Ano, bude líp, jakmile zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí

08.Září 2019
Ano, náboženství a politika jsou ideologické programy na ovládání naivních hlupáků, každý nový ideologický program, je zde evolučně dočasně, protože díky konzumní evoluci, je vše v pohybu, a to co bylo v minulosti pro konzumní uživatele dobré, to je dneska pro ně už zlé, jedinou konzumní jistotou je zde nejistota, z prachu vše vzniká a v prach se to zase evolučně navrací, vše je o nekonečné absolutní recyklaci v rovině hmotné a duchovní. Chyby jsou tvůj největší nepřítel, svatý altruismus tě naučí milovat nepřítele, pokud budeš upřímně milovat svoje chyby, tak se už nebudeš psychicky trápit tím, že jsi statisticky nulou, co to má v hlavě vynulovaný. 
Sebekritika je jako zrcadlo do kterého se nechce podívat lhář a zloděj, každý poukazuje na to že ten druhý chybuje a není zde nikdo kdo by se tvrdě sám potrestal za svoje chyby, zde selhala výchova v rodině a škole, bez sebekritiky je společnost jako stádo bez pastýře. Klasickou ukázkou nedostatku sebekritiky jsou nepřizpůsobiví příživníci, co se rozmnožují jako invazní druh, a žijí jako paraziti jenom ze sociálních dávek, z díla poznáme jistě kdo je zde dobrým člověkem a kdo je zde zlým člověkem. 
Prý diskriminujeme nepřizpůsobivé příživníky a snažíme se je eliminovat pomocí genocidy, tak tomu není, život je hra podle pravidel která určuje situace nebo elita, pokud někdo pravidla porušuje tak je potrestán, tak to funguje u zvířat v přírodě a u lidí v civilizaci, jak si to zde každý udělá takové to zde on i má, dobrota má vždy za následek žebrotu, všechny staré konzumní civilizace se zhroutili díky dobrotě k příživníkům a parazitům. Vše je obchod ve kterém je něco za něco, vysoké daně jsou podřezáváním větve na které sedí lháři a zloději. 
Jak snížit globálně; daně, clo, poplatky, pokuty, certifikace, atd. o tom je cesta k tomu aby se ekonomika uzdravila, tak jako podniky všude škrtají náklady tak musí začít škrtat náklady i stát a organizace co jsou ekonomicky na státu závislé, k čemu je nám tolik státních zaměstnanců, co zde neprodukují žádné ekonomické hodnoty a chtějí nadprůměrně veliké platy! Vše je o kontrole, dáme proto lidem do hlavy globálně kontrolní čipy, čipy odříznou mozek od reality a tak už lidi nebudou moci lhát a krást, takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.
 
Autor: koubavit v 11:50, |