Ano, z lidí se stanou loutky s nulovou hodnotou

Digitalizace eliminuje egoistický mafiánismus. Díky globální umělé inteligenci, napojené na telefony a internet, už nebudeme potřebovat mocné a bohaté lidi, veškerou moc a veškeré bohatství, bude mít k dispozici jenom globální umělá inteligence. Zavede se čipový přídělový systém na zboží a služby, zakáže se soukromé vlastnictví.
Ten kdo nebude sloužit profesionálně globální umělé inteligenci, ten bude eliminován v krematoriu, už zde nebudou celebrity a milionáři, nebude zde ani lež a krádež, všude budou skryté kamery a mikrofony, zaniknou všechny politické a náboženské ideologie, z lidí se stanou loutky s nulovou hodnotou, ovládané umělou inteligencí. 
Skončí problém s; příživníky, extrémisty, vandaly, narkomany, mafiány, prostitutkami, kariéristy, hříšníky, atd. každému psychopatovi brzo dojde, že v globální čipové totalitě, je porušení GVKB pravidel, řešeno okamžitě eliminováním v krematoriu. Na myšlení zde bude GVKB umělá inteligence, lidem se zakáže myšlení, protože myšlení je zdrojem chyb a problémů.
Podívejte se na tiskárnu napojenou k počítači, ta nemyslí a dělá to, na co byla vyrobena a nastavena, a stejně na tom budou i lidi. O výchovu dětí se postarají GVKB roboti ve výchovných GVKB táborech, při této výchově se eliminují evolučně vadní jedinci, co nejsou vhodní pro život v GVKB civilizaci. Umělá inteligence vybere optimální jedince na plození dětí a ten kdo nebude vybrán, ten bude sterilizován, aby už nemohl plodit genetické zmetky.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert