Ano, zrušíme pokrytectví

Pokrytectví má za následek; nezaměstnanost, bídu, špínu, vandalismus, extremismus, kariérismus, krize, války, inflaci, atd. nebude zde stát, který si hrál na všemocného boha, ale ve skutečnosti zde vzniklo díky státu ekonomické peklo. Už zde nebudou příživníci a zloději, co se nedokázali přizpůsobit systému. Aby lidi nemohli chybovat, tak dostanou do hlavy čipy, tím skončí temné období hříšnosti a každý bude díky čipu osvícený, a tak nebude myslet hříšně a konat hříšné skutky. 
Čipy odříznou chybující hříšné mozky od reality, mozky lidí budou existovat jenom ve virtuální realitě. Lidi se budou globálně klonovat, a tak skončí problémy s kompatibilitou způsobenou tím, že je každý originál, co bylo, to bylo, v laboratoři vznikne nový genetický člověk, který bude zdravý a silný, nebude zde už ženské a mužské pohlaví. Zájem evoluce je nad zájem jedince, jde o to vytvořit zcela nový konzumní systém, ve které je všude láska a pravda.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert