Ano, nová doba si žádá nové řešení

Altruistická ekonomika? Egoistická ekonomika je v krizi, protože je založená na tom, že 1% elitních lidí, egoisticky parazituje na 99% procentech lidí, co jsou na tom ekonomicky zle, nadbytek pro egoistickou elitu, je zde díky nedostatku pro ty, co nejsou v elitě. V minulosti zde bylo mnoho pokusů o altruistickou ekonomiku, ale vždy tyto pokusy selhali, protože doba nebyla evolučně zralá, na altruistickou ekonomiku. 
Základem pro altruistickou ekonomiku jsou GVKB čipy, co se dají lidem do hlavy a GVKB čipy odříznou mozek od skutečné reality a skutečnou realitu všech lidí na světě bude řídit jenom GVKB umělá globální inteligence. Z lidí se stanou loutky na dálkové GVKB ovládání, geneticky vadné loutky se recyklují na substrát. Lidský mozek je plný egoistických virů a proto blokuje altruistickou ekonomiku.
Egoistické viry se musí proto odříznout od možností manipulace, jak si to uděláme, takové to budeme mít, zlý člověk je pod vlivem egoistických virů a jelikož zlé viry nejde z mozku nijak už eliminovat, tak je odřízneme od možnosti s člověkem egoisticky manipulovat. Podívejme se na převařování masa, díky tomu že maso tepelně upravujeme, tak jsme zdraví, stejně tak musíme i upravit náš egoistický mozek pomocí GVKB čipu, nová doba si žádá nové řešení, co bylo to bylo, nebudeme už k ničemu potřebovat elitu, co zde měla výhody a jistoty, takto zde konečně díky GVKB zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert