Ano, je těžké změnit to, co je pod povrchem

Ano, potřebujeme stroje na práci a počítače na myšlení, to je ale utopie, protože jakmile za nás vše udělají stroje a počítače, tak zde budeme zbyteční, a tím zde jako lidi evolučně skončíme. Problémem civilizace je nárůst lidí co zde jsou zbyteční a tak zde je stres a deprese, civilizace nepotřebuje nadbytek zbytečných lidí, pro které zde není práce přinášející ekonomické hodnoty. Následkem jsou války ve kterých se zmenší počet lidí, toto řešení není ale ekonomické, lepším řešením je kontrola porodnosti, globální civilizace vybere vhodné lidi pro rozmnožování a tak se eliminuje globálně degenerace a přelidnění, nevhodní jedinci se budou sterilizovat, aby se nemohli rozmnožovat jako invazní druh. 
Zájem velikého byl a bude nad zájem malého, vše je zde evoluční dočasný proces, ve kterém jde o to abychom nechybovali, a tím si problémy způsobovali. Dalším velikým problémem je výchova v rodině, rodina už nedokáže zvládnout optimálně výchovu dětí a tak svěříme výchovu dětí robotům ve velikých výchovných centrech, do kterých nebudou mít lidi možný přístup. Svět se neustále mění a tak se musí i měnit programy podle kterých žijeme, pokud nezměníme programy podle kterých zde žijeme, tak neuspějeme ve veliké globální konkurenci, je snadné měnit povrch a je těžké změnit to, co je pod povrchem, pod povrchem je recyklace, díky které dochází k optimálnímu využití hodnot.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert