Ano, zaostalé se musí zkřížit s vyspělým

Ráj pro cikány (Romy)? EU se rozhodlo, že vytvoří na Sardinii pro cikány ráj, ovšem do tohoto ráje směli jenom muži a cikánským ženám tam byl vstup zakázán, jelikož to byl ráj, tak se tam nesmělo nosit oblečení a nebyli tam k dispozici peníze a obchody. Adam byl v ráji nahý a neměl na počátku k dispozici Evu, v té době se nestyděl za to, že je nahý, stud přišel teprve s příchodem ženy. Tím že tam nebyli obchody a hotely, tak si každý cikán musel sám obstarat jídlo a mnohé jiné co potřeboval, tak se nenudil a život mu zde rychle utíkal, nikdo jej zde nediskriminoval a každý cikán si zde mohl svobodně dělat, co chtěl. Kdo nic nemá ten směle lehne a směle vstane, protože mu nikdo nic neukradne. 
Jelikož se cikáni nemohli na Sardinii rozmnožovat jako invazní druh, a v EU už nebyli cikáni, co by se mohli na Sardinii přestěhovat, tak za krátkou dobu skončil v EU problém s cikány, a tak se Sardinie zase vrátila zpět Itálii, a zazvonil zvonec a pohádky o cikánech co lžou a kradou, byl v EU konec. Když cikánské ženy nemohli mít v EU děti s cikány, tak měli děti s místním obyvatelstvem, a tím se eliminoval genetický problém, a problém se špatnou výchovou dětí, to je moje odpověď na cikánský problém, se kterým si neví EU rady. Ano, zaostalé se musí zkřížit s vyspělým, evoluce v přírodě je postavená na tom že se zde vše neustále kříží, a tak nové nahrazuje staré, komu ale není rady, tomu není už pomoci.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert