Bůh vzniká díky mytologii

Za socialismu zde nebyl možný dialog se členem sekty, i náboženství bylo utlumeno na minimum. Jakmile socialismus padnul a přišel kapitalismus tak u nás začali působit sekty a náboženství. Klasická otázka pro členy sekt a členy náboženství je jak vznikl bůh, na tuto otázku neumí sekty a náboženství odpovědět tak že svoji odpověď vědecky doloží. 
Bůh vzniká díky mytologii, je zde nějaký starý mýtus ve který lidi věří a tak se naše představy stávají svatou pravdou. Jelikož v minulosti nebyl internet a televize tak vzniklo mnoho bohů, a tím vznikli i svaté války mezi těmi co věřili ve svého boha. 
Na počátku zde byla víra v přírodu a nebyl zde žádný bůh, jde o přírodní víru kdy velikou moc měli zvířata a rostliny, potom přichází víra v boha co vypadá jako člověk, příčinou jsou náčelníci a králové. Svaté knihy jako; Bible, Korán, Bhagavadgíta, atd. to jsou sbírky mýtů a jiných hloupostí které moderní člověk k ničemu nepotřebuje! 
Pravdu nenajdete v knihách a na internetu, ale najdete jí v přírodě, příroda nemá potřebu vám lhát, nebo z vás udělat hlupáka. Vše si je zde v principech podobné, proč vlastně jsou lidi pokrytci co se snaží parazitovat na cizích lidech? 
Lidi myslí a jednají podle situace a pokud lidi žijí v blázinci tak se chovají jako blázni, konzumní kultura je blázinec ve kterém jsou sekty a náboženství, které hlásají sociální idealismus který dělá z lidí hlupáky a ubožáky. Život je naprogramovaný dočasný proces ve kterém je za každý dobrý skutek spravedlivý trest. 
Proč o tom všem píši? Dneska jsem se odpoledně potkal v metru na stanici Muzeum se členem " Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny " a on mi nabízel knihy svého hnutí. Během našeho dialogu prodal jednu kuchařku mladému cizinci ze Švédska co hovořil česky. Původně jsem chtěl natáčet video, ale jelikož pršelo, tak jsem čas věnoval dialogu s mladým člověkem, který naivně věří tomu, co si vědecky neověřil. 

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert