Ano, vše v nás a okolo nás to je organizace

28.Říjen 2019
Cesta z očistce do ráje je v pochopení toho, že vše v nás a okolo nás to je organizace, pokud organizace nefunguje tak zde je očistec a pokud organizace funguje tak je to ráj. Logicky je zde otázka a proč organizace nefunguje a tak žijeme v konzumním očistci jako ubožáci s nulovou hodnotou. Organizace je hra podle pravidel, která určují ti, co mají v organizaci moc, pokud ti co mají moc, určí špatně pravidla, tak organizace špatně funguje. 
Poslouchám hudbu z mobilu na bezdrátových sluchátkách a najednou sluchátka nejdou, koukám do mobilu a mobil sám od sebe vypnul bezdrátové napojení na sluchátka, opravil jsem to a sluchátka zase fungovala. Někdo řekne, že je to obyčejná chyba v programu, a teď si představme obyčejnou chybu v programu, díky které vznikne třetí světová válka, pomocí raket s atomovými hlavicemi. 
Zde se dostáváme k otázce kontroly, kdy kontrola zabrání chybám u programů a u lidí, nebude zde už možnost; lhát, krást, parazitovat, vydírat, konzumovat pivo a cigarety, atd. skončí rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Lidi dostanou do hlavy GVKB čipy a čipy odříznou vadný mozek od reality, tím zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží, všechno zlo zde vycházelo z mozku, který chyboval. 
Mnozí namítnou, že i počítače budou chybovat a že je chybou z lidí díky čipům v hlavě udělat loutky na dálkové ovládání. Počítače chybují díky tomu, že je naprogramovali lidi, jenže díky umělé inteligenci se vše změní, protože umělá inteligence stvoří nové operační systémy a nové programy, dojde k optimalizaci všeho a to co bude vadné to se eliminuje. Díky čipům bude snadné lidi testovat na kvalitu a výkon, nekvalitní jednici se eliminují ve spalovně odpadků, nedostatek lidských zaměstnanců se vyřeší pomocí robotů, a tak robot bude vyznamenávat roboty.
 
Autor: koubavit v 15:42, |

Proč jsme zaostalým národem?

25.Říjen 2019
Jsme zaostalým národem protože dáváme protekci; závisti, lenosti, hříšnosti, pokrytectví, povrchnosti, pivu, cigaretám, pomlouvání, příživnictví, atd. všechny snahy o to abychom se změnili k lepšímu jsou marné. Komu není rady tomu není ani pomoci, evolučně je u nás zaostalý feudalismus s maskou demokratického kapitalismu, jenže z díla spatříme to že je zde feudalismus. Kupní síla jasně ukazuje nakolik je národ vyspělý nebo zaostalý, pokud máme stejnou kupí sílu jakou má Turecko, tak je u nás logicky zaostalé turecké hospodářství. 
Nejhůře je na tom u nás dělnická třída, s dělníky se u nás zachází jako s otroky, pokud dovezeme z Ukrajiny dělníky tak jim musíme zaplatit více peněz než našim dělníkům, problémem jsou vysoké daně. Pokud je stát ekonomicky negramotný tak následkem jsou vysoké; daně, clo, pokuty, certifikace, úplatky, atd. přitom pro vyvolené zde jsou dotace a daňové úlevy, stát je špatný hospodář protože dosazuje na vysoká místa lháře a zloděje. Není třeba vymýšlet to co je ve Švýcarsku už dávno vymyšleno, je třeba restartovat u nás ekonomiku a politiku tak že už zde skončí zaostalý feudalismus.
 
Autor: koubavit v 08:40, |

Proč je nedostatek řidičů?

24.Říjen 2019
Problém je v tom, že auta nejsou na dálkové ovládání a nemají umělou inteligenci, je třeba dělat řidiče jako domácí práci v klidu a pohodlí, řízení všech aut bude dělat umělá inteligence, a virtuální řidič bude jenom dělat dohled nad provozem aut, a vyřeší krizové situace. Díky modernizaci a optimalizaci, tak řidič zvládne řídit najednou mnoho aut a tím i naroste mnoho jeho produktivita. 
Řidič bude něco jako letový dispečer, který je dobře zaplacen, a není vystaven počasí a nebezpečí. Podívejte se na to kolik je na silnicích bouraček při kterých umírá mnoho řidičů, je třeba začít investovat do modernizace, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Skončí problém s policajty co uměli jenom kontrolovat a pokutovat řidiče, policajti se budou věnovat tomu aby podnikatelé a politici nelhali a nekradli.
 
Autor: koubavit v 16:52, |

Vysokoškoláci se chovají jako cvičené opice

23.Říjen 2019
Ano, stroje pracují lépe než cvičené opice. Nebude to trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí ve spalovně odpadků, protože z pohledu robotů to jsou cvičené opice. Člověk dosáhl vrcholu svých možností po stránce tělesné a psychické, žijeme v konkurenčním systému, proč zaměstnávat lidi, když můžeme dát práci umělé inteligenci a robotům. 
Takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, roboti nelžou a nekradou o tom to je. Podívejme se na televizi a spatříme to že se lidi chovají jako cvičené opice, to že nějaká cvičená opice, z dálky vypadá jako prezident nebo ředitel, to je jenom divadlo z díla poznáme tvůrce. Ano, bude líp až nahradíme lidi za roboty, tím skončí; politika, náboženství, totalita, móda, byrokracie, školství, násilí, války, vandalismus, atd. nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy.
 
Autor: koubavit v 08:47, |

Ano, díky antikoncepci a potratům bude líp

22.Říjen 2019
Centralismus je amatérismus, lidi nejsou ovce které je možné z centra ovládat, pokud půjdeme do hloubky centralismu, najdeme zde pokrytecké parazity, co jsou v centru systému a snaží se násilně vše z centra ovládat. Nadbytek moci a bohatství v centru je založen na tom že mimo centrum je bezmocnost a bída, pokud by volby mohli eliminovat centralismus tak by se volby zakázali. 
V centru jsou; milionáři, prezidenti, ředitelé, celebrity, atd. milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak ekonomicky ovládá celý svět! Války v nahotě odhalují to že je mrtvý člověk jenom číslem ve statistice, pokud ale zemře stářím v nemocnici ten kdo je v centru, tak se státní smutek najednou vyhlašuje! 
Všechny ideologie co končí na ..ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, idealismus, atd. to je jenom pokrytecké divadlo, které vymývá divákům mozek dogmatickými dezinformacemi, pravdou je že dobrota je žebrota! Znáte snad nějakého mocného a bohatého člověka v EU co žil dobrovolně rok u ISKCON (International Society for Krishna Consciousness). 
V pekle nejsou andělé o tom to je, proč je zde konzumní pekelný očistec ve kterém nejde za malou mzdu normálně existovat? Je to proto že centralismus nefunguje a dokud zde bude, tak život nebude mít pro lidi koncepci, a tak budou používat antikoncepci a potraty!
 
Autor: koubavit v 08:48, |

Komu bude po volbách líp?

21.Říjen 2019
1
Půjdeme na začátek všeho, na začátku všeho jsou vždy chyby, vše je zde jenom program, hmota založená na realitě, je jenom virtuální hologram co vypadá reálně, proto je zde vše dočasně, žijeme v Absolutním Matrixu, a jsme jenom nuly a jedničky! 
2
Problémem chyb, je to že se kopírují po miliony let, něco jako je operační systém Windows který neustále kopíruje svoje staré programové chyby a tak se pořád díky aktualizacím restartuje. 
3
Podívejme se na Japonský Kaizen. 
4
Kaizen tým je tvořen pracovníky se společným cílem neustále zlepšovat svou práci a své pracoviště. 
5
To je něco, co je v Evropě už mnoho století naivní utopie! 
6
Z díla spatříme tvůrce! 
7
Kde je zakopaný pes že Kaizen je v Evropě utopie? 
8
Zakopaný pes je v tom že pokrytci v Evropě jsou nemocní a myslí si že jsou zdraví, nemocný pokrytec nechce zlepšovat svoji práci a svoje pracoviště! 
9
Starám se o matku které je 89 let, je to pro mě veliké psychické utrpení, ale nejsem divoké zvíře, abych nechal matku zemřít v nemocnici. 
10
Od narození 30.3.1953 v Piešťany, žiji jenom mezi cizími pokrytci, stačí se mi na cizího pokrytce podívat a už vím jaké má nemoci, moje třetí manželka za mnou přišla před 36 lety v Praze že je nemocná, okamžitě jsem jí zavolal záchranku a doktorovi říkám že je to Apendicitida tak mi mladý doktor nevěřil, ale měl jsem jako vždy pravdu. 
11
To že někdo má titul, neznamená to, že on amatérsky nechybuje! 
12
Od 15 let hraji závodně šachy, dávám pokrytcům rychle mat a tak se mnou nikdo nechce šachy hrát, jakýkoli odpor je marný, počítej s tím že dostaneš ode mě jistě mat který nečekáš! 
13
Nejvíce mě vytáčejí diplomové práce, vysoké školy u nás to jsou továrny na výrobu cvičených opic a je zcela jedno o jakou se jedná specializaci! 
14
Kolik procent vysokoškoláků v Evropě po vystudování dokáže soukromě podnikat tak, že se z nich rychle stanou milionáři? 
15
Víte kolik procent lidí v Evropě svojí prací vytváří reálné vysoké hodnoty pro konzumní systém? 
16
Je to jenom 12% lidí v Evropě, to logicky nemůže ekonomicky a politicky fungovat! 
17
Celá Evropa je mnoho století těžce nemocná fyzicky a psychicky a příčinou je to že se zde kopírují chyby a pokud někdo odvážně poukáže na to, že se zde kopírují mnoho století chyby tak je; zabit, uvězněn, mučen, zavřen do blázince, atd. 
18
V Evropě je neustále všude mnoho století jenom dogmatická idealistická centrální monopolní totalita, která se nesmí objektivně kritizovat, co je dovoleno těm co jsou nahoře, to je zakázáno těm co jsou dole! 
19
Ano, všemu zde vládne; situace, vesmírná a přírodní pravidla, čas, energie, evoluce, dualita, inteligence, vědomosti, závislosti, pravda, láska, strach, pokrytectví, atd.
20
Nevládne zde tedy; bůh, svatý vůdce, král, císař, sultán, šlechtic, prezident, předseda vlády, ministr, ředitel, milionář, celebrita, atd. vše je to jenom mediální pokrytecké divadlo, které z pokrytců dělá cvičené opice!
 
Autor: koubavit v 07:17, |

Neočekávejte od pokrytců zázraky

Koučink je jako kurz vaření, máte hlad a chcete si sami doma uvařit to co vám chutná a tak se přihlásíte do kurzu vaření, v principech je si vše podobné, máte hlad po seberealizaci co povede k úspěchu v životě a tak se obrátíte na kouče a on bude společně s vámi hledat cestu jak nebýt dole a být nahoře, neočekávejte od kouče zázraky, není to kouzelník z pohádky, je to jenom chybující pokrytec! 
Zde je nejčastější zklamání od pokrytců, co se obrací naivně na kouče a potom kouče pomlouvají. Vaše situace se nezlepší, pokud pro to nic nebudete dělat. Většina pokrytců žije s myšlenkou, že vše bude vycházet zázračně dobře, anebo se to nějak časem vyřeší, pokud budou mít dostatek; štěstí, výhod, moci, peněz, atd. 
Očekávají zázrak, který zaklepe na jejich dveře a podá jim zabalené řešení přesně na míru jejich nepříjemným myšlenkám a stavům. Sní o tom, že šéf jim jen tak zvedne dvojnásobně plat a pokud jsou nezaměstnaní, že jim kurýr doručí jejich práci snů, ve které nebudou mít sebemenší problém. 
Co dělá většina pokrytců, pokud jim chybí peníze? Půjčují si je, ale to jejich problém stejně nevyřeší. Jiní pokrytci si utahují opasky a přizpůsobují svůj životní styl svým příjmům. Tak ale nikdo z nás přece žít nechce. Navyšovat si půjčky či seškrtávat své potřeby. Pokrytci se nesnaží přimět svět, aby plnil jejich představy. 
Naopak oklešťují své touhy, aby se vešli mezi mantinely, které jim společnost či kdovíkdo vymezil. Pasivně vyčkávají na zázrak, že snad jednou to přijde, že jednou se dočkají toho, na co tak usilovně čekají. Někteří pokrytci se uchylují k modlitbám, jiní absorbují mnohá učení všech možných filozofů, a to vše, aby nasytili svůj pokrytecký mozek, jenž chce více a nedostává se mu. 
Obrovská popularita různých druhů sázek a půjček, dokazuje má tvrzení. Pokrytci trpí nedostatkem. Chtějí si plnit své potřeby, ale nemají na to. Abych dosáhl změny své finanční situace, nemohu sedět doma na zadku a pouze si něco přát. K naplnění svých potřeb musím vlastnit jednu podstatnou věc a té se říká sebeláska. 
Musím toužit po změně, chtít žít lepší život, chtít se dostat do lepší finanční situace a nenávidět tu, ve které právě jsem. Mnohá minulá zklamání a neúspěchy vás mohou paralyzovat. To je pravda. Koho to ale zajímá? Nikoho. Můžete o nich přemýšlet do konce života, to vás ale nikam neposune. 
Můžete ještě nad hrobem přemýšlet o tom, co se vám všechno nepovedlo a kdo vás všechno zranil a ublížil. Já se vás ale ptám: no a co? Komu na tom záleží, že tehdy a tehdy vás někdo zranil, podvedl, okradl? Vím, bylo by to tak příjemné, aby se stal zázrak, aby se něco pozoruhodného stalo, aby se stal sen realitou a najednou jste byli ve svém ideálním světě. Takto ale konzumní očistec nefunguje. 
Zapomeňte na zázraky a rozhodněte se něco pro své blaho udělat. Rozhodněte se spravit si život tak, abyste v něm byli spokojení. Vše začíná u rozhodnutí, jenom ze své zkušenosti vím, že u rozhodnutí dlouho nevydržím, pokud mi s ním někdo nepomůže. Najděte si proto pokrytce, kterému věříte a svěřte se mu se svými potřebami a cíli. Napište je na papír a poproste ho, aby vám pomohl je dodržet. 
Mnohá dobrá rozhodnutí končí v závalu dalších potíží a nechutenství. To se vám nesmí stát, jinak je po změně. Zázraky v očistci neexistují. Tento svět pouze přesně zobrazuje to, co nosíme jako pokrytci ve své hlavě. Zázrak nám sice může připadat jako něco, co si nedokážeme vysvětlit, to ale ještě neznamená, že se jedná o zázrak, většinou jde jenom o šťastnou náhodu. Všeho zkuste a dobrého se držte, život je hra o hodnoty, kouč je zde od toho, aby vás tuto hru naučil hrát optimálně.
 
Autor: koubavit v 07:15, |

Ano, Ježíš Kristus to je malé dítě v nás

Ano, vše je relativní. Moje hra a moje pravidla, o tom je tento svět, následkem je konflikt, protože si nerozumíme, mnohdy může konflikt přerůst i ve válku, ve které se vraždíme jako dobytek. Kdo nejde s námi ten jde proti nám a bude násilně eliminován, nikdo nebude stát jako pozorovatel opodál!

To co je pro mě hodnotné to pro tebe nemá žádnou hodnotu, tvoje pravda je relativní, stejně tak relativní je; bůh, čas, počasí, štěstí, láska, prostor, politika, filosofie, umění, móda, pohádky, atd. není ten co by se zavděčil všem, navíc je zde vše v pohybu a tak to čemu se dneska klaníme tomu se zítra budeme smát. 
Každý člověk chybuje, zavřeme všechny lidi do psychického vězení, abychom je měli pod psychickou kontrolou, to je centrální totalita, která z lidí udělá zdegenerovaný dobytek s nulovou hodnotou.

Z díla poznáme lidi, slova jsou plná pokrytectví, ale dílo jasně ukazuje hodnotu člověka a je jedno jakou má ten člověk specializaci. Ježíš Kristus to je dítě v nás, které jsme ve škole ukřižovali, abychom získali výhody díky vzdělání, jenže tím se z nás stali loutky které ovládají jiné loutky, nevíš kdo jsi, protože jsi loutkou, která nemá charakter a cit.
 
Autor: koubavit v 07:13, |

Vládnou nám cvičené opice

20.Říjen 2019
Vše je zde evolučně vyrobeno a nastaveno k nějakému speciálnímu účelu, každý subjekt je originál a čas vše sleduje a vadné subjekty předčasně recykluje, jsi jenom levný dočasný materiál na pokusy, vše je o tom, že z díla poznáváme tvůrce. Zjednodušeně je to zde jako šachová hra proti počítači, kde si můžete nastavit nakolik bude počítač chybovat, aby vás hra bavila, protože jsou síly vyrovnané, nikoho dlouho nebaví jenom vyhrávat, nebo jenom prohrávat, zde se dostáváme k extrémům, které nám způsobují problémy. 
Víme že třeba počasí je spojeno často s extrémy a tak to řešíme oblečením, které odpovídá počasí, jsou zde přirozené extrémní situace a jsou zde i nepřirozené extrémní situace, jako je třeba sport, kdy jde sportovec do extrému, protože touží po vítězství, války jsou v mnohém podobné sportu, i zde jdeme do extrému protože chceme vyhrát. Jenže vše je zde mince co má rub a líc, aby mohl někdo v loterii vyhrát první cenu, tak zde musí mnoho lidí prohrát, nadbytek je zde díky nedostatku, štěstí je zde díky neštěstí, atd. 
Jednoduchá pravidla jsou základem na kterém stojí; ekonomika, psychika, politika, víra, filosofie, fyzika, učení, práce, vztahy, atd. v jednoduchých pravidlech je si zde vše podobné a tak vznikli podobenství a mnozí kazatelé rádi používají podobenství, aby to posluchači lépe pochopili. Ti co zde mají moc a bohatství, nakoupili bezmocným malé boty, a nechápou proč lidi nechtějí v těchto malých botách chodit, ty malé boty to jsou; zákony, normy, předpisy, pravidla, atd. ano, vládnou nám všude mnoho století jenom cvičené opice, slepý nemůže vést slepé!
 
Autor: koubavit v 14:49, |

Vztahy jsou hra ve které nejsou vítězové

18.Říjen 2019
Bez vztahů se z člověka stává divoké zvíře, jenže vztahy jsou hra ve které nejsou vítězové! Proč nejde být vítězem ve vztahu? Pokud je ve vtahu vítěz, tak ten kdo je poražený, dělá vše pro to aby vztah ukončil! Každý vztah je obchod ve kterém je dobrota žebrota, když vítěz ve vztahu nemá už moc a bohatství, tak je vztah rychle ukončen. Zde se dostáváme k sociální negramotnosti u psychicky vadných jedinců, pokud vás někdo podrazí nebo vás okrade, musí počítat s tím že si podřízl větev na které sedí. Z cizího krev neteče. V této lidové moudrosti je obsažená; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, psychologie, atd. úspěch je zde díky neúspěchu, moc je zde díky bezmoci, štěstí je zde díky neštěstím, zlo je zde díky dobru, lež je zde díky pravdě, očistec je zde díky ráji, atd. Velká ryba zabije a sní malou rybu, veliká dogmatická fanatická společnost zabije cizí lidi; ekonomicky, fyzicky, psychicky, atd. co je dovoleno velikému to je zakázáno malému, o tom to je. Kdo je nám blízký a kdo je cizí? Je pes nejlepším přítelem člověka? Pes je herec který si hraje na našeho přítele, a jelikož nemusí mluvit a pracovat za mzdu, tak není jeho pokrytectví odhaleno. Děti jsou roztomilé dokud nemluví, mluvení je pro nás drogou a tato droga z nás dělá pokrytce. Díky mluvení vznikla naše pokrytecká civilizace, jenže každý zisk je spojen se ztrátou, mluvení není problém, problémem je egoistické pokrytectví! Podívejte se na Jidáše který zradil Ježíše za peníze, za peníze zradíme přítele o tom to zde je, prověřujte než začnete cizím lidem důvěřovat, co když je ten druhý lhář a zloděj! Jenže my nemáme čas a peníze na to, abychom mohli cizí lidi prověřovat a tak na nás cizí lidi parazitují, dobrota je žebrota. Mnozí pokrytci dospěli tak daleko, že pokrytecky lžou sami sobě a říkají si, že jim cigarety a slivovice neškodí, komu není rady tomu už není pomoci, běžte se podívat do krematoria, ať víte co vás jistě brzo čeká.
 
Autor: koubavit v 06:47, |

Ano, většina lidí je evolučně zaostalá

16.Říjen 2019
Zaostalý člověk je chybou v konzumním systému, podívejme se na statistiky, a zjistíme že krize je tam, kde je mnoho zaostalých lidí, pokud se zaostalý člověk stane prezidentem nebo ředitelem, tak následkem je ekonomická a sociální krize. Podívejme se do přírody která je zde mnohem déle než člověk, zde se za zaostalost platí životem, ano, dobrota je žebrota. Představte si to že si univerzitní úspěšný profesor, vezme za manželku negramotnou manželku, takový naivní vztah rychle skončí! Nejde udělat z nekvalitního člověka kvalitního člověka, nejprve musíme vyřešit problém s vadnými lidmi, o které nemají zaměstnavatelé logicky zájem. 
Politici chtějí být populární a tak nechtějí nikde na světě do hloubky řešit problém s vadnými lidmi, logicky následkem jsou krize a války. Problémem vadných lidí je to, že se většinou rychle rozmnožují jako invazní druh, a tak je zde u nich běžná ekonomická migrace, do míst kde je vyspělá civilizace. Je třeba zavést globálně u lidí GVKB roční certifikaci kvality od narození do smrti, dítě se narodí provede se kontrola kvality a pokud dítě v kontrole neuspěje tak se dítě eliminuje, nebudou zde pro nikoho globálně výjimky a imunita, budeme eliminovat prezidenty a ředitele, padni komu padni.
 
Autor: koubavit v 19:40, |

Ano, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným

15.Říjen 2019
Život je hra podle pravidel a informací, problém je v tom že se pravidla a informace neustále mění a následkem je to že mozek chybuje, problémem je aktualizace pravidel a informací v mozku, je to jako s aktualizacemi u operačních systémů které zajišťují to aby operační systém chyboval co nejméně. Ekonomika je o tom mít v mozku aktuální pravidla a aktuální informace, jenom tak se zabrání tomu že lidi budou chybovat, myslíme protože něco nevíme a tak chybujeme. 
Klasickým psychickým zdrojem je dialog, pomocí dialogu získáváme informace a pravidla která jsou aktuální, často je zde snaha nás oklamat, aby z toho měl někdo užitek, dobrota je přeci žebrota. Zde se dostáváme k sebelásce, která dělá z lidí pokrytce, z dálky tak čert vypadá jako anděl, každý parazit se řídí heslem, moje hra a moje pravidla, čím větší je dobytek tím větší má i koryto, politika a ekonomika je tak bojem o veliká státní a podniková koryta. 
Každý konzumní systém se časem zhroutí díky inflaci, pokud zde není rovnováha mezi zisky a výdaji, tak následkem je inflace! Centralizace a monopoly narušují rovnováhu mezi zisky a výdaji, aby ti co jsou nahoře měli nadbytek, tak ti co jsou dole trpí nedostatkem, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, idealismus, atd. je zde egoistický kariérismus! 
Dobytka je nadbytek, ale plných koryt je zde nedostatek, a tak zde jsou kariéristické závody o plná koryta. Vše jsou příčiny a jejich následky, nebo akce a reakce, pokud by lidi nemohli lhát a krást, tak se naše konzumní civilizace zhroutí, a z lidí se stanou divoká zvířata. Lhát a krást mohou beztrestně jenom ti co jsou nahoře, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným.
 
Autor: koubavit v 06:43, |

Ano či ne, o tom rozum rozhoduje

13.Říjen 2019
Jak si to uděláš takové to i máš, komu není rady, tomu není pomoci, problémem lidí je to, že lež a nenávist jejich rozum zatemňuje a tak lidi o rozum připravuje. Toužení stvořilo konzumní očistec, ve kterém všichni touží po cizím a tím se mnoho souží, každá nula se chce stát velikým číslem snadno a rychle, jenže zázraky, jsou jenom mimo realitu ve; snech, pohádkách, náboženství, politice, reklamě, umění, atd. jenom zbabělec utíká od reality do světa iluzí pomocí cigaret a slivovice. 
Hrdinové jsou už jenom ve filmu a knihách, v realitě jsou jenom pokrytečtí zbabělci, války v nahotě odhalují lidskou zbabělost, příčinou je zde degenerace a přelidnění. Vše zde jsou příčiny a následky, pokud je náš každý vůdce psychický ubožák, je třeba se ptát, jaká je příčina toho, že je náš vůdce psychický ubožák? Z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo nemůže klamat, je třeba začít konečně lidi rozdělovat podle jejich díla, jenom tak nebude naším vůdcem psychický ubožák.
 
Autor: koubavit v 10:39, |

V konzumní kultuře je člověk jenom zboží

12.Říjen 2019
Ano, popularita je stroj na peníze. Pokud je něco populární tak je to i zdrojem hodnot, to vše vede k povrchnosti kdy pod krásným povrchem je ošklivost, vše je zde mince která má rub a líc. Populismus je spojen s módou, móda není jenom u oblečení, móda je všude, to co je módní to se vyplatí kopírovat protože to jde na odbyt, problém nastane pokud se kopíruje to co není v módě a tak to nejde na odbyt. 
Podívejme se na genetické kopírování kdy každá rodina kopíruje něco co je originální, ale konzumní trh potřebuje jenom to, co je v módě a pokud není nějaká skupina jedinců v módě, tak o ni trh práce nestojí, a najednou je problém co uděláme s touto skupinou lidi co není v módě. Optimální bude lidi co nejsou v módě přemístit do rezervace na Sibiři, dobrota je přeci žebrota. 
Každý rok se bude muset chodit na kontroly od narození do smrti v celém EU a ten kdo neuspěje a nezíská tak na rok EU certifikaci kvality ten automaticky skončí na Sibiři v rezervaci, nebudou zde výjimky a imunita i prezident nebo celebrita skončí na Sibiři v rezervaci. 
V konzumní kultuře je člověk jenom zboží a pokud o zboží není zájem tak se zboží eliminuje z nabídky, polovina lidí v EU je v současnosti zbožím o které není zájem a měla by tak skončit v rezervaci na Sibiři, zájem celku byl vždy nad zájmem jedince, každý je v EU snadno nahraditelný, dobrota k vadným lidem měla vždy za následek ekonomické krize a války, jak si to v EU uděláme takové to zde i budeme mít, nejsme v EU tak bohatí abychom si zde mohli dovolit živit vadné lidi co nejsou v módě.
 
Autor: koubavit v 11:59, |

Cesta od pyšnosti k pokoře

11.Říjen 2019
Jak si to uděláš takové to máš, život je o tom čemu dáš protekci, nemůžeš sloužit pyšnosti a pokoře současně protože když se pyšnosti zavděčíš tak rozhněváš pokoru a obráceně. Většina lidí slouží pyšnosti a tak je pyšnost ovládá jako loutku, takový člověk je uvnitř psychicky prázdný a tak konzumuje; prášky na deprese, alkoholické nápoje, kafe, cigarety, dezinformace z tisku, televize, internetu, atd. Ten kdo slouží pokoře je uvnitř plný pravdy a lásky, stvořitelem života je pokora a ničitelem života je pyšnost, z díla poznáme tvůrce. 
Jablko nepadne daleko od stromu, pokud se někdo narodí pyšným rodičům tak je on i pyšný, je to o genetice a výchově, mnoho lidí maskuje svoji pyšnost tak aby z dálky vypadali pokorně, v tom se podobají pavoukům co do sítě chytají naivní mouchy. Války v nahotě odhalují pyšnost naší kultury, pokud by naše kultura byla pokorná tak by zde nebyli možné války a konflikty, dokud nebudete myslet a žít jako děti do té doby budete mít blbou náladu díky tomu že sloužíte pyšnosti.
 
Autor: koubavit v 08:38, |

Ano, horko brání tomu aby se mozek mohl změnit k lepšímu

10.Říjen 2019
Problém s příživníky lze optimálně vyřešit přesunem těchto jedinců do chladnějších míst, nízká teplota zabrání tomu aby se příživníci mnoho pohybovali mimo vytápěné domy, zvýšené náklady na bydlení povedou k tomu že si příživníci najdou zaměstnání, protože živit se v chladném prostředí pomocí parazitování to nefunguje. Můžeme na Sibiři postavit obrovské továrny pod zemí a zde najdou práci příživníci co pocházejí většinou z míst kde rostou banány. 
Přichází doba oteplování a tím logicky bude muset mnoho lidí odejít na Sibiř a jiná místa kde nerostou banány a pomeranče. Všechny snahy o to příživníky změnit aby se nechovali jako příživníci se ukázali jako utopie, podívejme se na to jak to myslí lidem ve Švýcarsku díky chladnému podnebí, horko brání tomu aby se mozek mohl změnit k lepšímu. Vše zde je jenom o tom jak si to uděláme takové to i máme, ten kdo nebude platit veliké daně bude označen za příživníka a bude přesunut na Sibiř.
 
Autor: koubavit v 19:05, |

Ano, potřebujeme více lidí co se mají dobře

Jak pomoci lidem co mají problémy, nemá rozhodně logiku a smysl pomáhat jednici tím jenom plýtváte časem a penězi, správné je pomáhat společnosti tím že vám společnost dá k dispozici moc a bohatství, zde je zakopaný pes, dobrý může být jenom ten kdo se má dobře jako; milionář, celebrita, král, prezident, předseda vlády, ministr, diplomat, ředitel, atd. potřebujeme více lidí co se mají dobře, ekonomická emancipace znamená že zde nejsou lidi co se mají dobře, a tím nikdo nemůže nikomu pomoc, a každý se stará jenom o sebe. 
To že je zde rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole není ideální, ale fungujete mnohem lépe, než emancipace! Podívejme se na emancipaci mezi mužem a ženou, následkem je krize rodiny a pokud je v krizi rodina je v krizi i společnost. Je to jako s fotkami, profesionál se nebojí mazat fotky které jsou špatné, amatér nahrává na internet špatné fotky a tím si dělá jenom ostudu. Emancipace je tedy amatérismus, profesionalita je založená na nerovnosti lidí, dobrota je přeci žebrota.
 
Autor: koubavit v 09:25, |

Ano, nikdo není normální a každý je do něčeho blázen

09.Říjen 2019
Blázni jsou nesamostatní. Zakopaný pes je v tom, že blázni mají děti a ty nenormálně vychovávají, dítě se snaží přežít život v konzumním blázinci, a tak se z dítěte stane blázen, podívejme se na války, ve kterých se jako blázni po milionech vraždíme! Nebo se podívejme na centralismus a monopoly co z ubožáků dělají pomocí dogmatické totality blázny. Adolf Hitler je klasickou ukázkou blázna ve vysoké funkci, následkem byla druhá světová válka ve které zbytečně zemřelo sto miliónů bláznů a zničili se obrovské ekonomické hodnoty. Nebo se podívejme na bláznivý svatý idealismus který hlásá dobrotu k nepřátelům, který z věřících bláznů dělá hlupáky a žebráky. 
Blázni věří tom že je zde demokracie a jdou tak k volbám kde jim blázni co jsou na kandidátkách slibují že po volbách bude bláznům líp, jenže líp je jenom těm bláznům co jste si zvolili a tak se tito blázni dostali na vysoké státní funkce. Není zde; feudalismus, idealismus, socialismus, kapitalismus, atd. je zde jenom idiotismus, za každým probléme jsou blázni co jsou idioty. Z dálky vypadá jako celebrita a z blízka spatříte blázna co je idiotem, vše je zde pokrytecký blázinec, nikdo není normální a každý je do něčeho blázen. Naštěstí už brzo zde budou GVKB roboti a roboti poznají to že blázni nemají v civilizaci co dělat a tak blázny eliminují, nejsou blázni tak nejsou s blázny problémy.
 
Autor: koubavit v 18:18, |

Optimální cesta k úspěchu

06.Říjen 2019
Bez práce nejsou koláče, pokud chcete dosáhnout v nějaké specializaci úspěchu tak to znamená mnoho práce, většina lidí by chtěla úspěchu dosáhnout bez práce, tím že budou mít protekci nebo vyhrají v loterii, zde platí pravidlo rychle nabyl a rychle pozbyl. Zásadní pro úspěch je prvních deset let našeho života, a dále je zde důležitá genetika. 
Pokud jsou vaši rodiče geneticky vadní a vadně vás vychovají, tak nemáte žádnou naději na to, že budete v životě úspěšní, to je statistika, dalším problémem jsou dogmatické totality které nechtějí aby byli lidi úspěšní, a tak lidi žijí v konzumním systému, kde se z lidí udělali otroci. 
Podívejme se do přírody zde to funguje jako ve sportu, buď na to máš, nebo na to nemáš a tak nemáš šanci, z nuly nikdo číslo neudělá! Mnohým dojde že nemají šanci na úspěch a tak začnou pít pivo a kouřit cigarety, tím se dostávají do začarovaného kruhu závislostí a tak předčasně umírají. Zakopaný pes je v přelidnění a degeneraci, následkem je situace která nemá řešení! 
Veliké války v nahotě odhalují to, že se z lidí staly nuly s nulovou hodnotou, a tak je možné tyto nuly eliminovat levně a rychle po milionech, a pro ty co vládnou je to jenom statistika. Brzo zde budou GVKB roboti a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi skončí ve spalovně odpadku protože z pohledu GVKB robotů, jsou lidi evoluční odpad s nulovou hodnotou, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy.
 
Autor: koubavit v 10:19, |

Optimální seberealizace

05.Říjen 2019
Konzumní kultura nechce, aby se každý seberealizoval a tak byl bez depresí, právo na seberealizaci mají jenom ti co jsou nahoře, a ten kdo je dole, nemá právo na seberealizaci. Pořád platí to, že každý člověk zde má svůj osud, který nejde změnit, mnozí sice říkají že pokud má člověk štěstí, tak může svůj osud změnit a tak se seberealizovat, problémem je to, že štěstí zde mají jenom ti, co jsou nahoře a je vzácnou výjimkou, že štěstí má ten kdo je dole. 
Dalším problémem je závist k těm co mají zde štěstí a snaha tyto lidi okrást o jejich štěstí, války v nahotě odhalují to, že lidi jsou jenom nuly s nulovou hodnotou a miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce to je jenom statistika, pokud ale umře stářím celebrita, tak je to najednou tragédie. 
Jsou specializace ve kterých není možná seberealizace a pokud se chce člověk seberealizovat tak si musí najít takovou specializaci kde je to možné, zde se setká s velikou konkurencí a brzo zjistí že uspět v této veliké konkurenci je nad jeho možnosti; časové, ekonomické, psychické, tělesné, atd. často se zde setkáváme s protekcí. 
Častým problémem je to, že po dlouhé době konečně dosáhneme seberealizace, ale to netrvá dlouho, a je zde z nás zase nula s nulovou hodnotou, statistika zjistila že lidi co jsou zlí, snadněji dosahují úspěchu, protože zle jednají se svými konkurenty. Následkem je zlá elita plná lidí co lžou a kradou profesionálně, ve vězení jsou ti co neuměli lhát a krást profesionálně, seberealizace je tedy o tom nebýt amatérem, ale být ve správné specializaci profesionálem a tak mít bohatství a moc.
 
Autor: koubavit v 13:11, |