Ano, jsi naprogramovaná loutka

Podívejme se na lidi co vychovali zvířata, jak se chovají jako zvířata, jaká je výchova, takový je i člověk. Jak by měl být správně vychován člověk, aby myslel a konal jako správný člověk. Výchova je naprogramování našeho myšlení a konání, co je to program? 
Program je jako nastavení pračky, aby nám vyprala prádlo, dáme automatické pračce informace, jak má prádlo vyprat a ona prádlo vypere. Toužíš po tom být; milionářem, celebritou, prezidentem, ředitelem, atd. 
Problém je v tom že jsi naprogramován jako otrok, který nemá šanci být něčím jiným než otrokem, nemůžeš sám sebe přeprogramovat! Programátorem není všemocný Bůh, programátorem je evoluce, ona s lidmi jedná, jako by to byl jenom levný materiál, na její pokusy, konflikty a války to jsou jenom evoluční pokusy. 
Realita ti nevyhovuje a tak zbaběle unikáš od reality pomocí náboženství, nebo pomocí piva a cigaret, mnoho lidí je na psychickém dně, a přesto nespáchá sebevraždu, příčinou je naprogramování, které blokuje snahu spáchat sebevraždu, evoluce potřebuje, aby se zátěžový test neukončil předčasně.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert