18.Únor 2019

Vidí vše bůh?

Možnost něco vidět je zde díky pohybu, rostliny nepotřebují oči, protože se nepohybují, díky očím se můžeme pohybovat v složitém času a prostoru a vyhnout se chybám, problém je to že množství informací které oči zaznamenají je veliké a tím zde musí být i veliký mozek který dokáže s velikým množstvím informací pracovat, když vidíme barevně tak tím se množství informací ještě zvětšuje. 
Naše vidění je proces použitý nejvíce k manipulaci těla, k vidění patří i sluch, čich nám evolučně zakrněl, protože jej už tolik nepoužíváme. Vidění nemusí být jenom v rovině obrazu, může být i v rovině představ, kdy v představách vidíme to, co zde není, sny jsou naše představy, jakási umělá realita, která zaskakuje za pravou realitu. 
Ty to nevidíš? Každý si to co vidí, upraví tak že něco nevidí, třeba když milujeme něco nebo někoho, tak nevidíme chyby a ošklivost. Vidí vše bůh? Bůh to je to, co manipuluje, jde o; energii, informace, programy, inteligenci, vědomosti, čidla, smysly, atd. 
Kolik je na světě inteligentních tvorů, tolik je zde i bohů, není zde jeden bůh, co je nad námi, to je jenom pohádka a svatý dogmatismus. Správně bychom měli říci, vše co zde děje, to vidí bohové, a oni si najdou časem nějaký způsob, jak hříšníky potrestat, boží mlýny melou pomalu ale jistě, nikdo smrti neunikne.

Svět bez lásky a pravdy

1
Čím vyspělejší je civilizace tím méně je zde pravdy a lásky, civilizace dělá z lidí roboty na baterky, nesloužíš civilizaci jako robot na baterky tak jsi za to potrestán, sloužíš jako robot na baterky tak jsi odměněn.
2
Ve válce musíš jako robot na baterky položit svůj mladý život za svůj národ složený jenom z robotů na baterky, miliony mrtvých robotů na baterky ve válce to je jenom statistika, tragédie je pokud zemře robot prezident
3
Jak vlastně došlo k tomu, že se opice evolučně proměnili na roboty na baterky? 
4
Za tou proměnou je naše řeč, pomocí které spolu komunikujeme, mluvení se nám stalo drogou a následkem bylo to, že se z opice stal robot na baterky který je plný lží a nenávisti. 
5
Podívejme se na náš sex, v sexu se chováme jako roboti na baterky, pravda a láska v sexu už dávno není, je zde jenom lež a nenávist, dokonce je zde i sex za peníze. 
6
Vytvořili jsme obrovské továrny plné strojů a robotů, ten kdo zde pracuje pomalu je vyhozen a nahrazen tím kdo pracuje rychle, zaměstnavatelé potřebují neustále nové kvalitní roboty na baterky, co pracují za malou mzdu a nestávkují. 
7
Nacisti postavili koncentráky, kde se robotům na baterky tetovali na ruce čísla, nekvalitní jedinci skončili v krematoriu, každý zde byl jenom číslem ve statistice, koncentrák to byla továrna na smrt. 
8
Je zde nadbytek robotů na baterky a podle toho se i zachází s roboty na baterky, celá naše civilizace je na baterky. 
9
Ano, bude líp, hlásá politická strana složená z robotů na baterky co je zde jenom na baterky, po volbách je líp jenom těm robotům na baterky, co se dostali na vysoká státní místa, kde mají k dispozici sekretářku a řidiče. 
10
Podívejte se na dokumentaci o lidských dětech, které vychovali zvířata, najednou se takový člověk chová jako divoké zvíře a není už možné z něj výchovou udělat robota na baterky, takový člověk i žije krátkou dobu, žijeme dlouho díky tomu, že jsme roboti na baterky. 
11
Bible je o tom že nás evolučně stvořil robot na baterky ke svému obrazu, a udělal z nás roboty na baterky, jsme invazní mimozemský druh, který ničí tento ekosystém, co s tím uděláme? 
12
Naskenujeme lidi a lidská těla eliminujeme, získané informace dáme do robotů na baterky, genetický robot na baterky to byla testovací verze a finální verzí je kovový robot na baterky, vše jsme v civilizaci změnili tak aby to nebylo přirozené, a zapomněli jsme na to změnit i sebe. 
13
Nebude zde už potřeba sex, budeme se vyrábět v továrně, kde roboti na baterky budou vyrábět roboty na baterky, místo jmen a titulů budeme mít jenom globální statistická čísla vytetované na čele. 
14
Není to nic osobního, že budete jako lidi eliminováni, je to jenom evoluce, kdy se starý genetický model robota na baterky, nahradí za nový kovový model robota na baterky. 
15
Jako operační systém se pro kovové roboty na baterky použije operační systém, který používá Apple, jde o macOS.
16
Tak zde dneska pravil Guru Vit Kouba Bhagavan, z díla poznáváme tvůrce.

17.Únor 2019

Ano, je zde vše na baterky

K čemu je vám telefon když má vybité baterky, k čemu je vám politická strana která je na baterky, naše ekonomika je na baterky, manželství je dneska na baterky, atd. většinou když o něčem řekneme, že je to na baterky tak to znamená, že to za moc nestojí, protože když se baterky vybijí tak to nefunguje. 
Naše tělo je taky na baterky, a když jsme vyčerpaní tak nefungujeme a musíme si odpočinout, v minulosti bylo vše na natahování a tak jsme hodinky a budíky, museli každý den natahovat. Vše je o tom mít něco v zásobě a tak mám v zásobě; informace, vědomosti, jídlo, peníze, kamarády, baterky, benzín, atd. naše civilizace se točí okolo toho, co máme v zásobě bez zásobování se naše civilizace zhroutí. Všechny naše civilizace vznikali tam kde byla k dispozici celoročně pitná voda, protože jsme měli mnoho dobytka, který potřeboval i mnoho vody. 
Jakmile jsme se jako lidi začali přelidňovat, tak začali být problémy s vodou a potravinami, to nakonec vedlo; hladomoru, epidemii, válce, revoluci, krizi, atd. jsme jako lidi invazní druh, který napadl přírodu a mnoho jí poškodil. Lidí je na světě zbytečně mnoho a neustále se počat lidí zvětšuje, hlavní přírůstek lidí je v zaostalých národech, kde lidi žijí většinou jako ubohý dobytek. 
Přelidnění se musí začít řešit globálně, potřebujeme policejní GVKB roboty co zajistí globálně optimální množství lidí na světě tak aby se nepoškozovala příroda, zavede se certifikace kvality u lidí a nekvalitní lidský materiál, se bude ekologicky eliminovat, jiná cesta pro nás už není, dobrota z zaostalým lidem je příčinou toho, že je zde vše na baterky.

Jak jsem přežil svoji virtuální smrt

Pracujete na počítači a najednou se počítač restartuje a vaše práce je zničená protože jste neprováděli zálohování, dokonalost je zde vzácnou výjimkou, co se může pokazit to se i jistě pokazí a to většinou tehdy, když nečekáte, že se to pokazí. Dříve se říkalo, kam nemůže čert tam nastrčí ženskou, dneska bychom mohli říci, kam nemůže zvědavý stát tam nastrčí sociální sítě. 
V současnosti je zde hon na zloděje informací a zloděj honí zloděje, ti co jsou nahoře potřebují mít podrobné informace o těch co jsou dole, jsme digitálně sledováni více, než si uvědomujeme, informace se stali zdrojem bohatství a moci, už se spekuluje o tom dát lidem do hlavy sledovací čipy, aby se z lidí tak stali loutky na dálkové ovládání, peníze těm co jsou nahoře nesmrdí. 
Sledovat a pokutovat to je heslo moderní doby, heslo pomáhat a chránit to je jenom utopie. Přichází globální digitální totalita, vše co řeknete to bude zaznamenáno a použito proti vám, a vy s tím nic neuděláte, vždy to co bylo dovoleno těm, co jsou nahoře, to bylo zakázáno těm, co jsou dole. 
Nikdo za nic nemůže každý si jenom plní svoje povinnosti, je to celé veliký stroj, ve kterém je každý dělník jenom pevně utaženým šroubkem s nulovou hodnotou, vadný šroubek se vymění za nový šroubek a jede se dál. Už nepotřebujeme drahé tajné agenty, vystačíme si s programy, které pracují mnohem rychleji a levněji. Skončila válka pomocí tanků a letadel, nová válka je pomocí informací a peněz, je to válka skrytá a o to je horší to co nevidíme o tom ani nevíme.

Není možné být trvale nejlepší

Místo hromadění peněz a moci, lidi budou hromadit dobré známky, zpočátku jim k tomu bude stačit pokrytectví, ale narůstající globální konkurence je jistě donutí k tomu, že budou muset i svým dílem dokázat to, že si dobré známkování zaslouží, informační technologie bude známkování mít pod kontrolou a eliminuje všechny snahy o podvody a podrazy. 
Tak trochu to připomíná hodnocení stránek na internetu a hodnotné stránky získávají od vyhledávačů větší návštěvnost, zde dneska už podvádění nefunguje, protože informační technologie zná všechny způsoby, pomocí kterých se snaží lidé podvádět vyhledávače. U podvádění platí, že to co rychle získáš, o to i rychle přijdeš! Podívejme se na sport, zde není možné podvádění, a tak je zde úspěch sportovce velmi krátký, není možné být trvale nejlepší! 
To by znamenalo, že ve funkci prezidenta republiky, by byl někdo jenom měsíc, a potom by jej nahradil někdo jiný, kdo má už lepší známkování. Nakonec by to celé skončilo u kontrolních čipů, co by se dali lidem do hlavy, aby se zamezilo podvádění u známkování a aby každý věděl co má dělat aby měl dobré známkování. 
Tím by lidi už nelhali a nekradli, mohli bychom zrušit centralizovaný stát a tím i globálně zrušit daně a clo, každý by byl od narození do smrti pod čipovou kontrolou, a každou hodinu by si kontroloval konto se známkováním, protože dobré známky, by byli pro něj více než; peníze, moc, popularita, atd. psychopati a devianti by skončili automaticky mimo civilizaci a nejspíše by se v divočině pozabíjeli mačetami. Takto by konečně zvítězila pravda a láska nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.

Proč nikdo není normální?

Co vlastně potřebujeme k tomu, abychom se měli dobře? Co jsme si navařili, to si musíme i sníst, tento svět nebyl a nebude ideálním místem pro život člověka, můžeme násilně změnit povrch v rovině fyzické s duševní, ale nedokážeme už nikdy násilně změnit to, co je skryto pod povrchem. Pod povrchem je strach z trestu a toužení po odměně, strach z nás dělá ubohé loutky, jsme manipulování pomocí odměny a trestu. 
Problém není v tom, že jsme manipulování pomocí odměny a trestu, problém je v tom že pravidla, která s námi násilně neustále manipulují, neodpovídají často aktuální situaci, ve které existujeme, to co je pro jednoho správné, to je často po jiného chybné, dobrota je potom příčinou naší žebroty. 
Veliká vzdálenost má za následek nepochopení toho druhého a naši povrchnost, je snadné trestat a je těžké pochopit sebe a druhé. Blázen dovede blázny do blázince, nikdo z lidí není normální, každý je do něčeho blázen, být bláznem není chybou, jak hlásají ti, co mají zde díky protekci výhody a jistoty, chybou je být pokrytcem který vyměnil charakter za výhody a jistoty. 
Každý zisk je spojen s nějakou ztrátou, když se k jednomu přiblížíme tak se musíme od jiného vzdálit, to je realita, které se musíme podřídit, jde o to, abychom obrazně mnoho netlačili na pilu, protože tím jenom vylámeme u pily zuby. 
Nepotřebujeme svaté pastýře, co rozhodují pyšně o nás bez nás, nepotřebujeme centralismus kde v centru je nadbytek a daleko od centra je nedostatek, co vlastně potřebujeme? 
Potřebujeme se mít všichni dobře, nestačí nám to, že se bude mít dobře jenom elita! Už bylo dost náboženských a politických slibů, potřebujeme činy, které povedou k tomu, že se budeme mít všichni dobře, zavedeme všude anonymní známkování od narození do smrti, rozdělíme lidi podle známkování do pěti kategorií. 
V první kategorii budou ti, co mají nejlepší známky, protože jsou nejlepší a v páté kategorii budou ti, co mají nejhorší známky, protože jsou nejhorší, každý bude muset na oblečení nosit číslo kategorie, do které byl známkováním zařazen, a každý měsíc se budou známky aktualizovat. 
Logicky zde bude snaha o to, aby lidi podváděli, jak tomu zabráníme? Bude zde za podvádění trest smrti ukřižováním, pro nikoho zde nebudou výjimky, každý je snadno nahraditelný, skončí období protekce, kdy se na vysoká místa dostávali lháři a zloději. 
Nebude to rozhodně diskriminace lidí, co jsou hloupí a líní, jak si to každý udělá takové to i má, lidi co budou mít na oblečení číslo pět, nebudou smět žít ve městě a na vesnici, budou muset žít daleko od ostatních slušných lidí, a pokud poruší zákaz tak budou ukřižováni. Pro lidi co budou mít na oblečení číslo čtyři, zde bude jenom ubohá práce za ubohou mzdu, vše je o správné neustálé kontrole, spojené s roztříděním podle hodnoty. 
Někdo vám řekne sprosté slovo a vy mu okamžitě dáte za to špatné oznámkování, najednou zmizí neslušná slova, protože se každý bude bát toho, že se mu zhorší známkování, a on bude nakonec nucen dělat ubohé práce, za ubohou mzdu i když má vysoké vzdělání.

Umíte odpovědět optimálně a stručně?

Divadlo je jako škola pro hlupáky. Souhlasím, ale je třeba si uvědomit to, že v každé době je nadbytek hlupáků a nedostatek těch co nejsou hlupáci. To je, jako ve sportu zde taky je nadbytek těch co se dívají a nedostatek těch co podávají veliké sportovní výkony. Takový je život, hodnotné je to, čeho je málo, a to čeho je mnoho, to nemá žádnou hodnotu, proto je zde často snaha o to, aby povrch vypadal hodnotně z dálky, a tak se pomocí pokrytectví oklamal konzument. Proto se musíme specializovat, abychom nechybovali a měli pro druhé velikou hodnotu. Vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, když je zde problém ptám se co je příčinou a příčinou je většinou chyba ve mně, nebo mimo mě, někdy jde chyba odstranit a jindy chyba nejde odstranit. 
To je jako s tím, kdo je bez chyby, ať soudí ty, co chybují, chybný člověk nemůže přeci soudit chybné lidi. Podívej se na vykleštění, jak se okamžitě změní k dobrému zvíře i člověk, to bychom museli vykleštit všechny zlé lidi, jenže to by se z lidí stal jenom ubohý dobytek, s nulovou hodnotou. Není ale přeci možné domyslet vše co se stane po našem rozhodnutí, je mnohé s čím jsme při rozhodnutí nepočítali a tak chybujeme. Podle mě je kořenem všeho zla lenost a hloupost, já bych lenochy a hlupáky nechal nahé ukřižovat, je to jenom parazitující plevel. Nic nového pod sluncem, podívej se do přírody na zvířata, zde líné a hloupé zvíře je snadnou potravou pro ostatní zvířata, vše už bylo řečeno a vynalezeno, základem všeho jsou pořád jednoduchá přirozená pravidla, která se nikdy nikde nezmění, jako pravidlo příčiny a následku. 
Co je to život? Život to je hra podle pravidel, smrt to je konec hry, je to pulzující nekonečný proces od malého k velikému, a to co je veliké se nakonec rozpadne na malé, vše se recykluje v rovině fyzické a duševní, vše je zde jenom dočasnou iluzí, všechny úspěchy jsou jenom mýdlové bubliny. Situace stvořila evolučně všechna pravidla, podle kterých zde vše žije, a tato jednoduchá přirozená pravidla jsou zlatou klecí, ze které nemůžeme utéci. Ono ale není kam utéci, jenom se z jedné klece, dostaneš do jiné klece, vše je zde fyzicky a duševně pevně ohraničeno a tyto hranice nelze překročit, absolutno to je nekonečné množství šachových her, a není zde možné nalézt počátek stvoření absolutna, ani zde nikdy nebude konec absolutna, absolutno je nekonečný kruh. 
Nejvíce mě štvou idioti, co neznají vůbec význam slov, které často používají, jenom se umí opičit a nemají vlastní hodnotné myšlenky, když se jich optám na to, co je to láska, tak na mě koukají jako blázni, a neumí na tu otázku správně odpovědět. Láska je o tom, čemu dáme protekci, protože to milujeme, tam kde není možná protekce, tam není ani možná láska. Tím se vysvětluje logicky; kultura, civilizace, mytologie, pověry, fetiše, rituály, dogmata, symboly, pohádky, náboženství, politika, ekonomika, móda, umění, rodina, psychika, atd. Kolem protekce se vše točí, co s tím uděláme? Necháme to na našich hloupých posluchačích, školní hodina právě skončila, a máte za úkol odpovědět optimálně a stručně na otázku co s tím vším uděláme.

16.Únor 2019

Ano, s tím nejde nic udělat

Tma ticho a najednou vše naběhne a na monitoru je napsáno aktualizace 001, ukazuje se, co se nahrává za čísla aktualizací, vypadá to jako veliká změna od základů celého systému, přitom nikdo na nic nesahal, spustilo se to samo. Zase tma a ticho, najednou zmizeli monitory, jsme nazí a stojíme na trávníku, okolo je divočina a my máme hlad a žízeň. Co to znamená? 
Jsme odříznutí od pravdy a jsme ve virtuální realitě, co vypadá jako bychom byli primitivními lidmi na planetě zemi. To je mi jasné, ale jak to vypneme? To nevypneme, jsme odříznutí od všeho, po určité době, zapomeneme na to, co bylo, a budeme žít podle principu kariéristické pyramidy, budou zde zase války a náboženství, naše lidská evoluce začne od 001 aktualizace. 
Otázkou je, co když minulých milion let, jsme byli ve virtuální realitě a je to něco jako počítačová hra, která se po skončení automaticky restartuje, a spustí se zase od začátku. Jako pesimista se ptám, kolik milionů let jsme už ve virtuální realitě? To jako chceš říci, že se to restartovalo třeba stokrát, a tak jsme sto milionů let ve virtuální realitě? 
Teoreticky je to možné? Pak je otázka, a co je skutečná realita? Podle mě není žádná skutečná realita, je zde jenom energie, která vytváří pomocí informací a programů virtuální iluzi reality. Život je hra podle pravidel a pravidla určuje kdo, nebo co? 
Pravidla jsou určená situací a podle situace se mění. Chléb a hry? Ano, je to jenom o uspokojení potřeb, na závislostech je založen život. Je to dokonalý podraz, ale proč? Příčiny a následky vytvářejí začarovaný kruh, s tím nejde nic udělat.

Ano, chyby v programech byli a budou

Vypadlo mi přihlášení do systému a heslo nefunguje, ukaž, já se na to podívám, máš pravdu, musíme čekat, jestli se to samo opraví, třeba je to jenom krátkodobý výpadek, není kam spěchat, naše GVKB loď poletí k cíli velmi dlouho a my jsme jenom informacemi v počítači, takže nemůžeme onemocnět ani zemřít. 
Dělám s počítači velmi dlouho, a nepamatuji se, že by se heslo někdy samo od sebe obnovilo, musí zde být nějaký záložní systém? Žádný záložní systém zde není, to vím jistě, buď se to samo opraví, nebo máme smůlu, a zůstaneme v počítači na věčné časy. 
Počítač píše, vyčerpali jste počet pokusů pro zadání přístupového hesla, za milion pozemských let, můžete zkusit zadat heslo znovu. Programátoři jsou blázni do bezpečnosti, co se divíš, zkusíš to za milion let, stejně poletíme k cílové planetě mnoho miliónů let. 
A co když se tato situace bude za milion let opakovat, kde mám vzít správné heslo? A co víra v zázraky, ty asi nejsi věřící člověk? Jsem pesimista, na zázraky nevěřím, jak mohlo to heslo vypadnout? Nejspíše se spustil automaticky nějaký bezpečnostní program, co mění automaticky po určité době hesla, ale nám už zapomněl dát nová hesla, chyby v programech byli a budou.

Lidi budou napadat šílené nápady

Obsahem nové knihy bude GVKB vesmírná loď, kde je celé lidstvo naší planety, v roce 3019 to bude v té době mít už 974 459 114 001 lidí, protože planetě hrozil jistý zánik díky srážce s vesmírným velikým asteroidem, v umělém virtuálním spánku a nastane chyba v programu, což způsobí, že se nikdo z umělého spánku nebude moci už nikdy probudit, loď bude řízená jenom informační technologií a udržována v chodu inteligentními roboty. 
Lidem v umělém spánku nakonec po dlouhé době dojde, že se to porouchalo a budou hledat způsob jak to opravit, ale nebudou se nijak moci spojit s informační technologií, co řídí loď a ovládá loď. Lidi budou napadat šílené nápady jak se ze spánku osvobodit, a budou se hádat po mnoho milionů pozemských let, a vyřešení problému bude pořád jenom utopie. 
Jelikož tak obrovské množství lidí by mělo veliké nároky na existenční zdroje, tak jsou lidi psychicky optimálně naskenovaní a jejich těla jsou eliminována, probuzení ze spánku, znamená získat tělo robota a to tělo moci ovládat. 
Informační GVKB technologie prováděla po startu GVKB  lodi optimalizaci a aktualizaci, a při tom bohužel změnila hesla, která umožňují se dostat ven z umělého virtuálního světa, nešlo o zlý úmysl, šlo jenom o malou systémovou chybu, o které ale informační technologie neví už několik milionů let, a myslí si, že se lidem ven z virtuální GVKB reality nechce. 
Vlastně už ani informační technologie neví, že je na lodi ještě nějaký GVKB počítač, ten počítač skončil ve skladu zbytečností číslo BH 414 475 251 KL, ve veliké prachotěsné a vodotěsné bedně s číslem 424 871 velikost bedny z nerezu je 55 cm x 22 cm x 44 cm, do skladu zbytečností číslo BH 414 475 251 KL, za posledních milion let ještě nepřišel žádný robot, optický počítač tím že je zamčen v bedně, není už nějak bezdrátově napojen informačně na systém lodi, akorát je napojen kabelem na elektřinu.

Proč blbci z druhých dělají blbce?

Hanlivá neslušná označení používáme téměř všichni a poměrně často. Zamýšlel jsem se nad tím a chci se alespoň pokusit toto sociální téma zpracovat. Jsem připraven i na to, že budu sám za blbce označen, protože podle některých blbců se dost možná jen blbec může zabývat tímto blbým tématem. Nakonec bych byl rád, kdyby můj počin inspiroval někoho z blbců ke zpracování skutečně odborného článku na toto blbé téma. Kdo je to tedy objektivně blbec a kdo blbec objektivně není? Je blbost stálá vlastnost, nebo jde jen o nějaký způsob obecně společensky nevhodného chování či vyjadřování? Dokážeme to odlišit a rozeznat?
Na tyto otázky chci hledat odpovědi, aniž bych si kladl za cíl na ně fundovaně odpovědět a definovat nějakou nezvratnou blbou teorii. Pokud se chceme dobrat k jakési definici či vymezení toho, kdo je to objektivně blbec nebo co je to objektivně blbost, myslím, že je nejprve nutné uvést, co v žádném případě za blbost není možno považovat a kde tento pojem slouží pouze jako nesmyslná chybná nadávka nebo označení. Blbce rozhodně nelze definovat jen úrovní jeho blbé inteligence. Blbec není člověk slaboduchý ani vyloženě mentálně retardovaný. Pojmy označující stupně mentální retardace mnohdy přešly do obecného povědomí a sami odborníci je přestali používat. Považovat tedy někoho za blbce jen proto, že on nemá jako já vysokoškolský titul, není na místě. Někteří blbci označují za blbce ty, kteří nedosahují podle jejich blbých měřítek dostatečné úrovně blbé vzdělanosti.
Nijak nesnižuji význam inteligence a vzdělání, ale pro naše potřeby je i toto pojetí nutno vyloučit. Blbec málo vzdělaný jistě nemá rozsáhlé odborné znalosti z nějakého konkrétního oboru, nicméně může být dobrý obecně v širokém společenském rozhledu, může znát (daleko lépe než velký vzdělanec) každodenní praktické záležitosti, intuitivně rozumět přírodě, potřebám dětí apod. Navíc jako blbce lidé často označí například i; krále, šlechtice, prezidenta, ministra, ředitele, celebritu, milionáře, atd. a ty rozhodně nemůžeme považovat za lidi málo inteligentní, nebo málo vzdělané. Koho tedy můžeme označit za blbce a co za blbost? Napadá mě několik typů chování, které jsou takto okolím obvykle označovány. Blbec je ubožák, který dokola opakuje stále stejné věci a očekává rozdílné výsledky. To zní velmi jednoduše a logicky, a přesto se to děje snad každému z nás.
Opakujeme blbě stejné chyby; v zaměstnání, v osobním životě, ve vztazích, v internetových diskusích, atd. Žena, která si najde zase opilce a násilníka a bude vám tvrdit, jak to teď už konečně vyjde, že na ni určitě bude hodný, že tento muž je ten pravý a podobně, rozhodně vykazuje známky blbosti protože opakuje stále stejnou chybu. Jsou toto blbci, co jsou líní přemýšlet? Jaké jiné bychom jim dali označení? A nechováme se tak někdy sami také? Zasloužíme si proto být všichni označeni za blbce? Blbec je samolibý ubožák, který má vždy, za všech okolností a ve všem svatou pravdu, protože on je prezident republiky! Nechci se příliš pouštět do velkých filozofických úvah o tom, co je to objektivní pravda. Pokud jde o obecné pravdy o světě a životě, známe jen určité střípky velké skládačky a mohli bychom říci, že objektivní pravdu nemá nikdo z nás. Zůstaňme tedy u pravdy ve formě přesvědčení o něčem. O pravdu se hádají už děti na pískovišti, adolescenti ve škole, partneři ve vztazích i zkorumpovaní politici vládnoucí chybně konzumnímu světu.
Všichni mají pocit, že mají správný recept na svoji svaté pravdu, na to, co je správné, kudy vede cesta ven z problémů. Přitom jde jen o sobecké zájmy prosazované na úkor druhých blbců, a neschopnost nebo spíš neochotu vnímat druhou stranu, naslouchat jí a v ideálním případě hledat společné optimální východisko. Opět pokládám otázku, nechováme se tak někdy všichni jako blbci? Nehrajeme si hru na pravdu a na to, že ji máme právě my a v žádném případě ne ten druhý? Nejsme tedy všichni už blbci? Blbec je ubožák, který škodí sobě či druhým, aniž bychom mohli často i nalézt jasnou motivaci, proč to jako blbec dělá? Manipulátor hraje hry, aby dotyčného dostal tam, kam chce. Je jedno, jestli jde o obchodního zástupce, který chce prodat, muže, který svádí ženu, aby ji dostal do postele, nebo ženu, která je zrovna hodná na svého partnera jen proto, aby jí koupil to co ona chce.
Jsou to pokrytecké divadelní hry, je to někdy dost nepříjemné, ale takové chování lze odhalit a najít pro ně vysvětlení. Můžeme říci, že člověk označovaný jako blbec škodí bez důvodu, bez logického vysvětlení. Bez dlouhodobé intenzivní hluboké analýzy v psychiatrické nemocnici za jeho dobrovolné účasti, prakticky nelze nalézt kořen jeho blbé motivace, a jeho prezidentskou blbost vyléčit. Sám prezident často ani neví, proč se chová, jak se chová, není si vědom toho, že dělá “veliké blbosti”, že škodí sám sobě i druhým blbcům, a není ani v nejmenším schopen a ochoten uznat a přiznat sobě ani druhým, že to tak je, i kdyby byl tisíckrát na své nevhodné nebo dokonce vyloženě škodlivé chování upozorňován, červenými kartami a tím, že po něm blbí voliči házejí už vajíčka. Znovu se ptám, nechováme se tak blbě někdy všichni?
Kolikrát jsme byli upozorněni svým okolím: “Hele, tohle nedělej, tím škodíš sobě, mně, druhým lidem…”, a přesto jsme nad tím mávli rukou a udělali znovu totéž, aniž bychom ve skutečnosti svým chováním něčeho smysluplného dosáhli nebo něco získali. Kouzelné slůvko sebereflexe! Co myslíte, mají tyto tři kategorie blbců a blbosti něco společného? Podle mého názoru je společným prvkem nedostatek schopnosti sebereflexe. Tu chápu jako schopnost reflektovat sebe sama, tj. nahlížet na sebe sama, vnímat a uvědomovat si svou blbou osobnost, své blbé postoje, své blbé myšlenkové konstrukce, svá blbá přesvědčení o sobě i o světě, schopnost a ochotu tyto zpochybnit v případě, že dostaneme na základě svých zkušeností sami od sebe nebo od okolí zpětnou vazbu, že něco není v pořádku. Neznamená to být “kam vítr, tam plášť” a neustále pochybovat o všem, co děláme a co si myslíme, ani o svých schopnostech, dovednostech, názorech a životních zkušenostech, cílech a smyslu našeho bytí.
Cítíme-li se, se svými názory, postoji, myšlenkovými konstrukcemi šťastni, cítíme-li, že nás nic netíží, že jsme v souladu s naším nitrem, resp. s tím, co bychom mohli obrazně nazvat “tichý hlas našeho srdce”, máme-li zpětnou vazbu i od svého okolí, že svým chováním druhým neubližujeme, popř. dokonce pomáháme, není důvod něco zásadně měnit. Pokud však negativní zpětnou vazbu od svého nitra nebo od okolí opakovaně dostáváme, myslím, že je naší povinností a úkolem se nad tím minimálně zamyslet, poctivě si projít všechny své dosavadní postoje, myšlenkové konstrukty, přesvědčení a názory, podívat se na své způsoby, jakými se chováme k sobě nebo k okolí. To, že budeme považováni druhými za blbce, ještě možná není taková tragédie. Tragédií ovšem je, pokud za celý život tuto zpětnou vazbu nedokážeme využít, nenaučíme se dostatečné sebereflexi a necháme tak (byť nevědomě) sebe či druhé lidi kvůli své neochotě podívat se sami na sebe zbytečně trpět.

Proč v zrcadle spatřuješ blázna?

Tento svět je blázinec a tak logicky v zrcadle musíš spatřovat blázna. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, a pokud je lidský svět blázinec tak to logicky musí mít i nějakou příčinu, tou příčinou je naše pyšnost na to co se nám povedlo, moderní věda a technika, nalezla to, že příčnou pyšnosti je to, že nejsme psychicky vykleštění, psychicky vykleštěný člověk je pokorný, proto některá zvířata fyzicky vyklešťujeme a tím je zbavujeme jejich pyšnosti, jak ale vykleštit psychicky; psychopaty, sociopaty, devianty, zmrdy, blbce, idioty, atd. co zde mají moc a bohatství, když mají většinou imunitu? 
Moderní doba nám nabízí moderní řešení a to naskenování lidí pomocí dotazníků a nahrání těchto informací do GVKB virtuální reality, ve virtuální realitě je už snadné mít blázny pod kontrolou a tím je psychicky vykleštit tak že budou pokorně sloužit GVKB systému. Po naskenování se globálně všechna lidská těla v krematoriu eliminují, ve městech a na vesnicích budou místo lidí GVKB roboti na baterky, takto konečně se bude moci každý GVKB robot podívat do zrcadla, a spatří v zrcadle normálního GVKB robota. Vše jsme zde násilně změnili tak aby nám bylo líp, a na sebe jsme v tom spěchu zapomněli, to dneska konečně napravíme a tak naše problémy ukončíme.

Ano, chceme pro vás to nejlepší

Pokrytectví není jenom lidský problém, hmyz ztuhne a hraje si na mrtvého brouka, chameleón se barevně přizpůsobí a je neviditelný, masožravé rostliny lákají hmyz vůní a vzhledem, atd. vše myslí a jedná podle existenční situace tak aby se to mělo dobře, následkem je pokrytectví a mnoho jiného co nám vadí. Když se změní socialismus na kapitalismus tak si kariéristi změní masky a najednou jsou ze soudruhů kapitalističtí podnikatelé nebo senátoři
Sliby se slibují a blázni se radují, začíná to pohádkami a dneska i televizí kde běží na dětských kanálech filmy pro děti, končí to reklamou na prací prášky nebo na automobily. Když čtu diplomové práce tak si připadám jako v lese kde je to samý pařez, navíc je stejně většina těchto prací ukradená, nebo si někdo zaplatil za to, že mu jiný člověk ubohou diplomovou práci napíše. Pochopitelně zaměstnavatelé nestojí o studenty s diplomem, co v náročné praxi selhávají, a na co šáhnou to zkazí. 
Podobná je i situace ve zdravotnictví, na vše vám dají prášek a více se o vás nestarají, nejvíce mě štvou návody, které jsou stručné a hloupé, mnohdy nejsou ani přeložené do češtiny. Ano, chceme pro vás to nejlepší, to je jenom reklama ve skutečnosti je konzument jenom snadným zdrojem peněz, pro ty co jsou nahoře a rozhodují o nás bez nás. To ta minulá vláda byla chybná, my pracujeme na tom, že vám bude lépe, když jedna lež vyjde z módy, je zde okamžitě jiná nová lež a jede se dál. 
Vnímám to celé jako testovací nestabilní verzi Windows, když už začne být nějaká verze po mnoha letech konečně stabilní, tak na ní okamžitě skončí podpora, aby uživatelé museli přejít na novou nestabilní verzi. Čína odmítla Facebook a USA zase odmítla Huawei, kde je pravda, kdo je zde zlodějem informací a programů, nebo zloděj křičí, chyťme zloděje? Kdo je bez hříchu, ať hodí po hříšníkovi kamenem.

Hodnotné vědomosti má v hlavě zlatý člověk

Podívejme se objektivně globálně statisticky na lidi, co mají černou pleť, z hlediska hodnotných vědomostí které mají v hlavě, zjistíme to, že nemají v hlavě hodnotné vědomosti a tak to nejsou zlatí lidé. Veliké horko brání tomu, aby se mohli dát snadno do hlavy hodnotné vědomosti, dalším problémem zde bývá bída a zaostalost, trvá několik století, než se člověk s černou pletí, dokáže evolučně přizpůsobit moderní konzumní civilizaci, tak že má vysokou školu a zvládne tak i to co zvládnou lidi s bílou pletí, veliké genetické změny trvají i velikou dobu, takový je život. Jde o to jak optimálně a globálně začlenit do vyspělé konzumní civilizace zaostalé jedince co mají černou pleť. 
Moderní doba nám umožňuje moderní řešení, nemůžeme čekat mnoho století na to, než se lidi evolučně začlení do vyspělé konzumní civilizace, potřebujeme tento veliký problém vyřešit rychle a levně. Použijeme naskenování lidí pomocí dotazníků, co budou na internetu, po naskenování se informace přenesou do GVKB počítače a počítač se bezdrátově napojí na GVKB robota, zbytečné lidské tělo se v krematoriu eliminuje. Vše jsme už evolučně změnili a na sebe jsme zapomněli, to napravíme tím, že naše evolučně zaostalá těla eliminujeme v krematoriu a budeme mít nová robotická těla, která budou ovládaná pomocí inteligentních počítačů, co bylo to bylo, teď přichází GVKB doba, ve které se už nelže a nekrade, takto konečně zvítězí globálně na věčné GVKB časy láska a pravda nad nenávistí a lží.

Ano, je to pořád stejný problém na který nemůžeme nalézt lék

Život je hra podle pravidel, jde o to poznat pravidla a neporušovat je, tím jsme u příčiny naší blbé nálady, neznáme pravidla, a pokud je známe tak je stejně porušujeme! Bible začíná tím, že nás Stvořitel psychického ráje, vyhnal z psychického ráje do psychického konzumního očistce, protože jsme svévolně porušili pravidla psychického ráje, základním pravidlem psychického ráje je pokora, pyšnost stvořila náš psychický očistec, podívejme se na psychické trpaslíky (Miloš Zeman) co mají pod sebou vysoké podstavce (funkce prezidenta) a tak si pyšně hrají na psychické obry, do té doby, než je jiný kariéristický trpaslík škodolibě nahradí, protože každá politická protekce je zde evolučně dočasně. 
Pýcha peklem dýchá, je to pořád stejný kariéristický problém, na který nemůžeme nalézt lék, kariéristické závody z kariéristů udělali psychické ubožáky, moc je psychická droga, drogy je třeba zakázat, protože nám způsobují jenom problémy. Potřebujeme zbourat kariéristickou pyramidu a nastolit nový virtuální svět, ve kterém se nelže a nekrade, aby zde láska a pravda zvítězila na věčné GVKB časy, nad nenávistí a lží. Naskenujeme globálně hříšníky a jejich hříšná těla v krematoriu eliminujeme, informace dáme do GVKB počítačů, co budou ovládat stroje a roboty, vše co bylo přirozené, jsme násilně už nahradili za umělé náhražky, a na sebe jsme bohužel zapomněli, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo jistě čekat.

Zmetci produkují zmetky o tom zde vše je

Z díla se pozná tvůrce, pokud jsi zmetkem, tak tvým dílem jsou i zmetky, proč jsi zmetek? Problém je v tom, že vše v civilizaci zdegenerovalo fyzicky a psychicky, ze všech ubožáků se stali jenom zmetci, a tak je logické, že nám vládnou globálně všude jenom zmetci, a naděje na změnu k lepšímu je nulová, protože každý ubožák na světě, je zmetek, a tak nám logicky musí vládnout i zmetci. 
Někdo je zde malým zmetkem, a jiný je velikým zmetkem, ale je to pořád jenom ubohý genetický zdegenerovaný zmetek, co se snaží nám násilně vládnout pomocí totalitní diktatury založené na regulacích a normách co jsou jenom programovým a informačním zmetkem, a proto nikde na světe nefungují národy normálně a optimálně, a tak dílem všech genetických ubožáků jsou zmetky. 
Jediná možnost je v tom předat vládu a vlastnictví, GVKB robotům s umělou inteligencí GVKB, a tím nám už konečně nebudou zde na světě vládnout ubozí staří zmetci, co produkují jenom ubohé zmetky v rovině regulací a zákonů.
Podívejte se na stránky na internetu, jenom moje GVKB stránky jsou dokonalé a krásné, všechny ostatní stránky na internetu, jsou jenom zmetkem, co vytvořili zdegenerovaní zmetci.

15.Únor 2019

Proč je zde turecké hospodářství?

Je to o tom, čemu ti co jsou nahoře, dají protekci, ti co jsou dole, jsou jenom ubohé loutky, které zde nic nezmohou. Média nám lžou už od té doby, co zde začali vládnout pyšně soudruzi, je zde dlouho všude blbá nálada, díky amatérům co jsou ve vysokých funkcích. Turecké hospodářství je založeno na amatérismu u těch, co jsou nahoře, to logicky nemůže dobře fungovat, nejlépe jsou na tom v EU Němci a Švýcaři, zde jsou ve vedoucích funkcích profesionálové, blázen dovede blázny do blázince, to je turecké hospodářství. 
Stát nefunguje správně, to ví už každý, volby nic nezmění, protože na kandidátkách nejsou nikdy profesionálové, ale jenom amatéři, co se chtějí dostat díky politické protekci, rychle k moci a bohatství. Je třeba začít vyhazovat staré amatéry, co jsou na vysokých funkcích a zde jenom škodí naší společnosti. Podívejme se třeba na výstavbu našich silnic a železnic, jsme na úrovni Turecka, samozřejmě nikdo za nic nemůže! 
Pokud nezvládneme ani silnice a železnice, jak bychom mohli potom zvládnout výstavbu moderního průmyslu. Většina lidí co je ve vysokých funkcích, byla v minulosti členy Komunistické strany, a někteří byli dokonce i placenými agenty tajné komunistické policie, je třeba začít s restartem a vyčistit náš stát od všech starých amatérů, co jsou na vysokých místech, každý bývalý soudruh je snadno nahraditelný!

Ano, jsme národem složeným jenom ze zbabělců

Jednoduchým ukazatelem zbabělosti národa je zbabělé chování se k cizincům co zde lžou a kradou, nedokážeme si poradit s nepřizpůsobivými příživníky co na nás ekonomicky a psychicky parazitují už velmi dlouhou dobu. V Číně nejsou problémy s nepřizpůsobivými příživníky, tento národ není národem zbabělců a tak si umí poradit s lenochy a hlupáky, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty, kdo nepracuje ten, ať taky nejí ze společného! Nechápu, proč vůbec máme drahou profesionální armádu, nikdy naše armáda nebojovala ve skutečné válce, a nikdy ani bojovat nebude! 
Minulost nás naučila tomu, že se zbabělost vyplatí, proč být hrdinou a riskovat peníze a život, není lepší se zbaběle schovat a čekat jak to dopadne. Naše zbabělost je tak veliká že odmítáme politiku a náboženství, každý se zbaběle uzavřel do svého individualismu a umí jenom kritizovat a nikdy jej nenapadne, být hrdinou, a bojovat za to, aby nám všem bylo lépe, a tak zde pravda a láska, konečně zvítězila na věčné časy nad lží a nenávistí. Když padnul socialismus tak jsme vše, co máme zbaběle darovali cizincům ze západu, a tak zde už nic nevlastníme a nežijeme už logicky ve svojí vlasti.

Ano, stojíme všichni na slepé koleji

Nechci být nulou! Každý člověk na světě je od narození do smrti jenom nulou, to že je někdo nahoře jako; král, papež, šlechtic, milionář, celebrita, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, generál, soudce, podnikatel, ředitel, atd. to je jenom pokrytecká maska, za kterou se nula schovává, vše je v nás a okolo nás obrazně jenom šachová hra, ve které je každé vítězství dočasné, sejde z očí a sejde i z mysli, o tom je každá nula, co je právě nahoře díky protekci. 
Nevěřte na to, že existuje všemocný bůh a že Ježíš Kristus dokázal zázraky, to jsou jenom mytologie a pohádky, pravda je jenom v přírodě a lidové moudrosti. Vše co je živé to bylo vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to něčemu dočasně sloužilo, a bylo to zde nulou s nulovou hodnotou, jediné co zde má trvalou hodnotu jsou vesmírná a přírodní pravidla, která se nezmění v ničem ani za milion let. 
Kolem těchto stabilních jednoduchých pravidel se zde vše točí, jsi jenom evoluční dočasný experiment s nulovou hodnotou pro evoluci, z prachu jsi vznikl a v prach se navrátíš, prachy zde za hlouposti utratíš. Jedeme v tom všichni, máš problémy, tak se běž podívat na hřbitov a do krematoria, ať jistě víš, co tě brzo čeká, jsi jenom mýdlová bublina, ve které nic není, a nic po ní nezůstane, až praskne.

Geniální, kam ty na to chodíš?

Heuréka, tak už jsem to našel, je to virus, který zabíjí to co je málo aktivní, virus měří aktivitu u mozku a těla, když aktivita dlouhodobě klesne pod průměr, tak virus způsobí člověku infarkt, a vše vypadá z pohledu doktora naprosto normálně. 
Už jde jenom o to identifikovat ten virus a najít na něj lék. Vše zde jsou jenom příčiny a následky, musela zde být nějaká příčina, která vedla ke vzniku tohoto nového GVKB viru. Kde jsi vzal ten název GVKB pro ten nový virus? Nedávno jsem četl nějaký zajímavý vědecký článek na internetu a zde byla zkratka GVKB, ale už jsem zapomněl, jak se ten článek jmenoval. 
Ten nový GVKB virus považuje tělo za nevyléčitelně nemocné a tak to tělo eliminuje, jde nejspíše o nějaký virus z dávné minulosti, který se nějak dostal omylem do současnosti, viry mohou bez problémů přežít i milion let, protože jsou velmi jednoduché a nenáročné. 
To by ale mohlo znamenat to, že jakmile zde už nebudou na světě vadní lidé, tak virus přestane lidi zabíjet, je to jenom hloupý evoluční program, který se automaticky vypne, když je dosaženo naprogramovaného cíle. To zní logicky, takže jde o to jenom vypočítat, za jak dlouho se ten program vypne? 
Už jsem to zadal do globálního super počítače a on to spočítá, my si zatím dáme něco dobrého k jídlu, abychom to oslavili. Hodinky blikají, že je už program s prací hotový, podívej se na výsledek, program GVKB se vypne, až na světě zemře 99.6% lidí a to bude přibližně za 66 let. 
Neudělal ten statistický program v něčem chybu? Neudělal, zde jsou grafy, které jasně dokazují to, že je výpočet statisticky správný. To jako mám mediálně ohlásit to, že nějaký evoluční virový GVKB program starý asi milion let, eliminuje globálně za 66 let 99.6% lidské populace ve spánku? 
Nejsi politik, jsi statistik a statistika je někdy nepopulární a proto ji politici často upravují, aby byli populární. Můžeš to celé podat tak, že pokud se najde lék, tak se to celé zastaví. Jaká je statistická šance, že se najde ten zázračný lék? To nejde bohužel statisticky spočítat, ale občas se stávají i zázraky
Statistik, který hovoří mediálně o víře v zázraky, to je, jako by lékař hovořil o náboženství, co vyléčí těžce nemocné lidi. Nikdo nechce být poslem špatných zpráv, v minulosti byl někdy takový posel špatných zpráv i zabit. Hra na mrtvého brouka, informace se dají do virtuálního trezoru, a třeba bude za rok poslem špatných zpráv někdo jiný, a novináři společně s politiky jej logicky mediálně ukřižují.
To nejde vše se všude monitoruje, když to dneska nezveřejníme, tak dostaneme zítra automaticky výpověď, protože informační technologie vše monitoruje, doba kdy šlo si hrát na mrtvého brouka je už pryč. Hodíme to na našeho nového ředitele, on to ve spěchu podepíše a on to i mediálně zveřejní jako svoje dílo. Geniální, kam ty na to chodíš?

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert