektřinu, jako je; telefon, rádio, televize, počítač, internet, sociální sítě, atd. je to jako s ohněm, který je dobrý sluha a zlý pán. Vždy když je zde něco co je evolučně nové, tak trvá dlouhou dobu, než se naučíme s tím optimálně zacházet, každý by chtěl telefonovat, ale nikdo nechce platit veliký účet za telefonování. Pokud se k něčemu přiblížíš, tak se logicky musíš od jiného vzdálit, pokud věnuješ svůj čas televizi a internetu, tak potom nemáš čas na sebe a svoje bližní. Co z toho máš, že jsi strávil hodně času u televize a internetu? 
Umožní ti tento investovaný čas to, že se budeš mít lépe, protože získáš výhody a jistoty? Mnozí říkají, že prý je televize a internet psychickou potravou, kterou moderní člověk potřebuje, já říkám, že je to ubohá náhražka psychické potravy, žijeme ve světě náhražek, nahradili jsme; pravdu za lež, lásku za peníze, moudrost za hloupost, profesionalitu za amatérismus, atd. blázen nemůže vést blázny o tom je; politika, náboženství, filosofie, umění, móda, ekonomika, psychika, atd. jsi normální? Nedávno jsem byl ve veliké prodejně knih a po dlouhé době jsem zklamaný odešel, knihy dneska píší jenom blázni pro blázny, nikdo už není díky digitalizaci normální, digitalizace je rakovinou, která napadala civilizaci.
 
Autor: koubavit v 19:09, |

Ano, největší bludný balvan za rok 2018 dostal prezident Miloš Zeman

Z díla je spatřen tvůrce, a pokud se podíváme na dílo, jaké nám zde zanechal prezident Miloš Zeman tak jde o veliké politické a ekonomické dílo které si zaslouží i veliký bludný balvan. Nová doba přinesla i nové metody pro výběr těch co dostanou bludné balvany a tentokráte byl výběr svěřen GVKB umělé inteligenci a ta vyhodnotila prezidenta Miloše Zemana jednoznačně na udělení největšího bludného balvanu za rok 2018. Bludný balvan dostává ten kdo je největším egoistickým pokrytcem, proč je náš prezident Miloš Zeman největším egoistickým pokrytcem v naší republice. 
Jablko nepadne daleko od stromu, genetika a výchova v rodině je základem, na kterém stojí osud každého člověka, vše je hra a začátek hry je základem pro to jak hra dopadne. Na bludném balvanu, je vytesáno mnohokráte lepšolidé, zavádět do našeho krásného jazyka nová slova, to si zaslouží jistě i veliké ocenění, přitom místo slova lepšolidé lze použít označení pokrytci, čeština je krásný jazyk, a není třeba jej nijak násilně vylepšovat pomocí nových hloupých slov, která nemají žádnou hodnotu. Pokrytec si myslí, že on je lepší, než jsou ostatní, myslet znamená ale hovno vědět.
 
Autor: koubavit v 07:20, |

Moderování stránky pro adolescenty je na hovno

27.Leden 2019
Moderátor stránky pro adolescenty, to je obrazně jenom uklízečka na veřejných záchodech, adolescenti co chodí na tyto veřejné stránky, si chtějí jenom psychicky anonymně ulevit, a jakmile se vyprázdní tak spokojeně odcházejí, pokud by zde nebyl moderátor, tak by měla tato stránka brzo nulovou návštěvnost. Z cizího krev neteče o tom to je, proto je práce moderátora stránky pro adolescenty mizerně ohodnocena a většina moderátorů to zde i brzo zabalí a jde dělat něco jiného. 
Přichází doba GVKB umělé inteligence a ta eliminuje moderátory, vše jde naprogramovat a nebude to trvat dlouho a nebudeme už potřebovat k ničemu vysokoškoláky a středoškoláky, protože je nahradí GVKB roboti s kravatou. Internet v současné ubohé podobě, nahradí GVKB čipy do hlavy.
Lidi nebudou už znát realitu a jejich těla bude ovládat GVKB čip a umělá GVKB inteligence, evoluce je jako lavina a tak nahrazuje staré novým. Mnozí namítnou, že lidi nebudou souhlasit s tím, že mají mít GVKB čip v hlavě, ten kdo bude dělat problémy při globálním očipování, ten bude policejními GVKB roboty eliminován a recyklován, zájem celku byl a bude nad zájmem egoistického jedince.
 
Autor: koubavit v 15:19, |

Léčit a vyléčit o tom je naše moderní společnost

Na internetu je stránka pro adolescenty a zde je jsou moderátoři, problémem moderátorů je to že nemají pravidelné psychotesty, a tak dochází k tomu že někteří moderátoři mají těžce nemocnou psychiku a je jim to bohužel tolerováno, protože je nedostatek moderátorů, co by zde chtěli zadarmo moderovat tuto zastaralou stránku. Jeden moderátor byl velmi dlouhou dobu bez internetu a tak nemohl moderovat stránku, nejspíše byl v nějakém zařízení, kde není dostupný lidem internet. Dlouhodobý pobyt mimo civilizaci vedl u něj k tomu, že je psychicky mimo realitu a odmítá s tím něco udělat. Léčit a vyléčit o tom je naše moderní společnost, jak ale léčit někoho kdo se nechce nechat léčit? Zajisté najdete způsob jak pomoci tomuto moderátorovi aby se psychicky konečně uzdravil v psychiatrické nemocnici, a tak zde pravda a láska konečně zvítězila nad lží a nenávistí.
Psychicky onemocnět může každý. S nejrůznějšími problémy (zdravotními, rodinnými, pracovními, atd.) se v různých etapách života potýká každý člověk. Vlivem nadměrného stresu, nepříznivých životních okolností nebo z biologických příčin se může u každého z nás objevit duševní onemocnění.

Vážné duševní onemocnění člověka ochromí a znemožní mu každodenní fungování, podobně jako zlomená noha. 
Jedná se o onemocnění mozku (nesrovnatelně složitějšího orgánu, než jsou lidské kosti), které se projevuje různými poruchami psychického fungování – v myšlení, prožívání a chování člověka.

Problémy způsobované duševním onemocněním není možné překonat pouhou vůlí, nevyplácí se je bagatelizovat nebo ignorovat. Naopak, čím dříve je zahájena adekvátní léčba, tím větší je naděje na vyléčení. 
Při včasném rozpoznání nemoci je možné zabránit jejímu plnému rozvinutí.

Komplexní odborná pomoc v klidném areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice, čas strávený na lůžku mimo každodenní shon, režimová opatření i nabídky terapeutických a rehabilitačních aktivit směřují k tomu, aby se pacienti mohli v co nejlepším zdravotním stavu znovu vrátit ke svým aktivitám a k životu v domácím prostředí.

V Psychiatrické nemocnici Bohnice se léčí různé skupiny pacientů. 
Nejpočetnější skupinou jsou lidé starší 18 let, u nichž se projevila nějaká forma duševního onemocnění. Zajišťování psychiatrické péče pro dospělé pacienty je hlavním úkolem nemocnice. Děti od sedmi do osmnácti let tvoří v Psychiatrické nemocnici Bohnice nejméně početnou, avšak mimořádně důležitou skupinu pacientů.

Vyšší věk přináší vyšší riziko vzniku některých duševních onemocnění, především demencí. 
Jejich léčba vyžaduje specifický léčebný i ošetřovatelský přístup. Proto představuje psychiatrická péče o seniory samostatný druh péče.

Samostatnou skupinu duševních onemocnění tvoří závislosti. Odbornou adiktologickou péči využívají lidé, u kterých vznikla porucha v souvislosti s užíváním návykových látek či s jinými formami závislostního chování.
 
Autor: koubavit v 13:48, |

Totalita je spojená s normalizací

Já jsem se zamiloval, a tím jsem se i zbláznil, stroje nemohou milovat a tak se nemohou ani zbláznit, co je to láska, láska je to že něčemu dám protekci a tak je to pro nás prioritní, pokud tedy někdo dává protekci něčemu, čemu my nedáváme protekci, tak je on z našeho pohledu blázen, jenže z jeho pohledu je ten druhý blázen. 
Normalizace by dala všem lidem svaté normy na to, čemu mají dát protekci, a tím by byl každý normálním číslem ve statistice. Totalita je spojená s normalizací, ti co jsou nahoře, určují co je normální těm, co jsou dole, pokud je někdo nepřizpůsobivý tomu co hlásá totalita, tak je odchycen a zavřen do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice, někdy je i zabit. 
Moje hra a moje pravidla o tom je totalita, která může být; náboženská, sektářská, vědecká, politická, obchodní, ekonomická, monopolní, centrální, dogmatická, atd. zániky kultur a civilizací jsou zániky totalit! Za násilím je vždy totalita, pokud jste se srazili s blbcem, tak jste se srazili s totalitou, moc je pro lidi silnou drogou, co s tím uděláme? 
Jediná možnost je pro nás Matrix, opustíme realitu a budeme existovat jenom ve virtuálním systému, kde násilí nemůže napáchat škody, zde můžete ničit hodnoty a vraždil lidi do sytosti, protože je to jenom svět digitálních iluzí, a iluze nemají žádnou hodnotu, a tak se mohou ničit, bude to jako jízda na horské dráze, jednou budeš nahoře a potom budeš dole.
 
Autor: koubavit v 12:03, |

Jak bezpečně poznáme kdo je normální a kdo je blázen?

Žijeme ve světě náhražek; lež nahrazuje pravdu, hloupost nahrazuje moudrost, bohatství nahrazuje lásku, internet nahrazuje rodinu, atd. to jistě musí mít nějakou příčinu. Příčinou je to že originál je drahý nebo obtížně dostupný a tak se musíme spokojit s náhražkou, jsme chudáci v rovině hmotné i duševní, jelikož už mnoho tisíciletí žijeme v bídě tak jsme si na bídu zvykli a neuvědomujeme si to, že žijeme v bídě a tak místo originálů se musíme spokojit s náhražkami. Ano, bude líp hlásalo nové politické hnutí vedené tajným agentem komunistické tajné policie, ukázalo se, že líp po volbách je jenom těm, co jsme zvolili do vysokých funkcí, a dělnické třídě líp není. 
Tento svět to je obrazně mocenská pyramida, kde na vrcholu je pro mocnou elitu ráj a dole je pro bezmocnou dělnickou třídu očistec, je zcela jedno, jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, dogmatismus, nacismus, atd. všechny politické a náboženské ideologie jsou jenom mocenská hra, která umožňuje rozdělení lidí na; kasty, třídy, ligy, kategorie, atd. rovnost a emancipace je zde jenom ve smrti. To že je zde rozdělení na ty co jsou nahoře, a ty co jsou dole to není chybou, chybou je že nahoře jsou lidi, co tam nepatří a dostali se nahoru většinou pomocí protekce nebo podvodu, blázen nemůže vést blázny, o tom to zde je. Potřebujeme elitu složenou jenom z normálních lidí, otázkou je, jak bezpečně poznáme kdo je normální a kdo je blázen?
 
Autor: koubavit v 09:52, |

Moje egoistická hra a moje egoistická pravidla

Z díla je spatřen tvůrce, a naše konzumní civilizace parazituje na ekosystému, naším heslem je po nás potopa, jako klíšťata vysáváme ekosystém bezohledně a bezcitně. Války a konflikty v nahotě odhalují to, že jsi parazit, který miluje parazitování, rozděluji ty druhé na úspěšné a neúspěšné parazity. Politika se stala bojem o koryta, parazitů je nadbytek a koryt je nedostatek.
Podívejme se na exekutory, jak využívají chybných zákonů k tomu, aby mohli jako klíšťata ekonomicky vysát svoje oběti, nebo se podívejme na nepřizpůsobivé příživníky, jak vysávají naši ekonomiku. Minulost našeho malého národa je minulostí hostitele, na kterém mnoho tisíciletí, parazitovalo mnoho mocných cizích parazitů, následkem je u nás veliký pesimismus, kdy už nevěříme na žádné náboženské a politické ideály, protože jsme poznali to, že jsi parazit, a s tím nejde už nic dělat. 
Ano, bude líp, ale jenom těm co jsou nahoře, těm co jsou dole, bude hůře, začíná u nás docházet k tomu, že se počet lidí u nás snižuje, protože zde máme východní platy a západní ceny, mnoho lidí od nás proto utíká na západ, protože zde je bída a zaostalost. Zisk z naší práce mizí od nás do ciziny, protože zde vše vlastní cizinci, není to už naše vlast, protože zde nic už nevlastníme, jenom jsme se zde narodili. 
Naše kupní síla je stejná jako v Turecku, protože je u nás turecké hospodářští, založené na korupci a protekci, není zde tedy demokratický kapitalismus, ale je zde feudalismus s maskou kapitalismu. Moje egoistická hra a moje egoistická pravidla, život to je hra podle pravidel, a pokud jsou tato pravidla blbá, tak je nám z toho blbě, o tom to zde je, že mocní a bohatí blbci co jsou nad námi, stvořili blbá pravidla, podle kterých musíme tuto hru od narození do smrti hrát.
 
Autor: koubavit v 07:28, |

Ano, ti co jsou nahoře nechtějí abys vyhrál

26.Leden 2019
Dobrá rada je nad zlato, špatná rada je zadarmo, každý potřebuje dobré rady, ale chtěl by je zadarmo, dobrá rada má velikou hodnotu, a tak nemůže být logicky zadarmo. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je realita, dobrota je žebrota. Od narození do smrti jsme zahlcení špatnými radami, co jsou zadarmo a je nám z toho logicky špatně a máme blbou náladu, stali se z nás pesimisti, co už nevěří na dobré rady, co jsou nad zlato. Jaký je zásadní rozdíl mezi dobrou a špatnou radou? 
Dobrá rada nám umožní se mít dobře, vše je zde o tom, že ti co jsou nahoře, se mají dobře, a ti co jsou dole, se mají zle. Proč cizí lidé nám dávají zlé rady, díky kterým se máme zle? Problémem je konkurence, všude kde je možné získat něco hodnotného tam je i konkurence, život je hra podle pravidel a pravidla určují ti, co jsou nahoře egoisticky tak, aby se udrželi nahoře, co nejdéle to jde, je to pulzující evoluční proces, ve kterém je dobrota žebrota. 
Tyto přirozené životní principy, platí jak u lidí, tak i v přírodě mezi; rostlinami, zvířaty, mikroorganismy, viry, atd. za vším je rozhodnutí které může být správné nebo chybné, nechybují jenom jednici, chybují i národy a tak zde jsou krize a války, ve kterých zbytečně umírají miliony lidí. Civilizace je postavená na povrchním pokrytectví, a následkem je móda, která určuje co je správné a co je chybné, jednou je v módě láska a potom je v módě zase nenávist, móda se mění jako počasí. 
Klíště tak dlouho přisáto bude, dokud se dosyta nenasaje krve, o tom je parazitování těch co jsou nahoře, na těch co jsou dole, dobrota je přeci žebrota. Máme zde demokracii a můžeme si vybrat svobodně klíšťata, co nás budou dlouho ekonomicky vysávat, je naivní si myslet, že v politice jsou i politici, co nejsou klíšťata, co na nás chtějí parazitovat, nadbytek je zde díky nedostatku, dobytka je mnoho a plných koryt je málo a následkem jsou kariéristické závody, a je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, atd. 
Vždy je to hra, ve které ti co jsou nahoře, určují pravidla hry tak, aby měli moc, a bohatství co nejdéle to jde. Nevěřte na zázraky, co jsou v knihách nebo ve filmu, dospělost je v tom že poznáme co je pravda a co je lež, dítě má málo zkušeností, a tak nedokáže poznat rozdíl mezi pravdou a lží. Není zde Bůh ani Satan, není zde ráj ani peklo, to jsou jenom pohádky, je zde jenom hra podle pravidel, a smrt to je konec hry, ti co jsou nahoře nechtějí abys vyhrál, jejich zisk je zde založen na tom, že vždy prohraješ a tak budeš mít blbou náladu.
 
Autor: koubavit v 17:07, |

GVKB eliminuje anonymitu

Přichází doba GVKB globální digitální kontroly, kdy o vás budou ti, co mají moc a bohatí vědět vše, obrovské počítačové systémy využijí GVKB umělou inteligenci k bodování lidí v reálném čase a rozdělí lidi na ty, co jsou nahoře a tys co jsou dole, nebude možné podvádět a hrát si na to co nejsi. Nebude to jenom kontrola těch, co jsou dole, bude zde i kontrola těch co jsou nahoře, skončí neplacení daní a korupce, už nebude pod svícnem tma, začne období prevence, kdy se pozatýkají globálně jedinci, u kterých je veliká pravděpodobnost toho, že budou parazitovat na systému. Nejsi pro společnost přínosem a tak skončíš v plynové komoře a krematoriu, kdo nebude mít dobré bodování, od GVKB umělé inteligence ten bude eliminován, lidí je na světě jako much, a eliminovat mouchy je správné. 
Nebude zde pro nikoho imunita nebo výjimka, pokud bude mít špatné bodování prezident nebo celebrita, tak se eliminují, zavedou se globální povinné měsíční kontroly zdraví tělesného a psychického, vadní jedinci se eliminují. Jelikož se rychle začne snižovat počet obyvatel na světě, tak se výpadek zaměstnanců vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace, atd. GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty. Nebude třeba stavět už drahé ploty mezi národy, vše bude monitorováno, a to co bude chybné, to bude eliminováno, máš existenční problémy, tak se běž podívat do krematoria a na hřbitov, ať jistě víš, co tě bude brzo čekat, takto konečně zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.
 
Autor: koubavit v 11:35, |

Ano, zpovědnice je na veliké hovno

Zpovědnice je modrá technicky zastaralá internetová stránka, určená k nasrání hříšníků, kteří potřebují, aby je někdo nasral. Hříšníci se zde svěřují se svými hříšnými problémy, cizí hříšníci jim rádi zkazí dobrou náladu. Je to prostě úžasná věc, můžete se zde svěřit hříšníkům, a ti vám stejně neporadí a nepomohou, v dnešní době zde rozkvétá psaní volovin a blbostí, neslušné napadání uživatelů a psaní hříšných lží o cizích hříšnících a dokonce i obviňování z porušování morálky a zákonů. 
Původní myšlenku pravdy a lásky má na svědomí naivní amatérský stvořitel této stránky Pavel Hošek, po odchodu celebrit na Facebook, a po převzetí neomezené moci svatými moderátory, co mají v hlavě nasráno, padla zpovědnice na pekelné dno. Pak hříšníkům ustřihli moderátoři, co slouží Ďáblovi jejich andělská křídla a situace se opětovně zvrhla do pekelného očistce, a tak by se dala charakterizovat celá historie zpovědnice, jednou nahoře, jednou dole, jako na horské dráze. 
Naděje na lepší časy by mohli přijít jedině s GVKB, když by to tam konečně vedl jako svoji firmu. Guru Vít Kouba Bhagavan káže zde své moderní svaté učení, což většině hříšníků leze na nervy, denně smí zveřejnit maximálně málo zpovědi, což stejně porušuje a měl zde již nekonečně profilů, které se mu stále dokola mažou, moderátoři už mnoho let za porušování nepodepsané dohody, ale on zakládá další profily. 
Jeho nejdéle existující účty byly; Bhagavan, Bha, Svatá celebrita, Svatý kazatel, atd. někdo si vymyslí nějaký příběh a píše, že se mu to stalo a že neví, co s tím a žádá po lidech pomoc a radu. Z tohoto důvodu je běžné, že když se někdo popravdě svěří s něčím neobvyklým, že je označen za blbce, a dostane blbé odpovědi, ano zpovědnice je na hovno.
 
Autor: koubavit v 09:09, |

Ano, je třeba začít přestat krmit trolly na internetu

Zpovědnice je na hovno! Pokud se někdo chce vyzpovídat, tak od toho jsou dneska sociální sítě jako je třeba Facebook, vše je dneska jenom o povrchním pokrytectví, víra v božského stvořitele všeho, který dělá zázraky, definitivně skončila, dneska lidi věří jenom v to, co funguje, jako jsou peníze a protekce, dobrota je už jenom žebrota. 
Na internetu kdysi dávno vzniklo diskusní anonymní fórum s názvem zpovědnice, od počátku zde byla problémem anonymita, se kterou si amatérští moderátoři neuměli poradit, a tak zde bylo mnoho informačních sraček, co zde byli uživatelům jenom na veliké hovno. Každé fórum je o geniálních celebritách, jakmile moderátoři eliminují celebrity, tak si podříznou větev, na které sedí. 
Proč moderátoři eliminují celebrity? Příčinou je závist, je to jako u zaměstnání, když ukážete to, že jste lepší, než jsou vaši nadřízení, tak dostanete padáka, protože se nadřízení bojí o svoji funkci. Blbec je vždy ten kdo je dole, a ten kdo je nahoře, ten není blbec, zákon padajícího hovna, je zde od té doby co je společnost rozdělená na ty co jsou nahoře, a ty co jsou dole.
Vždy ti co jsou nahoře, serou na ty, co jsou dole, následkem je vždy revoluce a válka. Minulost byla plná zaostalosti, kdy jsme se zabíjeli kvůli blbostem, je třeba začít přestat krmit trolly na internetu, vyserte se proto z vysoka na virtuální zpovědnici, která už stojí za veliké hovno díky blbým moderátorům, co mají v hlavě nasráno.
 
Autor: koubavit v 00:32, |

Ano, bohatství je začarovaný pekelný kruh

25.Leden 2019
Podívej se okolo sebe všude je mnoho hříšnosti a tak je zde svatost vzácností, neřešte hloupé hříšnosti, ale řešte to jak zachránit svět před hříšností, povrchní pokrytectví je základem na kterém stojí hříšná civilizace, nehromaďte to, co se budete muset mnoho starat, a starosti z vás udělají hříšného ubožáka, který kouří cigarety a pije slivovici. Blahoslavený je ten kdo je chudý a hříšný je ten kdo je bohatý.
Bohatství je začarovaný pekelný kruh ze kterého nejde uniknout, komu není rady tomu už není pomoci. Ano, nemůžete sloužit svatosti a hříšnosti současně, musíte si zvolit za svého pána svatost, jenom tak zachráníte svět před hříšností, umíte jenom useknout hlavu Janu Křtiteli, ukřižovat Ježíše Krista, upálit Jana Husa, dohnat k sebevraždě upálením Jana Palacha, atd. sloužíte Ďáblu a proto žijete v očistci. Z díla poznáme tvůrce, přírodní ráj stvořila svatost, konzumní očistec stvořila hříšnost.
 
Autor: koubavit v 21:11, |