Ano, sluha se chce stát pánem

Problém nastane, když se pánem stane ten, kdo nedokáže být správným pánem, tak jako se dělají zkoušky na řízení auta tak by se měli dělat zkoušky na řízení lidí, proč je řízení lidí tak složité? Lidi jsou pokrytci a tak si jedno myslí a jiné říkají, jak řídit pokrytce, o tom to je. Ten kdo řídí lidi musí pochopit to, že život je hra, a jde o to, aby pravidla této hry byla správná. Pravidla hry musí jednoznačně určovat priority, nikdo nemůže dobře sloužit mnoha prioritám. 
Teorie vychází z ideálních podmínek, ale v praxi nejsou ideální podmínky, a tomu se musí vše přizpůsobit, žijeme ve světě který není ideální a to co bylo včera správně to je dneska chybně, války v nahotě odhalují to že jsme egoističtí pokrytci, kterým jde především o parazitování. Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a následkem je zde bída a nezaměstnanost, nadbytek je zde díky nedostatku, za vším jsou dneska peníze, a všechny ekonomické problémy mohou vyřešit jenom peníze.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert