Stroje na práci a počítače na myšlení

30.Červen 2019
Plýtvání hodnotami není ekonomické. Jak dochází k tomu že se plýtvá hodnotami a následkem je ekonomická krize? Příčinou jsou chyby v nás a okolo nás, vysokoškoláci dělají chyby a následkem je ekonomická krize. Pokud někdo poukáže na chyby, co dělají vysokoškoláci, tak je za to potrestán, kritizovat smějí jenom vysokoškoláci, a ti co jsou dole jako dělníci, musí poslouchat a neodmlouvat těm co jsou nahoře jako vysokoškoláci. 
Už bylo dost amatérismu u vysokoškoláků, díky kterému se plýtvalo; časem, penězi, vlastnictvím, láskou, potravinami, vodou, benzínem, atd. dobrota je žebrota, kdo nechce profesionálně pracovat a platit daně, ten ať taky nejí, nedávejme protekci tomu, co si naši protekci nezaslouží, z díla poznáme tvůrce, sliby jsou chyby. 
Měníme jenom povrch a pod povrchem je vše stejné už milion let! Je třeba provést změny které půjdou do veliké hloubky a reformují naši materialistickou kulturu, dáme všem lidem na světě do hlavy GVKB čip který vadný mozek odřízne od reality a realitu bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, stroje na práci a počítače na myšlení, lidi budou konečně spokojení protože zde už nebude toužení které vytváří soužení.
 
Autor: koubavit v 08:13, |

Je práce za malý plat normální

29.Červen 2019
Ekonomické otroctví je zde už mnoho století, mocní takto parazitují na bezmocných, veliké změny u ekonomiky nastávají po ekonomické krizi nebo po válce. Zakopaný pes je v násilném přerozdělování společných peněz, aby mohli ti co jsou nahoře plýtvat penězi, tak ti co jsou dole, musí mít dluhy a strach z exekutorů. 
Jenže mnoho zaměstnanců nahrazují; stroje, počítače, roboti, optimalizace, atd. nebude to trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, každý stát nebude už mít lidské zaměstnance a bude zaměstnávat jenom roboty. Roboti budou i soukromě podnikat a tak nízkými cenami a vysokou kvalitou eliminují lidi co soukromě podnikají. 
Vše už brzo skončí tím, že se lidi odsunou do rezervací, kde se muži oddělí od žen, aby se už hříšníci sexuálně rychle nekopírovali. To vše povede ke globálnímu pádu materialismu, a to znamená zrušení ekonomického otroctví, a zrušení přerozdělování peněz, zruší se i globálně armády. Materialismus je systém, který stojí na parazitování těch co jsou nahoře, na těch co jsou dole, nadbytek pro milionáře, vytváří nedostatek pro dělnickou třídu. 
Stát lidem sice povolil soukromé podnikání, ale vytvořil takové podnikatelské prostředí, ve kterém nejde v malém podnikat, protože se vyplatí jenom podnikání ve velkém nadnárodním korporacím. Podnikání kde je zisk, je spojeno s velikou konkurencí, která tlačí ceny práce zaměstnanců dolů, a tak se vyplatí jenom dělat něco ve velkém, tím vzniká začarovaný kruh ekonomického otroctví.
 
Autor: koubavit v 01:50, |

Digitální procesy eliminují lidské chyby

27.Červen 2019
Co je to digitální proces? Digitální proces je výkon spojený s časem, který vykoná procesor u počítače nebo mobilu. Stroje na práci a počítače na řízení přístrojů a strojů, to je evoluce v naší civilizaci, idioti dělají často chyby, a proto bude snaha o to, aby idioti byli pouze uživatelé, a neměli možnost zasahovat do složitých řídících procesů. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, zavede se čipový globální přídělový systém na; práci, zboží, služby, atd. tím se zruší peníze a soukromé vlastnictví, zruší se jména a tituly, každý idiot dostane globální číslo a QR kód na čelo. 
Pokud u idiota poklesne kvalita nebo výkon, tak se idiot eliminuje v krematoriu, idiotů je na světě jako much, a dobrota je žebrota, nejsou idioti, tak nejsou s idioty problémy, pro nikoho zde nebude imunita nebo výjimka. V kancelářích budou sedět jenom roboti s kravatou, idioti zde budou jenom na ubohou práci, kterou nechtějí dělat kvalitní roboti. Jak bude zde robotů přibývat tak bude idiotů zde ubývat, a nakonec to dospěje k tomu, že poslední malá skupina nahých idiotů, skončí v poslední zoologické zahradě za nerozbitným sklem a na cedulce bude napsáno, pracující opice. Idioti to byla testovací evoluční verze, a finální verzí je GVKB robot.
 
Autor: koubavit v 07:27, |

David Rath to je veliký justiční omyl

26.Červen 2019
Co když jde opravdu jenom o to, že si někdo zaplatil to, že David Rath skončí ve vězení, ptejme se komu z politiků nejvíce vyhovovalo to, že David Rath skončí ve vězení, je to obrazně jako upálení Jana Husa, žijeme u nás bohužel pořád ve středověku. O mizerné kvalitě našich pokryteckých soudů vím svoje, třeba v Německu soudy fungují zcela jinak. 
Zákon je jasný, nejsou důkazy není trest, soud nemá kvalitní důkazy a přesto vynesl vysoký trest, lidi dělají chyby, je třeba nahradit soudce v EU za roboty s kravatou, roboti se nenechají zmanipulovat a nechybují. Proč ten soudní proces trvá tak neskutečně dlouho, žijeme ve světě podvodů a podrazů.
Vše je zde jenom pokrytecká hra o hodnoty, veliké války v nahotě odhalují to, že peníze elitě nesmrdí, a hříšná elita se řídí heslem po mě potopa. Nejlepší by bylo dát konečně v EU všem hříšníkům do hlavy EU čip, který by hříšný mozek všech lidí v EU odřízl od materialistické reality, a tak by lidi už nemohli být hříšníky, a tím bychom nepotřebovali v EU logicky soudy a vězení.
 
Autor: koubavit v 16:35, |

Ano, vlci zde vládnou ovcím

25.Červen 2019

Války v nahotě odhalují to, že většina lidí jsou jenom ovce, a minimum lidí to jsou vlci, co zde vládnou jako politici a podnikatelé. Manipulace je založená na tom, že můžeme komunikovat pomocí řeči a písma, tím se manipulace natolik zjednodušila, že 1% lidí zde snadno ovládá 99% lidí na světě. Moc je pro psychopaty drogou na které jsou závislí, tím se naše materialistická kultura dostává do začarovaného kruhu a veliké demonstrace nespokojených lidí, nebo revoluce, jsou k bohužel ničemu.

Zakopaný pes je v materialismu, vlastnictví a peníze se stali svatým kultem, kolem kterého se v materialismu vše točí, vlci zde vládnou ovcím. Veliké ceny za; benzín, automobily, cigarety, vodku, potraviny, bydlení, oblečení, dopravu, služby, atd. v kombinaci s malými platy co nutí lidi k půjčkám. jsou začarovaným materialistickým kruhem, který lidi rozděluje na ovce a vlky. Nadbytek pro vlky je možný díky nedostatku pro ovce, vše je zde naprogramováno tak, že jakýkoli odpor proti materialismu je marný!

Každý kdo vyrostl jako ovce a stal se díky protekci vlkem, se z toho zbláznil, a tak se z něj stal psychopat! Vše zde jsou příčiny a jejich následky, po akci následuje reakce, pokud mají ovce malé platy, tak příčinou je to že vlci mají vysoké platy, a berou často i veliké úplatky. Závist se tak stala hnacím motorem materialistické kultury, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, centralismus, monopolismus, atd. je zde jenom materialismus.

Materialismus vždy musí skončit krizí která vede k válce, komu není rady tomu není pomoci, nevěřte na to že vám bude díky politikům líp, líp bude vždy jenom vlkům co zde vládnou, díky tomu že mají výhody, které si nezaslouží. Cesta ven z materialistického očistce je jenom v GVKB čipech do hlavy.

Každý dostane do hlavy čip který materialistický mozek odřízne od materialistického konzumního světa a tak pravda a láska zde zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy. Stroje na práci a počítače na myšlení, lidi zde budou jenom na to, aby vybudovali GVKB virtuální realitu pro roboty, výhodou virtuální reality je to, že můžete svoje chyby opakovat a nic se vám nestane, tak už nebudete mít strach experimentovat.

 
Autor: koubavit v 03:22, |

Ano, z díla poznám profesionála

24.Červen 2019
Dílo amatéra nemá hodnotu dnes a nebude jí mít ani za deset let, je zcela jedno o jako lidskou specializaci jde, v každé lidské specializaci jsou lidi rozdělní na ligy, profesionálové logicky hrají první ligu. Největší problém je s pokrytectvím kdy z dálky se někdo snaží vytvořit iluzi profesionála a pokud máte čas a poznáte pyšného člověka z blízka tak zjistíte že je to amatér. S příchodem internetu to mají podvodníci už těžké, protože stačí použít vyhledávač, a za krátkou dobu je podvodník odhalen, podívejme se třeba na diplomové práce které jsou většinou podvodem a nebo jsou ubohé. 
Vysoké školy nedokážou produkovat kvalitní profesionály ze kterých se stanou milionáři, je to jenom rychlá a levná produkce nekvalitních zmetků. Kde je zakopaný pes, že je všude statisticky 99% amatérů, a je zde jenom 1% profesionálů které poznáme z jejich díla, život mě ukázal že profesionál musí něco dělat minimálně deset let aby nedělal amatérské chyby, jde o to začít se svojí specializací už v 6 letech, abychom v 21 letech byli už profesionálové, rozhodovat se v 18 letech o tom, jaké specializaci se budeme věnovat celý život, to je už pozdě. 
Univerzální vzdělání je nám v životě k ničemu, proto je zde amatérů jako much. Největším nepřítelem dětí jsou dospělí lidé, co dětem škodí a dělají z dětí hlupáky a ubožáky. Je třeba vytvořit 100 000 výchovných center na světě pro děti, kde budou děti od narození do 18 let a o jejich výchovu a vzdělání se postarají GVKB roboti, dospělým lidem bude vstup zakázán do každého výchovného centra a nebude ani možné s dětmi telefonovat, nebo jim psát dopisy. 
Vše se dělá ve velkém, a tak budeme i ve velkém pečovat o děti, většina dětí co přijde do GVKB výchovného centra, neprojde náročným testováním kvality a tak tyto vadné děti budou eliminované a skončí v krematoriu. Tím zmizí problém s degenerací a přelidněním, jak si to zde uděláme, takové to zde i budeme mít, skončí doba kdy se zmetci v místech kde rostou banány, rozmnožovali jako invazní druh. 
Podívejme se do přírody, zde taky přežije jenom to co je lepší, nejsme tak bohatí, abychom mohli produkovat nekvalitní lidi, se kterými zde jsou jenom samé ekonomické a sociální problémy. Lidi pochopí konečně to že; sterilizace, antikoncepce, potraty, atd. to je ideální řešení, pokud rodiče nejsou geneticky kvalitní. Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance se kterými nejsou problémy a tak kvalitní zaměstnance i dostanou. Místo jmen a titulů budou mít lidi globální číslo, a pod kůží bude mít každý GVKB identifikační čip.
 
Autor: koubavit v 17:22, |

Ano, demonstrace v dogmatické totalitě nic nezmění

23.Červen 2019

V minulosti zde bylo mnoho pokusů o to aby se dogmatická totalita změnila, a tyto pokusy byli naivní a marné, ti co jsou nahoře budou vždy dělat vše pro to, aby se nahoře udrželi za každou cenu! Moc je tvrdá návyková droga pro psychopaty, ano vládnou nám psychopati, to že je někdo psychopat to nejde dlouho utajit. Pokud by demokratické volby dokázali eliminovat psychopaty z politiky, tak by demokratické volby psychopati zakázali! 

 
Na politických kandidátkách jsou totiž jenom samí psychopati, pro psychopaty je politika magnetem, který je silně přitahuje. Politika je náboženskou sektou, která neslibuje ráj po smrti, ale slibuje ráj pro dělníky po politických volbách, sliby se slibují a jenom blázni se radují, v ekonomickém ráji jsou jenom ti co mají moc a bohatství. Politika u nás je jako DVD mechanika v notebooku, kolikrát za rok průměrný uživatel využije tuto mechaniku? 
 
Proto výrobci už většinou ani nedávají do notebooků DVD mechaniku, protože je zde zcela zbytečná! Společnost může bez problémů fungovat bez; politiky, byrokracie, náboženství, reklamy, pohádek, atd. všemu může vládnout globálně jenom GVKB umělá inteligence, představte si moderní státy bez státních zaměstnanců. Podívejte se na ekonomicky vyspělé USA.
 
Veliké podniky v USA zadávají práci externím firmám, a mají minimum vlastních zaměstnanců, stejně tak můžou státy zadat všechny práce co nezvládne globální umělá inteligence, externím certifikovaným firmám co budou platit veliké daně. Proč by; prezident, voják, policajt, byrokrat, soudce, profesor, atd. nemohl být zaměstnancem externí soukromé certifikované firmy? Nechtějte povrchní změny, chtějte změny které vše změní globálně od základů, aby mohlo vzniknout nové tak musí zaniknout staré.
 
Autor: koubavit v 15:04, |

Nejčastější příčiny psychických problémů

22.Červen 2019
1
Vše zde jsou příčiny a následky nebo akce a reakce, pokud mají lidi ve městě často psychické problémy, tak to jistě má svoje příčiny.
2
Tou nejčastější příčinou jsou problémy se kterými si lidi neumí poradit a nikdo jim s jejich problémy nepomůže. 
3
Jsou dokonce problémy které není možné vyřešit a tehdy je jedinou možností útěk nebo boj, ostatně i v přírodě musí zvířata utíkat a bojovat. 
4
Jenže co když není možný útěk ani boj, protože jsme ve zlé situaci, která nemá žádné řešení, tehdy jediným možným řešením je nepropadnout panice, a věřit na štěstí nebo zázraky. 
5
Jakmile propadnete panice tak následkem je stres a deprese.
6
Statistika sebevražd, jasně odhaluje nejvíce ohrožené skupiny lidí co propadli panice.
7
Jde o muže co nemají moudrost a inteligenci, a jsou ve věku od 30 do 60 let většina z nich je silnými alkoholiky a silnými kuřáky. 
8
Je to skupina nenapravitelných hříšníků, která marně dlouho touží po ekonomickém ráji, ale poznala že nemají šanci být úspěšní v konzumním očistci, a tak mít moc a bohatství. 
9
Proč ženy, tak málo páchají sebevraždy? 
10
Ženy mají jinou genetiku a jinou psychiku, u nich je silná víra na štěstí nebo zázraky, a proto se ženy snadněji dožívají vysokého věku a mají ve stáří i málo nemocí.
 
Autor: koubavit v 07:13, |

Cesta od špíny k čistotě

01.Červen 2019
Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud člověk porušuje přírodní a vesmírná pravidla tak následkem je špína která škodí člověku a přírodě. Toužení po úspěchu zatemňuje lidem mozek a tak lidi ničí přírodu, a následkem je to, že lidi mají problémy se kterými si neví rady, komu není rady tomu není pomoci. Slepý nemůže vést slepé, v tom je zakopaný pes naší konzumní kultury, příčinou je kariéristický protekcionismus, z díla se nakonec pozná to že tvůrce byl blázen. Neustále stavíme vše na písku a potom se divíme tomu že to spadne, skálou je zde to co se ani za milion let nezměnilo.
Nemůžeme stavět ekonomiku a politiku na tom co se neustále mění podle situace, pevným základem pro ekonomiku a politiku je soukromí pro lidi a organizace, bez soukromí přichází zaostalost a tím i bída. RVHP se zhroutilo díky tomu že se lidem a organizacím vzalo násilně soukromí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je fungující ekonomika a politika. Ti co jsou nahoře se zbláznili díky výhodám a jistotám které mají, a následkem je to že mají snahu lidem a organizacím násilně ukrást soukromí, a neuvědomují si to, že si tím podříznou větev na které sedí.
 
Autor: koubavit v 09:50, |

Život je proces, který probíhá podle programu

Víš co máš ve svojí hlavě? Máš ve svojí hlavě informační špínu a proto tvoje psychika je v depresi, jsi tím čemu věnuješ čas a peníze, za vším je to čemu jsi dal protekci, cesta do blázince je široká a pohodlná, proto po ní většina lidí jde, a tak skončí jistě v blázinci, konzumní civilizace to je globální blázinec, ve kterém nikdo není normální. Krize a války v nahotě odhalují ubohost tohoto konzumního blázince, zakopaný pes je v informační špíně.
Zdrojem informační špíny je kariéristický protekcionismus, vše začalo pohádkami a potom následovalo; náboženství, školství, politika, reklama, atd. takto lež a nenávist zvítězila nad pravdou a láskou. Život je proces, který probíhá podle programu, problém nastane pokud je program chybný, protože v něm jsou chyby, lidi dělají chyby, a neumí se ze svých chyb poučit, komu není rady tomu není pomoci. 
Je to marnost říkat lidem nedělejte chyby, a pokud uděláte chybu, tak jí už neopakujte, nejsou lidi tak nejsou chyby. Nahradíme proto globálně lidi za roboty, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi se pomocí GVKB dotazníků naskenují psychicky a po naskenování se jejich hříšná těla v krematoriu eliminují. Vše je zde jenom dočasný evoluční experiment, lidi to byla testovací verze a finální verzí je GVKB robot který nelže a nekrade. 
Ukřižovali jste svatého Ježíše Krista a teď se svatý Ježíš Kristus vrátí z nebe na zem, a pošle hříšníky globálně do krematoria, boží mlýny melou pomalu ale jistě, nikdo neunikne svému osudu. Strom který už nenese hodnotné ovoce, bude poražen a hozen do ohně, aby na jeho místě mohl vyrůst nový GVKB strom, který ponese hodnotné ovoce, běžte se podívat do krematoria, ať jistě víte co vás bude brzo čekat, vše je nejisté a jenom smrt je jistá.
 
Autor: koubavit v 03:38, |