Ano, nejsme pány ve svém psychickém domě

Vše začalo výrobou tranzistorů a integrovaných obvodů, najednou bylo možné začít vyrábět mnoho přístrojů co byli na baterie. Velikým zlomem zde byla digitalizace, která započala věk počítačů a internetu, následkem byla závislost na přenosné elektronice, jde nejvíce o mobilní veliké telefony a o notebooky. Ano, závislost na elektronice je škodlivá, škodí našemu psychickému zdraví a dělá z lidí psychicky nemocné ubožáky. Každý má v ruce mobilní telefon na kterém je psychicky závislí a neuvědomuje si že se z něj stává loutka ovládaná virtuální realitou. 
Ke starým závislostem na; penězích, drogách, úspěchu, popularitě, svatosti, štěstí, lásce, sexu, informacích, atd. vznikla další nová závislost na elektronice, z lidí se tak stali loutky na dálkové ovládání. Psychicky nemocných lidí na světě rychle přibývá, a tím i stoupá spotřeba léků na psychiku, a spotřeba cigaret a alkoholických nápojů. Problém není v tom, že je zde mnoho závislostí, problém je v tom že nemáme pevnou vůli, díky které bychom dokázali se osvobodit od chybných závislostí, nejsme pány ve svém psychickém domě, v našem psychickém domě panuje to, čemu jsme dali protekci, dobrota je žebrota.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert