Ano, nejste první ani poslední

Bohatá mediálně známá celebrita se dozví že už brzo zemře a tak si v nemocnici nechá naskenovat informace co má v mozku do počítače aby v se v budoucnosti dali tyto informace do umělého člověka který se díky těmto informacím stane známou celebritou. Vrátí se celebrita z nemocnice domů a prohlíží si doma informace ze svého mozku a najednou zjišťuje že všechny informace co má v mozku mají nulovou hodnotu. 
Nespokojená celebrita volá do nemocnice a stěžuje si že naskenování nenašlo hodnotné informace. Specialista vysvětluje celebritě že vše dělá umělá inteligence a ta pracuje kvalitně a spolehlivě, zkuste jít do jiné nemocnice, a uvidíte že výsledky skenování budou stejné, nejste první ani poslední, kdo je nespojený s tím že v hlavě nemá hodnotné informace. Najednou celebritě dochází to že měla veliké štěstí a nebyla lepší než ostatní lidé, vše je jenom hra ve které někdo má štěstí a tak si naivně myslí že je on lepší než ti co nemají štěstí.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert