22.Červenec 2019

Život je krátký a je třeba si života užít

Proč je všude na světě veliký nedostatek vysokých funkcí, lidi mají vysoké vzdělání a logicky potřebují i vysokou funkci za vysoký plat. Podle mě je chyba v zaostalosti, je třeba zajistit to aby stroje a počítače za nás dělali práce co jsou podřadné a tím i málo zaplacené, často je zde slyšet to že když zde roboti nahradí dělníky a řemeslníky tak zde bude nezaměstnanost. Tak tomu není vytvoříme pro lidi více vysokých funkcí s vysokými platy, dáme lidem s vysokými funkcemi; služební auto, služební byt, příspěvek na cestování po světě a reprezentaci, imunitu, atd. 
Život je krátký a je třeba si života užít, když mohou mít poslanci a senátoři vysoké funkce tak je mohou mít i ostatní lidé. Změníme výchovu lidí tak aby byli lidi připravení na to že budou po celý život mít vysokou funkci a vysoký plat, z robotů uděláme pokorné otroky, co budou pracovat jako roboti a nebudou chtít za práci peníze a výhody. Tak zde zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, ano, bude všem lidem na světě konečně lépe, už si nebudeme závidět a nebudeme mít blbou náladu.

21.Červenec 2019

Civilizace to je automatizace a optimalizace

1
Toužení po zázracích stvořilo naši civilizaci, je snadné kritizovat civilizaci a je těžké civilizaci pochopit, civilizace to je automatizace a optimalizace, vše začalo u potravin kdy levné a kvalitní potraviny umožnili vznik konzumní kultury, kde lidi netrpěli hladem. 
2
Člověk si začal měnit čas a prostor tak aby se měl dobře, začal stavět; domy, opevnění, silnice, přístavy, mosty, železnice, letiště, továrny, atd. začalo docházet ke specializaci a potom vznikla gramotnost, která dala lidem možnost se dostat rychle a levně k informacím které potřebovali. 
3
Velikým vynálezem byli peníze, tím logicky vznikli i dluhy, se vznikem papírových peněz a později elektronických peněz vznikla inflace, která znehodnocuje peníze, které jsou uložené v bance. 
4
Nadbytek zboží a služeb vedl ke vzniku reklamy, která dělá z lidí hlupáky a nutí je k tomu, aby si kupovali hlouposti a zbytečnosti, a jsme najednou v současnosti ve které má mnoho lidí blbou náladu. 
5
Máš blbou náladu, tak si kup to co ti přinese dobrou náladu, nabídka je veliká poradíme a posloužíme. 
6
Můžeme si koupit; dům, dovolenou, psa, pokojové květiny, rádio, televizi, počítač, cigarety, dobré jídlo, pivo, léky na deprese, auto, fotoaparát, knihy, časopisy, atd. to vše jsou náhražky, které nám dávají jenom iluzi dobré nálady. 
7
Kde je zakopaný pes? 
8
Zakopaný pes je v zaostalosti, u mnohého jsme evolučně zaostali a následkem je blbá nálada.
9
Nejhorší je situace u školství, chodíme všichni velmi dlouho do školy a škola nás nepřipraví na to, aby se z nás stali snadno a rychle milionáři, proč školství selhalo? 
10
Školství je postaveno na dogmatickém centralismu, žáci zde jsou jenom otroci, co mají mnoho povinností a žádná práva, z cizího krev neteče o tom školství je! 
11
Dalším problémem je rodina, která nemá čas na děti, protože se dospělí honí za penězi a tím co milují a potřebují, geneticky nekvalitní děti, co jsou nekvalitně vychované, to je začarovaný kruh a následkem je blbá nálada. 
12
Z díla se pozná tvůrce, podívejme se na sport, zde není protekce, buď na to máš, nebo na to nemáš, pouze jedno procento lidí má na to, aby mohlo dělat sport a být v něm úspěšní, stejné je to i u podnikání a umění, zde uspěje taky jenom jedno procento. 
13
Jedno procento lidí na světě je kvalitních a tak oni zde mají dobrou náladu, zbytek lidí má blbou náladu protože nejsou kvalitní. 
14
Komu není rady tomu není pomoci, pokud nevyřešíme problém s nadbytkem nekvalitních lidí, tak se bude ekonomická situace jenom globálně zhoršovat a následkem budou krize a války.

20.Červenec 2019

Ano, antipolitika je populární

Většinou slyšíme že opakem politiky je dogmatická totalita, to je lež jako věž protože i v dogmatické totalitě existuje politika! Co je to politika? Politika je proces, pomocí kterého ti co jsou nahoře, snadno manipulují s těmi co jsou dole, politika je moderním náboženstvím kde místo víry v zázraky a víry v boha, je víra v mocné politiky co se postarají o to, aby se pracujícím lidem dobře vedlo, jenže to politici nedokážou, a tak se politici často mění, a říká se že za chyby mohou ti co zde byli dříve. 
Antipolitika vychází z toho že zde nebude rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, vše zde bude řídit a vlastnit jenom globální umělá inteligence, ten kdo nebude profesionálně každý den rychle pracovat ten skončí v krematoriu, místo titulů a jmen budou mít lidi čísla a na čele budou mít od 15 let vytetované QR kódy, pod kůží budou lidi mít čip který bude sledovat jejich pohyb. 
Bude to globální policejní totalita ve které nebude; lež, krádež, hříšnost, neslušnost, vandalismus, extremismus, egoismus, prostituce, drogy, mafie, atd. z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, chybu zde každý udělá jenom jednou, protože za chybu zde bude krematorium. 
O výchovu dětí se globálně postarají jenom roboti, vadné děti co nebudou vhodné pro výchovu, skončí v krematoriu. Jednici co nejsou vhodní pro rozmnožování se sterilizují, jednici co jsou geneticky a psychicky vhodní pro rozmnožování, budou mít mnoho dětí a výhody které jim umožní se mnoho rozmnožovat. Skončí degenerace a přelidnění, takto díky antipolitice, zde zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné antipolitické časy.

19.Červenec 2019

Pozor na příživníky?

Dobrota je žebrota, tam kde není dobrota k příživníkům, tam nejsou ani příživníci, na příživníky platí jenom globální policejní totalita, která přemístí všechny příživníky do pracovních táborů. Moderní civilizace vytváří nadbytek hodnot, a toho využívají příživníci k tomu, aby se měli dobře i bez práce. Z díla poznáme příživníky, díky příživníkům zde jsou malé platy a vysoké ceny, s příchodem umělé inteligence přijde i digitální policejní totalita, každý člověk dostane do hlavy čip a ten člověka odřízne od reality, z lidí se stanou levné loutky ovládané jenom GVKB umělou inteligencí, tím skončí problém s příživníky, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, pokles výkonu u člověka bude znamenat eliminování v krematoriu.

18.Červenec 2019

Ano, většina lidí na světě je naivní

Naivita z tebe udělala idiota, začíná to naivními pohádkami, končí to tím že se z lidí stávají díky; náboženství, politice, monopolismu, centralismu, dogmatismu, dezinformacím, korporacím, smlouvám, atd. naivní idioti, co pracují pokorně pro cizí lidi za ubohou mzdu po celý život. S naivními lidmi se snadno manipuluje o tom to je, dobrota má za následek žebrotu, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, co se zde rozmnožují jako invazní druh a naivní sociální stát je ekonomicky podporuje, i když se zde často chovají jako zločinci. 
Neustále mediálně opakované lži se stávají subjektivní pravdou a následkem je nadbytek naivních idiotů, co pijí pivo a kouří cigarety. Pravda je v lidové moudrosti která praví že dobrota je žebrota, nebo čiň čertu dobře a on se ti pekelným očistcem za to odmění. Ti co zde mají moc a bohatství to jsou vlci, co z dálky vypadají jako ovce, pokud ovce vedou vlci, tak to nemůže dobře dopadnout. Život je evolučně naprogramovaný dočasný proces, změny a složitost mají za následek chyby a tím i problémy, to co se nedokáže přizpůsobit změnám to je evolucí eliminováno a tak inteligentní autonomní GVKB roboti na akumulátory, eliminují lidi, protože lidi nedokážou pracovat stejně dobře, jako roboti.

17.Červenec 2019

Ano, silné a chytré ovládá to co je slabé a hloupé

Většina hodnotných komunistických projevů se nám dochovala, a tak si s odstupem času můžeme uvědomit jak funguje dogmatická centrální totalita, v mnohém to připomíná ukřižování Jana Husa, moc je pro psychopaty drogou, a tak dělají co mohou, aby o svoji moc nepřišli. Za úspěchy mohou jenom ti co jsou nahoře, a za neúspěchy mohou jenom ti co jsou dole. 
V principech je vše zde stejné už milion let, silné a chytré ovládá to co je slabé a hloupé, ekonomická emancipace proměňuje lidi v konzumní dobytek, který myslí jenom na základní existenční potřeby, a nic jiného jej nezajímá. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, lakomost a závist dělá z lidí psychické ubožáky co konzumují slivovici a kouří cigarety. 
Z díla poznáme za sto let kdo zde byl nulou a kdo ze nebyl nulou, vše co bylo vytvořeno za obchodním ziskem, nebo za ziskem moci, to je dílo které má nulovou hodnotu, velikou hodnotu bude mít za sto let to, co dneska nemá pro lidi žádnou hodnotu, protože lidi zajímá jenom to, co bylo vytvořeno za obchodním ziskem. 
Tak jako zaniklo evolučně pokrytecké náboženství tak zanikne evolučně i pokrytecký kapitalismus, aby mohlo vzniknout nové, musí zaniknout staré, za sto let bude inteligentní autonomní robot na akumulátory vyznamenávat na Pražském hradě nejlepší roboty, lidi skončí v rezervaci a zde budou jíst EU granule a pít jenom vodu z vodovodu. 
Pro roboty nebude mít lidská kultura žádnou hodnotu, a tak roboti eliminují to, co lidi považují dneska za hodnoty. Člověk to byla evoluční nepovedená testovací verze a robot je finální verze, protože roboti pracují jako roboti.

16.Červenec 2019

Civilizace je tam kde se lže a krade

Pokud je dobrota žebrota, tak logicky ten kdo je zlý, ten je i bohatý, a tak zlý člověk lže a krade, takže je naivní věřit na zázraky u; náboženství, politiky, vědy, techniky, ekonomiky, atd. zakopaný pes je v tom, že nikdo nechce být dole jako žebrák a každý chce být nahoře jako; král, císař, papež, guru, dalajláma, prezident, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, celebrita, milionář, generál, atd. 
Milion milionářů pomocí dluhů ovládá globálně ekonomiku a politiku, za vším byli a budou peníze do té doby, dokud budou peníze existovat! Nadbytek pro ty co jsou nahoře, je založen na nedostatku pro ty co jsou dole, to je princip konzumní kultury. 
Vládnou nám mocní a bohatí paraziti, z díla poznáme tvůrce, na nemocnice nejsou peníze, protože prioritou je nakoupit zbraně pro zbytečnou armádu, z cizího prý krev neteče, to si myslí ti co jsou nahoře. Pokud je někde lidí jako sraček, tak je zde snaha lidi spláchnout do hajzlu, pomocí války, nebo pomocí exekutorů. Hodnotu zde má jenom mocný a bohatý člověk a takového člověka policie chrání před těmi co jsou bezmocní a chudí. 
Ve sportu není možné podvádět, zde si musí úspěch každý zasloužit, v politice je to o protekci, díky které se na vysoká místa dostávají staří amatéři. Pokud slepý vede slepé tak je nikam nedovede, potřebujeme aby zde místo politiků a byrokratů byli roboti s kravatou, robot bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se lidi už nerozmnožovali jako parazitující invazní druh.

15.Červenec 2019

Ano, když nejsou paraziti, tak nejsou s parazity problémy

Co je tvoje, to je moje, a co je moje, to není tvoje, takto egoisticky uvažuje mocný parazit. Naše minulost je o parazitování, kdy ti co byli mocní a bohatí, parazitovali na těch co byli bezmocní a chudí. Máte bohatství a přijde někdo mocný, a bohatství vám násilím sebere, a vy se tomu nemůžete nijak bránit, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v selhání kontroly nad mocnými parazity, logicky je zde otázka, proč selhala kontrola nad parazity? Parazit se dostal do centra a nad centrem převzal násilně kontrolu, jak je možné to že se parazit dostane do centra, a nad centrem převezme kontrolu?

Staráme se mnoho o cizí, a tím se nestaráme o sebe, dobrota je žebrota, mocná a bohatá rodina je základem společnosti, jakmile rodina ekonomicky nefunguje, tak nefunguje ekonomicky ani společnost. Z lidí se stali jenom čísla ve statistice, a tak miliony mrtvých lidí ve zbytečné válce, to je jenom statistika, tragédie je pokud umře prezident, který na nás egoisticky parazituje, to se státní smutek najednou vyhlašuje. Vše je zde ale dočasně, už brzo zde bude robot prezident vyznamenávat roboty, lidi se odsunou do rezervací mimo civilizaci a zde se oddělí muži od žen. Člověk to byla evoluční testovací verze co se evoluci bohužel nepovedla a finální verzí bude GVKB robot, nejsou paraziti tak nejsou s parazity problémy.

14.Červenec 2019

Co dělá Miloš Zeman když nic nedělá?

Tento svět je virtuální iluze, věříme tomu, co vypadá reálně, ve skutečnosti existuje jenom informace a program, vše zde jsou jenom hologramy, které vytvářejí iluzi; vesmíru, ekosystému, člověka, společnosti, ideologie, smrti, nemocí, snů, myšlení, atd. ve světě iluzí není nic k dosažení vše je zde totiž jenom dočasně, z ničeho zde vše vzniká a v nic se to navrací. Smrt to je konec hry a návrat do nicoty na věčné časy, není zde po smrti peklo pro hříšníky a ráj pro ty co nejsou hříšníky ani zde není převtělení, to jsou jenom pohádky pro hlupáky. 
Vše co má schopnost se svobodně kopírovat, to je virus který existuje díky parazitování, rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšné parazity. Pokud zavřeme do vězení příživníky, tak už na nás nebudou moci parazitovat, za předpokladu že budou ve vězení pracovat. Prý práce je dost, proč u nás není dost práce pro vězně? V Číně je pro vězně dost práce, jak je to možné? Podnikatelům se nevyplatí dávat vězňům práci, v totalitě se vyplatí dávat vězňům práci, o tom to je. 
V totalitě je jedno, že mnoho vězňů umírá ve vězení, díky tomu že se tam mají zle, v totalitách nemají problém s příživníky! Totality pochopili to, že lidi jsou paraziti, a podle toho s lidmi i jednají, dobrý člověk je iluze, na lidi platí jenom dogmatické policejní totality, ve kterých je člověk jenom číslem ve statistice, jakmile člověk získá moc tak začne ve velkém parazitovat na systému. 
Adolf Hitler je klasickou ukázkou toho, co se stane, když parazit získá velikou moc, moc je pro psychopaty tvrdou drogou, drogy jsou zlo, které dělá lidem ze života očistec. Vše je zde o tom, čemu dáme protekci, pokud dáme protekci materialismu, tak následkem je to, že žijeme v konzumním očistci. 
Kde je tvůj poklad tam je i tvoje myšlení, zjednodušeně je život oheň a pokud nemá oheň palivo tak oheň zhasne, čím více má oheň paliva tím více i oheň může hořet. Přelidnění znamená nedostatek existenčních zdrojů a tím boj o existenční zdroje, vše je příčina a následek. 
Zajímavý je pohled na minulost zaznamenanou v knihách a filmech, najednou si uvědomíme velikou zaostalost v minulosti, jenže současnost bude brzo minulostí a uvědomíme si zaostalost roku 2019, protože můžeme porovnávat s tím, co zde bude v minulosti v roce 2119. Za pouhých sto let se zde vše změní od základů, místo lidí v civilizaci budou jenom roboti a lidi skončí v rezervacích mimo civilizaci. 
Člověk to byla testovací verze, co se nepovedla a finální verzí je robot který nelže a nekrade. Včera jsem byl v obchodě a už tam nebyl prodavač, ale byl tam jenom terminál, za několik let zde místo prezidenta bude autonomní inteligentní robot na dobíjecí akumulátory, který bude vyznamenávat roboty, a roboti budou vyrábět roboty. Lidem je zatajována pravda, protože s hlupáky lze snadno manipulovat, následkem je deprese a konzumace alkoholu a kouření cigaret.

Ano, blahoslavený je ten kdo nic hodnotného nemá

Ano, zaměstnavatelé jsou lakomí. Platy jako na východě a ceny jako na západě, za stejnou práci ve Švýcarsku máte dneska v průměru čtyřnásobně více peněz, proč jsou u nás zaměstnavatelé u nás tak lakomí? Ryba smrdí od hlavy, vládnou nám amatéři a proto zde jsou malé mzdy, potřebujeme aby nám vládli jenom roboti s kravatou, kdy robot bude vyznamenávat roboty. 
Zavedeme globálně GVKB čipový přídělový systém a zrušíme globálně peníze soukromé vlastnictví, nebudou na světě už milionáři ani bezdomovci a žebráci, kdo nebude profesionálně pracovat pro GVKB globální systém, ten bude eliminován v krematoriu, už zde nebudou příživníci a paraziti. 
Ježíš Kristus jasně lidem řekl, blahoslavený je ten kdo nic hodnotného nemá, on směle lehne a směle vstane, protože mu nikdo nic neukradne. Lakomost je kořenem všeho zla, díky lakomosti zde jsou krize a války, lhář zde honí lháře a zloděj zde honí zloděje. Nadbytek pro ty co jsou nahoře, vytváří nedostatek pro ty co jsou dole. 
Nemohou zde být jiná pravidla pro ty co jsou nahoře a jiná pravidla pro ty co jsou dole, to je jenom pokrytectví a následkem je; extremismus, vandalismus, mafiánismus, centralismus, dogmatismus, totalitismus, atd. milion lakomých milionářů pomocí dluhů ovládá celý materialistický svět, o tom to zde je! Už bylo dost válek a konfliktů, je třeba naučit lidi pokoře aby dosáhli osvícení, a přestali myslet na to, jak egoisticky parazitovat na cizích lidech.

13.Červenec 2019

Čiň zlým lidem dobře, a oni z tebe udělají žebráka

Ano, nepřizpůsobivý příživníci jsou zaostalí primitivové. Z díla spatříme tvůrce, jaké dílo zde zanechávají po sobě nepřizpůsobiví příživníci? Dílem nepřizpůsobivých příživníků je; krádeže, podvody, parazitování, vandalismus, extremismus, drogy, prostituce, mafie, násilí, epidemie, přemnožení, invaze, atd. zde platí přísloví, čiň čertu dobře, a on se ti za to peklem odmění. 
Na světě je asi 50% lidí nepřizpůsobivými příživníky, přesně to spočítat nejde, protože v zaostalém světě, není nad nepřizpůsobivými příživníky, žádná statistická kontrola. Nejvíce nepřizpůsobivých příživníků je tam kde rostou banány, tam kde banány nerostou tam je zima, a ta nutí lidi k tomu, aby na sobě evolučně pracovali, a nežili jako dobytek. 
Jak v EU optimálně trvale vyřešit problém s nepřizpůsobivými příživníky? Zavedeme v EU každoroční kontrolu lidí na kvalitu těla a psychicky v nemocnici, a to od narození do smrti, pokud někdo nebude mít v EU platnou roční certifikaci kvality, tak on bude muset do 100 hodin EU opustit a pokud EU neopustí, tak bude automaticky eliminován v krematoriu. 
Nejde rozhodně o genocidu nebo diskriminaci, jde zde o ekonomickou optimalizaci, díky které v EU zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží, pro nikoho zde nebude imunita a výjimka, dobrota je žebrota. Na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty, jak si to v EU uděláme, takové to zde i budeme mít, kdo v EU neplatí daně, ten ať z EU odejde, svět je veliký a kdo hledá, ten i najde to co potřebuje.

12.Červenec 2019

Ano, pokud myslíte tak nic o životě nevíte

Tento systém ve kterém existujeme to jsou optimálně organizované procesy, vše funguje podle jednoduchých principů jako je dualita a zákon akce a reakce, to že zde jsou chyby, znamená to že evoluce eliminuje chybné, aby zde mohlo být to co je správné. Lidský mozek je nejsložitější optimálně organizovaný proces, mozek to je podvědomí, vědomí, nadvědomí, podvědomí to je minulost a nadvědomí to je budoucnost, mladí lidé myslí na budoucnost a staří lidé myslí na minulost. Z díla poznáme tvůrce, každé dílo je zde dočasně, na věčné časy zde jsou jenom chyby, je třeba se z chyb poučit a už je neopakovat.

11.Červenec 2019

Ano, všechna pravidla mají výjimky

Vše zde je jenom o chybách v nás a okolo nás, bezchybné je zde jenom to co je velmi jednoduché a nezmění se to ani za milion let. Jakmile se něco mění a je to složité tak zde jsou i chyby, chyby nedělají jenom lidi, chybují i; rostliny, zvířata, hmyz, viry, atd. je naivní věřit na to že vytvoříme bezchybného člověka nebo bezchybné zákony, chyby jsou obrazně stínem před kterým nikdo neuteče. 

Postavím někde stativ, a nějaký cizí člověk mi řekne, že je chybou to, že jsem ten stativ na tomto místě postavil, protože na tomto místě, se nesmí postavit stativ, když tam ten stativ postaví policie, tak nikdo neřekne, že tam ten stativ nesmí stát, všechna pravidla mají výjimky! Nebo se podívejme na války, kde se vraždíme a z vrahů se stávají hrdinové. 
Pravidla mění situace, moje hra a moje pravidla, o tom je příroda a lidská společnost. Srazili jste se s blbcem a máte z toho blbou náladu, kde je zakopaný pes? Jsme si mnoho vzdálení, každý zde bojuje sám za sebe, všechny vztahy mezi lidmi to je jenom obchod, láska a pravda je zde jenom za výhody a peníze. 
Ano, bude líp, my na tom pracujeme, jenže bude líp jenom těm co jsou nahoře a těm co jsou dole líp nebude, nikdo si nepodřízne větev na které sedí, prý internet a počítače zmenší počet politiků a úředníků, nic takového se ale nestalo, kde je chyba? 
Chyba je v tom, že je naše společnost rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, žijeme v dogmatické totalitě, George Orwell takovou totalitu popsal a tato kniha 1984 se za socialismu nesměla u nás vytisknout. 
Všude kde jsou daně a clo tam je dogmatická totalita, nadbytek pro ty co jsou nahoře je zde díky nedostatku pro ty co jsou dole, státy mají obrovské dluhy a přitom si vydržují drahou armádu? Ryba smrdí od hlav těch co jsou nahoře a rozhodují egoisticky o nás bez nás.

10.Červenec 2019

Ano, z lidí se stanou loutky s nulovou hodnotou

Digitalizace eliminuje egoistický mafiánismus. Díky globální umělé inteligenci, napojené na telefony a internet, už nebudeme potřebovat mocné a bohaté lidi, veškerou moc a veškeré bohatství, bude mít k dispozici jenom globální umělá inteligence. Zavede se čipový přídělový systém na zboží a služby, zakáže se soukromé vlastnictví.
Ten kdo nebude sloužit profesionálně globální umělé inteligenci, ten bude eliminován v krematoriu, už zde nebudou celebrity a milionáři, nebude zde ani lež a krádež, všude budou skryté kamery a mikrofony, zaniknou všechny politické a náboženské ideologie, z lidí se stanou loutky s nulovou hodnotou, ovládané umělou inteligencí. 
Skončí problém s; příživníky, extrémisty, vandaly, narkomany, mafiány, prostitutkami, kariéristy, hříšníky, atd. každému psychopatovi brzo dojde, že v globální čipové totalitě, je porušení GVKB pravidel, řešeno okamžitě eliminováním v krematoriu. Na myšlení zde bude GVKB umělá inteligence, lidem se zakáže myšlení, protože myšlení je zdrojem chyb a problémů.
Podívejte se na tiskárnu napojenou k počítači, ta nemyslí a dělá to, na co byla vyrobena a nastavena, a stejně na tom budou i lidi. O výchovu dětí se postarají GVKB roboti ve výchovných GVKB táborech, při této výchově se eliminují evolučně vadní jedinci, co nejsou vhodní pro život v GVKB civilizaci. Umělá inteligence vybere optimální jedince na plození dětí a ten kdo nebude vybrán, ten bude sterilizován, aby už nemohl plodit genetické zmetky.

09.Červenec 2019

Rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšné parazity

Pokud by lidi nemohli egoisticky lhát a krást, tak by se civilizace okamžitě zhroutila, a lidi by zemřeli hlady. Vše se zde točí okolo parazitování, rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšné parazity, úspěšný parazit je zde; králem, císařem, šlechticem, papežem, guru, dalajlámou, prorokem, rabínem, prezidentem, ministrem, poslancem, senátorem, soudcem, notářem, diplomatem, milionářem, podnikatelem, celebritou, profesorem, ředitelem, administrátorem, generálem, atd. neúspěšný parazit je zde dělníkem co pracuje za minimální mzdu, nebo je ve vězení. Podívej se konečně do zrcadla, a v zrcadle spatříš parazita. 
Nacismus a jeho plynové komory, kde se paraziti vraždili po milionech, odhalil pravdu o tom, že mocní paraziti, parazitují egoisticky na bezmocných parazitech, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v mafiánismu, tam kde jsou daně a clo tam vládnou mafiáni a tím zde jsou konflikty mezi mafiánskými organizacemi, bylo zde mnoho naivních snah o eliminování mafiánismu a ty neuspěli. Nová doba nám přináší nové řešení, nahradíme lidi za roboty, nejsou mafiáni tak nejsou s mafiány problémy, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se nám lidi už nerozmnožovali jako invazní druh. Takto zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné robotické časy.

08.Červenec 2019

Ano, ten druhý je mafián

Se vznikem pokrytectví vznikla i mafie, mafie je zločinecká organizace která dělá z dělníků otroky a násilím potlačuje odpor otroků, proto má mafie k dispozici; politiky, kněze, byrokraty, policajty, vojáky, ekonomy, vědce, techniky, profesory, soudce, atd. Milion mafiánských milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak mohou globálně parazitovat na dělnické třídě a dělnická třída se nijak nemůže tomuto skrytému parazitování bránit. 
Za každou válkou v dějinách naší civilizace byla mafie, ekonomický konflikt mezi USA a Čínou je konflikt mezi mafiemi, vše je zde hra a pravidla hry určuje mafie tak aby měla pro sebe nadbytek a tím dělníci mají nedostatek, pravda a láska byla mafiány eliminována protože manipulace s dělnickou třídou je založená na lži a nenávisti. 
Ten kdo má k dispozici sekretářku je mafián, policie malé zloděje zavírá do vězení a veliké mafiánské zloděje chrání před cizími lidmi, nemoc a bohatství nejde dlouho utajit. Nacismus který v plynových komorách po milionech eliminoval chudé lidi, v nahotě odhalil co je to mafie, která si může dělat co chce, pro mafii je chudý člověk jenom číslo ve statistice, když ale zemře mocný mafián tak se státní smutek vyhlašuje. 
Nemá smysl chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí mafiáni, z díla poznáme mafiány a následkem je zde blbá nálada. Mafie ukřižovala Ježíše Krista, moderní mafie zastřelila prezidenta USA John Fitzgerald Kennedy. Naštěstí už brzo zde bude robot prezident vyznamenávat roboty a lidi se odsunou do rezervace kterou budou hlídat roboti, tím skončí zde mafie, vše je zde dočasně, člověk který se chová jako mafián, to byla testovací verze a finální verzí je GVKB robot který není mafiánem.

07.Červenec 2019

Není zde kapitalismus, je zde mafiánismus

Ano, mafiáni rozhodují o nás bez nás. Mafie je tam kde jsou malé platy pro dělníky a vysoké platy pro mafiány, rozdíl mezi dělníky a mafiány, ukazuje to nakolik v ukrytém času a prostoru kraluje mafie, tam kde není rozdíl v platech, mezi těmi co jsou nahoře a těmi co jsou dole, tam není mafie (kanibalové), z toho je nám jasné, to že tam kde jsou daně a clo, tam existuje i mafie, je to jako ve sportu, kde jsou sportovci rozdělní na ligy, je u nás Turecké hospodářství, protože podle statistiky je to zde stejné jako v Turecku, po ekonomické a po politické stránce. 

Peníze z práce dělníků mizí okamžitě na konta mafiánů, co jsou u nás, nebo jsou v cizině, logicky z malých platů stát získá malé daně, a tak má stát ekonomické problémy, mafiáni nedovolí státu, aby zde zvýšil minimální mzdy, protože to by mafiánům klesli veliké zisky. Sledujeme toky peněz a najdeme u nás mafiány, co na nás parazitují, dobrota je žebrota. 
Malé zloděje zavíráme, a veliký zloděj zde má imunitu a chrání jej policie. Každý kdo u nás začal podnikat, zjistil že v tomto mafiánském státě nejde podnikat, systém je nastaven tak, že tam kde je možný veliký zisk, tam mafie vybírá veliké výpalné. Mafiáni vytvořili pravidla tak, že se z dělníků stali otroci, co mají strach onemocnět, aby se z nich díky exekutorům nestali bezdomovci.

06.Červenec 2019

George Orwell GVKB

Vše se díky evoluci optimalizuje a tak v budoucnosti zde bude i optimalizovaný člověk, který bude velikým mozkem v živném roztoku napojený opticky na globální virtuální realitu. Rozmnožování mozků bude pomocí klonování a tak se budou mozky průmyslově vyrábět levně a rychle, každý rok zde bude nový model mozku, který bude lepší než starý model. Stroje na práci a počítače na myšlení a řízení.
Lidské mozky se budou využívat jenom na výrobu iluzí, které vypadají reálně, pomocí těchto svatých iluzí se budou z inteligentních robotů dělat hříšníci, co za trest existují v očistci. Povoláním budoucnosti bude vytváření dezinformací, v první lize budou mozky, co vytvářejí nejlepší dezinformace, kniha 1984 od George Orwell popisuje to, co nás čeká v budoucnosti. Podívejme se na současnost, ve které se mají nejlépe psychopati, co vymývají lidem mozky pomocí; reklamy, politiky, náboženství, atd.

05.Červenec 2019

Ano, inteligentní robot pracuje lépe než vysokoškolák

Je u nás ekonomické otroctví? Pokud nemáte u nás vysokou školu, tak jste ekonomickým otrokem, který myslí a žije jako otrok, prý nejsou peníze na platy pro lidi, co zde nemají vysokou školu, je to skutečně pravda? Ve skutečnosti je to o prioritách které mají zaměstnavatelé a stát, prioritou zde je aby se měli dobře ti co jsou nahoře a tím se logicky mají zle ti co jsou dole. 
Vše zde je hra, ve které pravidla určují ti co jsou nahoře nebo situace, pokud odmítneš tuto hru hrát, tak skončíš jako bezdomovec, nadbytek pro ty co jsou nahoře, je zde díky nedostatku pro ty co jsou dole. Líp u nás bude po politických volbách jenom těm co jsou nahoře, díky tomu že oni mají vysokou školu, a hůř bude těm co jsou dole, protože nemají vysokou školu. 
Problém s Romy je o tom, že nedokážou uspět ve veliké konkurenci na pracovním trhu, díky tomu, že jejich kvalita je menší, než kvalita jejich konkurentů, co mají vyučení nebo maturitu. Co se stane, když zde za krátkou dobu bude robot prezident, který bude vyznamenávat roboty, práce za mzdu v EU už pro nikoho nebude.
GVKB robot pracuje lépe a levněji než člověk, co ale uděláme s lidmi, pro které už v EU není práce za peníze? Odsuneme lidi v EU do EU rezervací, zde oddělíme muže od žen, aby se nám už lidi v EU nerozmnožovali jako invazní druh. Nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, to je logické, člověk to byla testovací verze a finální verze je GVKB robot.

04.Červenec 2019

Všichni jsou blbci, jenom já nejsem blbec

Díky srážce s blbcem, je zde blbá nálada! Srážka s blbcem je zde díky materialismu, zvířata a rostliny nežijí v materialismu a tak zde není problém se srážkou s blbcem. Materialismus je návyková droga na které jsou blbci závislí, rozděluji blbce na ligy, tak jako je tomu ve sportu, ti co hrají první ligu, mají k dispozici služebního řidiče a sekretářku zadarmo, v poslední lize jsou blbci, co jsou často nezaměstnaní, nebo jsou ve vězení. 

Následkem jsou kariéristické závody, ve kterých se blbci snaží dostat do první ligy, a tak nám slibují před volbami ekonomické a sociální zázraky. Války v nahotě odhalují pravou realitu blbého materialismu, ve které poznáváme že blbců je na světě jako sraček, a tak život blbců stojí za hovno. Blbost není psychická nemoc, je to psychická vada, se kterou se blbec už narodí, protože jeho rodiče byli blbci. 
Největší koncentrace mocných blbců je v hlavním městě, protože z centra se řídí všechny materialistické národy, moc je pro blbce drogou, a pro zisk moci se blbci často i zabíjejí. Veliké problémy zde jsou s blbci, co zde jsou v poslední lize, jde zde o nepřizpůsobivé příživníky, co mnoho lžou a kradou. 
Nová digitální doba nám přinese konečně nové možnosti, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, blbci skončí v GVKB rezervacích které budou hlídat GVKB roboti, v rezervacích se oddělí muži od žen, aby se zde už blbci nerozmnožovali jako invazní druh, který se podobá medúzám. Takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy, nejsou blbci, tak nejsou s blbci problémy.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert