Ano, diplomové práce napsali psychicky nemocní pokrytci

Ano, nikdo není psychicky zdravý. Psychicky zdravé je to co se nestydí za nahotu a mnohé jiné, jakmile se začali lidé stydět, tak psychicky onemocněli, stud nás vyhnal z psychického ráje do psychického očistce, ostatně už na počátku Bible je mytologický příběh o tom jak byl první člověk (Adam a Eva) vyhnán z přírodního svatého ráje, do civilizačního hříšného očistce, za to že se styděl za nahotu. 
Jenom lidi se stydí za nahotu a mnohé jiné, to jistě má nějakou příčinu, tou příčinou je naše pokrytectví, zakázané ovoce v přírodním ráji jsou ovocem pokrytectví, jakmile se dítě naučí pokrytectví tak se za trest ocitne v očistci, naše pokrytectví vzniká díky tomu že dobrota je žebrota, pokud cizím lidem řeknete pravdu, tak z vás cizí lidé udělají žebráka, ten kdo se zde chce stát; knězem, politikem, soudcem, podnikatelem, celebritou, milionářem, profesorem, prezidentem, ředitelem, atd. ten musí být logicky profesionálním pokrytcem. 
Všechny diplomové práce napsali jenom pokrytci, co nejsou psychicky zdraví, z díla jasně poznáváme tvůrce. Civilizace je psychiatrická nemocnice ve které nikdo není psychicky zdraví proto je zde blbá nálada, a veliká konzumace léků na psychické nemoci, nebo zde je závislost na drogách a víře v zázraky. 
Nacistické plynové komory ukázali v nahotě to, že nám vládnou psychicky nemocní lidé, co si vymysleli to, že se lidem tetovali na ruce čísla, aby byl přehled o tom, kdo skočil v plynové komoře, naštěstí už brzo zde bude GVKB robot prezident, co bude vyznamenávat GVKB roboty, a lidi skončí v GVKB rezervaci, a zde se oddělí muži od žen aby se nám už blázni nerozmnožovali jako invazní druh, který ničí egoisticky ekosystém.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert