Cesta od špíny k čistotě

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud člověk porušuje přírodní a vesmírná pravidla tak následkem je špína která škodí člověku a přírodě. Toužení po úspěchu zatemňuje lidem mozek a tak lidi ničí přírodu, a následkem je to, že lidi mají problémy se kterými si neví rady, komu není rady tomu není pomoci. Slepý nemůže vést slepé, v tom je zakopaný pes naší konzumní kultury, příčinou je kariéristický protekcionismus, z díla se nakonec pozná to že tvůrce byl blázen. Neustále stavíme vše na písku a potom se divíme tomu že to spadne, skálou je zde to co se ani za milion let nezměnilo.
Nemůžeme stavět ekonomiku a politiku na tom co se neustále mění podle situace, pevným základem pro ekonomiku a politiku je soukromí pro lidi a organizace, bez soukromí přichází zaostalost a tím i bída. RVHP se zhroutilo díky tomu že se lidem a organizacím vzalo násilně soukromí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je fungující ekonomika a politika. Ti co jsou nahoře se zbláznili díky výhodám a jistotám které mají, a následkem je to že mají snahu lidem a organizacím násilně ukrást soukromí, a neuvědomují si to, že si tím podříznou větev na které sedí.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert