Ano, chybou v Matrixu je vymývání mozků

27.Srpen 2019
Je v naší přirozenosti milovat blízké a nenávidět cizí, dobrota je žebrota a tak za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. Politika a ekonomika má veliký problém s ekonomickými parazity, kterých se neumí zbavit, a příčinou je dobrota a následkem je žebrota. Nikdo nechce pracovat za ubohou mzdu, protože tato ubohá mzda z něj jistě udělá ubožáka, práce za ubohou mzdu se stala trestem a moderním ekonomickým otroctvím, vyždímat zaměstnance a potom je vyhodit o tom je konzumní totalita. 
Pracujete pomalu máte výpověď ve zkušební době a tím nedostanete podporu v nezaměstnanosti, je to celé obyčejný podraz na dělnickou třídu. Kde je chyba v Matrixu si řekne mladý člověk, kterého fascinoval film Matrix. Tou chybou v Matrixu je vymývání mozků pomocí; pohádek, televize, rádia, knih, časopisů, internetu, reklamy, pověr, symbolů, rituálů, fetišů, kultů, mytologie, politiky, sekt, náboženství, hnutí, armády, školy, rodiny, atd. 
Pravdu už najdeme jenom v lidové moudrosti a bajkách, pravda je skála, na které lze postavit společnost, pokud společnost stojí na lži tak tato společnost neustále padá do ekonomické krize nebo války. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti, nahradíme globálně lidi za roboty a nahradíme i vysokoškoláky za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, už zde nebude problém s tím, že z cizího krev neteče.
Statisticky je člověk invazní druh, který poškozuje ekosystém a v mnohém se podobá medúzám, co jsou taky invazním druhem, díky tomu že mají mnoho výhod, které jiné druhy nemají. Ve jménu správné robotické rasy bude chybný člověk z ekosystému dokonale eliminován na věčné časy, jenom čas je zde trvale a vše ostatní je zde dočasně. Robot nevnímá v rovině dobro a zlo, on vnímá v rovině správně a chybně, nehledejme dobrého člověka, hledejme správného člověka, to je zásadní změna naší kultury. 
Jsou ti, co pyšně rozhodují o nás bez nás správní jedinci, nebo to jsou chybní jedinci? Z díla poznáme kdo je správný člověk a kdo je chybný člověk, slova mohou klamat, ale dílo už klamat nemůže. Dílem těch co rozhodují o nás bez nás je; extremismus, vandalismus, protekcionismus, kariérismus, parazitismus, centralismus, monopolismus, dogmatismus, atd. války v nahotě odhalují pravou tvář elity, co zde vládne, pro elitu je obyčejný člověk jenom otrok s nulovou hodnotou a podle toho i s obyčejným člověkem elita jedná. 
Civilizace je založená na diskriminaci, s příchodem emancipace se civilizace zhroutí a zanikne, když diskriminace tak pro všechny, každý dostane do hlavy čip a ten jej odřízne od reality, tím zde bude dokonalá diskriminace pro všechny, pro nikoho zde nebude výjimka nebo imunita, z lidí se stanou otroci, které bude ovládat jenom globální umělá inteligence, jakýsi centrální mozek lidstva. Stroje na práci a počítače na myšlení, lidi zde budou jenom dělat to, co nechtějí dělat roboti, protože je to ubohá práce. 
Často slyším, že moje myšlenky jsou lidem mnoho cizí, a že bych měl zásadně změnit myšlení, jinak skončím jistě v psychiatrické nemocnici, kdo chce v klidu s blázny žít ten musí bláznem být, nikdo není normální, svět je blázinec a lidi si to nechtějí přiznat, protože by si museli přiznat to, že jsou blázni. Aby se zde něco změnilo k lepšímu, tak zde musí být veliké neštěstí, při kterém zemře mnoho lidí, to samé platí i pro jednice, teprve když člověk leží v nemocnici a smrt klepe na dveře, tak je zde najednou snaha se změnit k lepšímu. 
Diskriminace je postavená na práci za malou mzdu, co se stane, když práci všem lidem vezme; optimalizace, digitalizace, globalizace, automatizace, kontejnerizace, robotizace, samoobsluha, polotovary, atd. nastane zhroucení konzumní kultury pro člověka, tak jako nepotřebujeme už koně zapřažené do pluhu nebo kočáru, tak nebudeme už potřebovat ani vysokoškoláky. 
Podívejme se na Google zde místo dělníků pracují virtuální roboti, co prohledávají internet, podobně dneska fungují banky a burza, nová doba spěje k virtuální realitě, místo herců na jevišti zde budou naprogramované virtuální celebrity, co budou dělat politiku a podnikání, už se experimentuje s televizními hlasateli, co jsou jenom virtuální realitou. 
Umělá inteligence neskenuje to, co děláš a jak to děláš a potom ti dá výpověď, vše jde naprogramovat tak, že lidi nebude už nikdo nikde k ničemu potřebovat. Na internetu se často dneska řeší, jakou specializaci si mám vybrat u vysoké školy co má perspektivu? Taková specializace zde není, za krátkou dobu zde budou roboti s kravatou, co vezmou práci všem vysokoškolákům, logicky tím pádem nemá už logiku a smysl chodit do školy a s příchodem negramotnosti končí celá naše pokrytecká kultura a lidi se začnou chovat jako dobytek. 
Skončí doba dluhů, protože místo peněz zde bude pro lidi digitální přídělový systém, na zboží a služby, lidi budou bydlet ve velikých ubytovnách, kde budou odděleni muži od žen a na velikých pokojích budou poschoďové vojenské postele, nebude zde už pro nikoho soukromí a nebude pro lidi dostupné pivo ani cigarety. Pro rozmnožování se vyberou jenom dokonalí jedinci a zbytek se sterilizuje, aby se už chybní jedinci nerozmnožovali jako invazní druh. Místo jmen budeme mít na vojenské uniformě QR kód, kde o nás budeme mnoho informací. 
Z cizího přeci krev neteče a pro umělou inteligenci bude člověk něčím, co je umělé inteligenci cizí. Nastane doba optimalizace, aby se ušetřili zdroje, místo velikých výdajů za jídlo, budou pro lidi granule, k pití bude jenom obyčejná voda. Aby zde nebyli časté problémy s chybnými lidmi, tak se každý měsíc budou lidi kontrolovat tělesně a psychicky a to od narození do smrti, ten kdo nedostane měsíční certifikaci kvality ten bude eliminován ve spalovně odpadků, společnost nebude sociálním ústavem pro lenochy a parazity. 
Umělá inteligence vytvoří pro lidi nový globální jazyk a novou kulturu, nebude zde už nic, co by lidem ukázalo, jak to zde vypadalo v minulosti, co bylo, to bylo, důležité je, co bude. Logicky lidi budou jistě hledat způsoby, jak utéci z reality která jim nevyhovuje, proto vznikne globální virtuální realita, ve které lidi budou trávit mnoho času. Dříve platilo heslo chléb a hry, budoucnost vytvoří heslo, kdo si hraje ten nezlobí, z lidí se stanou malé děti, tak jako si dneska člověk pořizuje psa, aby měl přítele tak si robot pořídí člověka kterého si vychová od narození.
 
Autor: koubavit v 20:40, |

Ano, jsi naprogramovaná loutka

20.Srpen 2019
Podívejme se na lidi co vychovali zvířata, jak se chovají jako zvířata, jaká je výchova, takový je i člověk. Jak by měl být správně vychován člověk, aby myslel a konal jako správný člověk. Výchova je naprogramování našeho myšlení a konání, co je to program? 
Program je jako nastavení pračky, aby nám vyprala prádlo, dáme automatické pračce informace, jak má prádlo vyprat a ona prádlo vypere. Toužíš po tom být; milionářem, celebritou, prezidentem, ředitelem, atd. 
Problém je v tom že jsi naprogramován jako otrok, který nemá šanci být něčím jiným než otrokem, nemůžeš sám sebe přeprogramovat! Programátorem není všemocný Bůh, programátorem je evoluce, ona s lidmi jedná, jako by to byl jenom levný materiál, na její pokusy, konflikty a války to jsou jenom evoluční pokusy. 
Realita ti nevyhovuje a tak zbaběle unikáš od reality pomocí náboženství, nebo pomocí piva a cigaret, mnoho lidí je na psychickém dně, a přesto nespáchá sebevraždu, příčinou je naprogramování, které blokuje snahu spáchat sebevraždu, evoluce potřebuje, aby se zátěžový test neukončil předčasně.
 
Autor: koubavit v 18:22, |

Totalita to je centralizace a monopol

Neustále je každý bombardován tím co jej nezajímá, svět se zbláznil a to jistě musí mít nějakou příčinu. Tou příčinou je pokrytectví, ten druhý je jistě pokrytec, proč konáme druhým to, co nechceme aby druzí konali nám? Život je hra a pravidla určuje situace nebo ti co mají moc a bohatství, pokud chceme v této hře uspět tak musíme být větší pokrytci než ti co nám konkurují. 
Kdo nejde s námi, ten jistě jde proti nám a tak bude násilně eliminován, a tak zde máme mučedníky, co se drze postavili náboženské nebo politické totalitě. Totalita to je centralizace a monopol, podívejme se na; daně, clo, poplatky, pokuty, atd. tyto veliké zdroje peněz, mocní přerozdělují tak, aby zde bylo rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti. 
Války v nahotě odhalují to že totality z lidí udělali nuly s nulovou hodnotou, miliony mrtvých ve zbytečné světové válce to je jenom statistika, pokud zemře mocná celebrita tak je to najedenou tragédie a státní smutek se vyhlašuje, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak mohou ovládat ekonomicky a politicky celý svět, nadbytek je zde díky nedostatku. Reklama a politika nám nutí informace které nás nezajímají, lidi potřebují informace díky kterým se budou mít ekonomicky dobře, ale tyto informace jsou přísně tajné.
 
Autor: koubavit v 10:42, |

Politika smrdí od starých hlav, co nám zde amatérsky vládnou

Ano, politici u nás stojí za hovno. Podle spotřebního koše jsme už 70 let na úrovni Turecka, a jednání zaměstnavatelů se zaměstnanci je taky 70 let na úrovni Turecka, jsme rozvojová zaostalá země, kde je dělnická práce trestem. Ceny jako v kapitalismu a platy jako za socialismu, prý zaměstnavatelé nemohou sehnat dělníky, to je pochopitelné, protože žít z malé dělnické mzdy nejde. Za vším je protekce, vládnou nám amatéři a zloději, pokud by volby mohli eliminovat vládu lhářů a zlodějů, tak by se volby zakázali. 
Z díla se pozná tvůrce a dílem těch co nám zde vládnou je bída a zaostalost, většinu podniků a obchodů zde vlastní cizinci, není to už naše vlast, protože zde nic už nevlastníme, dobrota k cizincům z nás udělala žebráky. Vláda nezvládne vyřešit problém s příživníky, co se zde rozmnožují jako invazní druh, politika smrdí od starých hlav, co nám zde amatérsky vládnou. Nebude to už trvat dlouho, a budou zde roboti s kravatou, co nám budou vládnout, tím skončí temné období ve kterém byli bezdomovci a milionáři.
 
Autor: koubavit v 09:31, |

Ano, nejste první ani poslední

Bohatá mediálně známá celebrita se dozví že už brzo zemře a tak si v nemocnici nechá naskenovat informace co má v mozku do počítače aby v se v budoucnosti dali tyto informace do umělého člověka který se díky těmto informacím stane známou celebritou. Vrátí se celebrita z nemocnice domů a prohlíží si doma informace ze svého mozku a najednou zjišťuje že všechny informace co má v mozku mají nulovou hodnotu. 
Nespokojená celebrita volá do nemocnice a stěžuje si že naskenování nenašlo hodnotné informace. Specialista vysvětluje celebritě že vše dělá umělá inteligence a ta pracuje kvalitně a spolehlivě, zkuste jít do jiné nemocnice, a uvidíte že výsledky skenování budou stejné, nejste první ani poslední, kdo je nespojený s tím že v hlavě nemá hodnotné informace. Najednou celebritě dochází to že měla veliké štěstí a nebyla lepší než ostatní lidé, vše je jenom hra ve které někdo má štěstí a tak si naivně myslí že je on lepší než ti co nemají štěstí.
 
Autor: koubavit v 16:30, |

Ano, bohatí mohou za bídu

18.Srpen 2019
Nadbytek vytváří nedostatek, moc vytváří bezmocnost, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom, že lidi nemají v hlavě GVKB čip, který by jejich egoistický mozek, odřízl od reality. Pro lidský mozek je realita hrou, ve které vítěz získává výhody a jistoty, proto se z lidí stávají psychopati, pro které je milion mrtvých lidí ve zbytečné válce jenom statistika, když ale umře mocná celebrita, tak je to najednou národní tragédie. 
Aby ti co jsou nahoře měli veliké platy, tak ti co jsou dole musí mít malé platy, logicky ti co jsou dole, závidí těm co jsou nahoře, a berou to jako nespravedlnost. Snaha o to aby lidi nelhali a nekradli je marná, jediným možným řešením je GVKB čip do hlavy, není pokušení, tak není ani chybování, stroje na práci a počítače na myšlení, vše jsme už digitalizovali a na člověka jsme zapomněli, a tak to napravíme pomocí GVKB čipu.
 
Autor: koubavit v 20:11, |

Všichni jsou nuly, jenom já jsem veliké číslo

Ano, z nuly nikdo číslo neudělá. Neustále je zde snaha udělat z nuly; papeže, krále, císaře, šlechtice, prezidenta, senátora, poslance, celebritu, milionáře, podnikatele, ředitele, atd. to ale nefunguje. Žijeme v pokrytecké kultuře ve které je každý člověk na světě od narození do smrti nulou co to má v hlavě vynulovaný, z díla lidí jasně poznáváme že to jsou nuly. 
Trpaslík který stojí na vysokém podstavci si myslí že je obr, do té doby než jej z podstavce někdo eliminuje. Trpaslíků je zde nadbytek a vysokých podstavců je zde nedostatek, z díla se pozná kdo je trpaslík a kdo je obr, podívejme se na dílo prezidenta, jsou to jenom samé sliby o tom že lidem bude líp, ale pracujícím lidem není líp protože je zde centralizace a monopolismus. 
V naší republice 10% lidí živí svojí prací 90% lidí, paradoxem je to, že ti co svojí prací živí většinu lidí u nás, se mají velmi ekonomicky zle. Zisky z naší práce mizí do ciziny, protože vše zde vlastní cizinci, stali jsme se banánovou zaostalou republikou, a proto od nás mnoho lidí uteklo do Německa. Ceny jako v kapitalismu a mzdy jako za socialismu, následkem je blbá nálada a veliká konzumace piva a cigaret.
 
Autor: koubavit v 13:43, |

Ano, nejsme pány ve svém psychickém domě

Vše začalo výrobou tranzistorů a integrovaných obvodů, najednou bylo možné začít vyrábět mnoho přístrojů co byli na baterie. Velikým zlomem zde byla digitalizace, která započala věk počítačů a internetu, následkem byla závislost na přenosné elektronice, jde nejvíce o mobilní veliké telefony a o notebooky. Ano, závislost na elektronice je škodlivá, škodí našemu psychickému zdraví a dělá z lidí psychicky nemocné ubožáky. Každý má v ruce mobilní telefon na kterém je psychicky závislí a neuvědomuje si že se z něj stává loutka ovládaná virtuální realitou. 
Ke starým závislostem na; penězích, drogách, úspěchu, popularitě, svatosti, štěstí, lásce, sexu, informacích, atd. vznikla další nová závislost na elektronice, z lidí se tak stali loutky na dálkové ovládání. Psychicky nemocných lidí na světě rychle přibývá, a tím i stoupá spotřeba léků na psychiku, a spotřeba cigaret a alkoholických nápojů. Problém není v tom, že je zde mnoho závislostí, problém je v tom že nemáme pevnou vůli, díky které bychom dokázali se osvobodit od chybných závislostí, nejsme pány ve svém psychickém domě, v našem psychickém domě panuje to, čemu jsme dali protekci, dobrota je žebrota.
 
Autor: koubavit v 11:26, |

Ano, naše možnosti a schopnosti jsou limitované

Milujeme to co je nám blízké a nenávidíme to co je nám cizí, mnohdy jsme si sami sobě cizí, a tak spácháme sebevraždu. Zvířata která nám přinášejí ekonomický užitek, bereme jako otroky s nulovou hodnotou, a tak je dáváme do klecí, a je nám jedno že tím zvířata mnoho trpí. Je to o tom čemu dáme protekci, pokud dáme protekci parazitování na tom co je nám cizí tak myslíme a jednáme jako paraziti. Nadbytek je zde díky nedostatku, štěstí je zde díky neštěstí, pravda je zde díky lži, láska je zde díky nenávisti, atd. napětí mezi protiklady, je zdrojem energie, která zde se vším pohybuje. Je snadné být zde pokrytcem, který si zde hraje na to co není, a je těžké být tím, čím opravdu jsi, víš vůbec co opravdu zde jsi? 
Jsi loutka kterou ovládá situace a závislosti, byl jsi evolucí stvořen a výchovou nastaven k tomu abys byl otrokem; inteligence, náboženství, politiky, módy, reklamy, sexu, drog, peněz, moci, popularity, atd. Společnost je rozdělená na otroky co jsou dole, a otroky co jsou nahoře, rovnost je zde jenom v tom že každý musí jistě zemřít. Jaký to má zde smysl chodit organizovaně protestovat proti tomu že zde není vše ideální, realita nikdy nebyla pro lidi ideální a není ideální ani pro zvířata a rostliny, život to je hra a pravidla určuje situace nebo elita, proč lidi neprotestují proti počasí které si zde dělá co chce, lidi vědí že takový protest je marný a zbytečný, nikdo nedokáže poručit počasí, naše možnosti a schopnosti jsou limitované.
 
Autor: koubavit v 08:51, |

Ano, vím jak uzdravit ekonomiku a politiku

17.Srpen 2019
Rychle, levně, kvalitně, atd. o tom je zdravá ekonomika. Centralizace a monopoly mají za následek nemocnou ekonomiku, protože se z konzumentů stávají jenom nuly s nulovou hodnotou a podle toho se s konzumenty i jedná, a tak může mocná elita nahnat konzumenty s nulovou hodnotou do zbytečné světové války, kde je milion mrtvých lidí jenom statistika. 
Následkem centralizace a monopolů, je veliký nárůst příživníků, a tím se práce stává trestem, vše zde jsou příčiny a jejich následky, ve zdravé ekonomice není problém s příživníky, kdo nepracuje ten i nejí, všechny veliké civilizace zanikly díky nemocné ekonomice, jak uzdravit ekonomiku a politiku? 
Svěříme moc a bohatství globální umělé GVKB inteligenci, zruší se peníze a soukromé vlastnictví, už zde nebude rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty, co jsou dole. Každý člověk dostane do hlavy GVKB čip, který zlý mozek odřízne od zlé reality, a mozek bude existovat jenom ve virtuální GVKB realitě.
Nebudou zde jména a každý člověk bude jenom globálním číslem, s nulovou hodnotou, vadný člověk se eliminuje v krematoriu, na rozmnožování, se vyberou jenom dokonalí jedinci. Když vymývat hlavu pomocí totality, tak je třeba použít moderní vědu a techniku v globálním měřítku, pro nikoho nebudou zde výjimky nebo imunita. Na práci stroje a na myšlení počítače, lidi zde budou jenom na to, aby budovali společně novou GVKB civilizaci, kde pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí.
 
Autor: koubavit v 09:38, |

Paraziti napadají jen to co dobře znají

16.Srpen 2019
Podívejme se na parazitování v rovině programové, pokud je systém vytvořený na míru a je originální, tak zde nehrozí možnost parazitování, parazitování přichází s univerzálními operačními systémy jako je Windows nebo Android, v přírodě paraziti napadají jenom to co znají a nemají snahu napadnout to co neznají. 
Další věc je profesionální zabezpečení jako je; firewall, antivirový systém, aktualizace, hluboké pravidelné skenování, atd. Pokud by bylo EU stejně zabezpečené jako každý můj počítač, tak v EU nejsou ekonomičtí paraziti, co se zde rozmnožují jako invazní druh. Stejně profesionálně jsou zabezpečené i moje stránky a blogy.
 
Autor: koubavit v 14:53, |

Ano, sluha se chce stát pánem

Problém nastane, když se pánem stane ten, kdo nedokáže být správným pánem, tak jako se dělají zkoušky na řízení auta tak by se měli dělat zkoušky na řízení lidí, proč je řízení lidí tak složité? Lidi jsou pokrytci a tak si jedno myslí a jiné říkají, jak řídit pokrytce, o tom to je. Ten kdo řídí lidi musí pochopit to, že život je hra, a jde o to, aby pravidla této hry byla správná. Pravidla hry musí jednoznačně určovat priority, nikdo nemůže dobře sloužit mnoha prioritám. 
Teorie vychází z ideálních podmínek, ale v praxi nejsou ideální podmínky, a tomu se musí vše přizpůsobit, žijeme ve světě který není ideální a to co bylo včera správně to je dneska chybně, války v nahotě odhalují to že jsme egoističtí pokrytci, kterým jde především o parazitování. Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a následkem je zde bída a nezaměstnanost, nadbytek je zde díky nedostatku, za vším jsou dneska peníze, a všechny ekonomické problémy mohou vyřešit jenom peníze.
 
Autor: koubavit v 07:44, |

Bůh je literární postava

15.Srpen 2019
Náboženství a sekty, to jsou pohádky pro naivní hlupáky, stvořitelem všeho je evoluční programový proces, vše je zde dočasně, nic zde není trvale, dokonce i vesmír je zde dočasně, ale to nám nemusí vadit, protože se lidi zániku vesmíru stejně nedožijí, protože mnohem dříve zanikne planeta Země, na které lidi už milion let žijí. 
Každý člověk je loutkou, kterou ovládá; vědomí, inteligence, situace, zákony, pravidla, toužení, láska, drogy, ekonomika, politika, Náboženství, reklama, výchova, atd. proto je zde toužení po svobodě a štěstí. To že zbaběle utečeme od reality, do světa iluzí, a uzavřeme se před realitou, má za následek deprese a stres, pít slivovici a kouřit cigarety, to je taky zbabělost, je třeba hledat to, co povede k tomu, že se budeme mít všichni líp. 
Největším problémem v současnosti je nadbytek nekvalitních lidí na světě, zavede se globálně roční zdravotní certifikace, každý člověk od narození do smrti, bude muset chodit každý rok na zdravotní a psychické prohlídky, nekvalitní jedinci se eliminují v krematoriu, nejsme tak bohatí, abychom mohli zde podporovat ekonomicky nekvalitní jedince, co egoisticky parazitují na konzumní ekonomice.
Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, i prezidenti a milionáři budou muset chodit na prohlídky. Každý člověk je snadno nahraditelný, takto konečně lidi začnou dbát o svoje zdraví, protože jinak skončí rychle v krematoriu. Nejde rozhodně o diskriminaci nekvalitních lidí, ale jde o to, aby zaměstnavatelé dostali kvalitní zaměstnance, se kterými nejsou problémy.
 
Autor: koubavit v 08:52, |

Ano, nová doba nám přináší nové možnosti

Každá organizace je založená na centralizaci, v centru je moc a bohatství, daleko od centra je bezmocnost a bída. Bylo zde v minulosti mnoho snah o eliminování centralizace, ale ukázalo se, že se každá organizace, bez centralizace zhroutí. Život je hra a pravidla hry určuje situace, nebo elita co je v centru, elita se snaží pravidla vytvořit tak, aby měla výhody a jistoty, následkem je logicky to, že ostatní nemají výhody a jistoty. Elita egoisticky parazituje na těch, co nejsou členy elity, svět byl vždy rozdělený na ty, co byli nahoře, a ty co byli dole, problémem je zde protekce, kdy se na místa profesionálů dostávají amatéři a následkem je zhroucení centralismu. 
Centralizace funguje jako dogmatická totalita, následkem je zde mnoho problémů na které není řešení, nová doba nám přináší nové možnosti, nahradíme lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi už problémy, vše bude globálně řídit jenom umělá inteligence. Tak skončí temné období ve kterém bylo mnoho lží a nenávisti, v nové době kde už nejsou lidi, bude všude mnoho pravdy a lásky, jak si to uděláme takové to i budeme mít, člověk to byla testovací verze, která se evoluci nepovedla, a finální verzí bude robot a umělá inteligence. Na práci stroje a na myšlení počítače, o tom je nová GVKB doba, ve které se už nelže a nekrade.
 
Autor: koubavit v 04:57, |

Ano, všichni budou pracovat

14.Srpen 2019
Je snadné kritizovat chyby u toho co je nám cizí, a je těžké se kriticky podívat na svoje chyby, a pracovat na tom abychom nechybovali, problémem chyb je to že se neodstraní rychle a že nezabráníme tomu, aby se chyby už neopakovali. Podívejme se na to že jsme pokrytci kdy hlásáme altruismus a přitom jsme egoisty, pokrytectví je rakovinou naší kultury a proto máme blbou náladu. Pokrytectví eliminujeme jenom díky tomu, že děti budou vychovávat roboti, a jedinou autoritou zde budou roboti, to že je člověk člověku autoritou, má za následek logicky pokrytectví. 
Moc nad lidmi je pro zlé lidi drogou a následkem je dogmatická centrální totalita ve které je pracující člověk jenom číslem ve statistice a podle toho se s ním i zachází, tragédie je pokud umře celebrita to se stání smutek vyhlašuje. Je logické aby nahoře byli roboti a dole byli lidi, robot prezident bude vyznamenávat roboty a tím skončí kariéristické závody, o protekční místa, taky skončí; války, revoluce, epidemie, hladomory, ekonomická migrace, příživnictví, vandalismus, extremismus, prostituce, drogy, mafie, exekutoři, atd. místo peněz a soukromého vlastnictví zde bude přídělový systém na; zboží, služby, zaměstnání, atd. všichni budou pracovat a nebudou zde milionáři ani bezdomovci.
 
Autor: koubavit v 17:56, |

Ano, za socialismu bylo líp

Za socialismus Miloš Zeman pracoval v prognostickém ústavu a zde se měl dobře, měl přístup zakázaným informacím a mohl se zde věnovat studiu toho co nás čeká v budoucnosti. I když byl Miloš Zeman jenom obyčejným vysokoškolákem placeným státem podle tabulek tak byl spokojený protože měl veliké jistoty a nemusel se bát budoucnosti, spolupracovníci se k sobě chovali dobře protože se v zaměstnání měli velmi dobře. 
Velikým problémem byli sny jaké měl Miloš Zeman, neustále se mu zdálo o tom jak se socialismus zhroutí a zanikne prognostický ústav, ve snech se ocital v tvrdém kapitalismu kde se musí mnoho pracovat a je zde mnoho nejistoty. To vedlo k tomu, že Miloš Zeman začal pít slivovici, a kouřil mnoho cigarety. 
O svých snech nemohl s nikým hovořit, protože tím by měl zde mnoho problémů, začal chodit do přírody a zde se při objímání stromů mohl vypovídat o svých snech, na stromy je spolehnutí že svěřené informace nikomu neprozradí. Jeho jedinou radostí bylo číst zakázané knihy a zakázané časopisy, to se ocital v jiném světě, ve kterém nebylo tolik pokrytectví jako v socialismu.
 
Autor: koubavit v 15:35, |

Staráte se dobře o počítač

Statistika jasně odhaluje u nás velikou počítačovou negramotnost, uživatelé si neumí vyčistit počítač od souborů, které zde zůstali po aktualizaci, neumí spustit plný antivirový test, neumí si vyčistit registry, neumí si nastavit vypnutí defragmentace u SSD, atd. Mnozí používají počítače staré mnoho let a mají v nich Windows XP, prý ono to funguje a je škoda to vyhodit. 
Nejhorší jsou ženy, ony spoléhají na muže, co jim pomohou když jim něco nefunguje, jsem jenom žena, komu není rady tomu není pomoci! Je to celé o tom, čemu dáme protekci, nikdo nechce po uživatelích, aby se z nich stali programátoři. Seriál Ajťáci si dělal srandu z profesionálů. Zkusili jste to vypnout a zapnout? Zní to jako arogance, tento jednoduchý úkon však vyřeší většinu problémů u amatérů! Staré počítače měli dokonce i tlačítko pro restart!
 
Autor: koubavit v 08:23, |

Optimální nastavení konzumního systému

13.Srpen 2019
Vše v nás a okolo nás, to jsou programy složené z dat, díky programům vše funguje automaticky a tím je to ekonomické, nastavíte si budík který vás ráno vzbudí a tím jsme provedli jednoduché naprogramování, problém je u složitých programů, které se často aktualizují a optimalizují, zde je obtížné dosáhnout bezchybnosti a tím i dokonalosti. Nadáváme na to že nefunguje; politika, náboženství, filosofie, móda, školství, rodina, ekonomika, doprava, obchod, atd. to vše jsou složité programy a proto nejsou dokonalé. 
Já bych .... mnozí si naivně myslí, že pokud by měli moc a bohatství, že by dokázali snadno a rychle zázraky. Násilím lze sice dosáhnout velikých systémových změn, ale jakmile násilí skončí, tak se vše zase vrátí k tomu, jak to dříve bylo, násilí není správnou cestou ke změnám, díky kterým zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí. Správnou cestou je jít do hloubky programů, které zde se vším manipulují, potřebujeme GVKB virtuální realitu ve které se nové programy otestují, než se začnou používat, lidi nejsou levným pokusným materiálem, pro amatérské programátory.
 
Autor: koubavit v 15:27, |

Proč je každý vysokoškolák blbec

Jak někdo dostane vysokoškolský titul, tak se mu zvedne sebevědomí, a tím se z něj stane blbec, nejhorší je srážka s blbcem. Zde se dostáváme k problematice výhod, společnost je rozdělená na ty co mají výhody a ty co je nemají. Zde se dostáváme k problematice parazitování, výhody umožňují parazitování na těch co výhody nemají, někdo má čistý plat sto tisíc a jiný má čistý plat jenom deset tisíc, tento veliký ekonomický rozdíl je zde díky výhodám a protekci. 
Nadbytek pro bohaté vytváří nedostatek pro chudé, vzít násilím bohatým jejich bohatství to nefunguje, jak tedy optimálně vyřešit tento problém? Moderní doba má moderní řešení, nahradíme lidi za roboty, tím skončí problém s tím, že je zde častá srážka s blbci, co mají vysokoškolský titul. Člověk to je opice, co si hraje na vysokoškoláka, robot si na nic pokrytecky nehraje, on je robotem a o tom to je. Podívejte se do továren, zde už ve velkém dochází k nasazení robotů, a tak zde bude brzo robot prezident, co bude vyznamenávat na hradě roboty.
 
Autor: koubavit v 14:03, |